Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczyca
Wysłane przez: Dosia.m (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 sty 2011 - 15:51:03

Ja tez sie z ta choroba borykam ponad 30 lat.Najlepsze regiony do zdrowienia to pobyt nad M.Srodziemnym i Martwym.Stres poglebia ta chorobe w znacznym stopniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Dosia.m (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 sty 2011 - 16:00:14

...dodam jeszcze,ze co drugi dzien chodze do dermatologa na naswietlania,uzywam masci DAIVONEX,a na glowe(bo tez mam tam luszczyce)plyn KARISON CRINALE,nie wiem czy te leki sa rowniez dostepne w Polsce,bo ja mieszkam w Niemczech.
Dzis tez dostalam sadzonke kaktusa-aloe vera od znajomej i zaczne terapie z jego soku,moze pomoze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:48:30

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.