Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:00:40

tak sobie musze popisać, wybaczcietongue sticking out smiley

właśnie obejrzałam w necie "rozmowy w toku" odcinek 1787, o rozstępach, jestem w szoku, że kobiety tak bardzo mogą cierpieć z powodu rozstępów, sama je mam i to wcale nie mało, ale przy łuszczycy, to chyba i tak małe piwo. Jakoś tak nie mogłam się powstrzymać, ale ciekawa jestem co by p.Ewa powiedziała gdyby zobaczyła mój brzuch z plamamigrinning smiley
coraz częściej ostatni myślę o tej kampanii co kiedyś tu wspominałam, na razie nawiązałam kontakt ze znanym fotografem i będę kombinowac dalej z tą sesją foto.
Po sesji, będę myśleć dalej, ale myślę, że wtedy już można by się wybrać do pani Ewytongue sticking out smiley

pozdrawiam biedroneczkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:24:21

KOCHANA....A wiesz wiele dzisiaj zrobiłam wpisów na NK I WIELE innych tylko moja rodzina sie wpisała.....6 osob narazie....a obiecuje bede b iegac po sasiadach...za sama mysl ze chcemy wpisów...juz UCIEKAJA OD NAS...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:27:10

popsiałam sie już wczoraj, podesłałąm do znajomych, ale mnie nie rpzyszedł mi link z aktywacją, może coś tam się na serwerze stało, bo przeciez te 50-parę osób to niemożliwe..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:29:39

spokojnie, przyjdzie czas to będą jeszcze błagać o kontakt, ja już się postaram, żeby nasze choróbsko wypromowaćtongue sticking out smiley w rzuciłaś petycję na forum stowarzyszenia psoriasis?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:35:04

DAWAŁAM ogłoszenia w forach moich szkoł...na tych znajomych jak lubuszanie czy bachus gdzie jest tysiace znajomych....wiec myslałam ze wpisza sie a poza tym do kazdego z NK PROSILAM indywidualnie z linkiem.....zatem czekam i obserwuje a jutro znowu ponowie...prośbe ale jesteś super moze i faktycznie trzeba IM POKAZAĆ...A znasz ...pokażmy ludziom brzuch pokażmy brzuch...<melodia>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:32:18

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.