Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: Ted (---.waldex.3s.pl)
Data: 23 sty 2011 - 18:36:39

Witam!
Od jakiegoś czasu mam problemy skórna. Byłem już u kilku lekarzy z tym, że każdy mówi coś innego. Jedyne co ich łączy to chętne przepisywanie kortkosteroidów przy różnych diagnozach: łuszczyca, trądzik różowaty, liszaj płaski, atopowe zapalenie skóry. Nie wiem jak się do tego odnieść. Osobiście mam duże wątpliwości, co do stosowania sterydów, tym bardziej, że przy niektórych chorobach skóry nie powinno się ich stosować. Ogólnie rzecz biorąc po kilku wizytach o dermatologów przestałem im wierzyć. Najgorsze jest to, że zmiany mam na twarzy. Nie znalazłem w internecie przypadków łuszczycy na twarzy, a zanim zacznę stosować jakiekolwiek leki chciałbym jednoznacznie stwierdzić co mi dolega, żeby nie pogorszyć swojego stanu. Czy ma ktoś z was zmiany łuszczycowe na twarzy? jak to wygląda? Będę wdzięczny za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: Tomek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 23 sty 2011 - 18:55:55

musisz iść do dermatologa szpitalnego on stwierdzi co to jest.A łuszczyca morze być wszędzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2011 - 18:58:21

Ja miałam na twarzy łuszczyła mi sie skóra i była taka spalona od gorączki.Bardzo mi pomogła maseczka z glinki kambryjskiej do cery trądzikowej,przemywanie ziołami i maść rumiankowa z cynkową nakładana łącznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 20:32:30

Ja tam lekarzy szpitalnych nie polecam ( nie wiem może ja miałam takie 'szczęście') ale za każdym razem krzyczeli, że to nie jest łuszczyca. I co? i dzięki nim, dopiero po 5 latach się dowiedziałam na co tak właściwie choruję. Możecie się domyślać, że przez ten czas ta choroba bardzo się rozwinęła..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: Dominika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 17:50:47

Hej. Ja pierwszy wysyp łuszczycy dostałam około 2 tyg temu po przebytej anginie z gorączką. Na twarzy miałam strasznie wysuszoną skórę, wyglądało to tak jakbym opaliła się za bardzo i by skóra schodziła... Teraz mam czerwone plamy, które smaruję maściami ( rano seboderm, wieczorem pimafucort). Robią się fakt, faktem jaśniejsze, ale maści stosuję 6 dni, więc pewnie jeszcze kilka dni i może zejdzie (mam nadzieję). Za wiele nie pomogę, bo jestem nowa i szczerze mówiąc zielona jeżeli chodzi o jakiekolwiek leczenie. Mój tata ma łuszczycę, ale odkąd pamiętam ją miał i pół życia smarował się lorinden A a teraz mu przepisują Novate. Jedna i druga to sterydy... Nie widzę u niego poprawy. Jedynym plusem jest,że tego u niego nie widać za bardzo, bo ma na nogach, trochę na łokciach... reszta ciała jakoś ok. Mnie zasypała w sumie dość mocno i teraz walczę z tym... Pozdrawiam Dominika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: m (---.play-internet.pl)
Data: 26 sty 2011 - 23:11:35

luszczyca moze byc wszedzie ja mam np w uszach i wokol oraz na czole na lini wlosow to najwiecej a mam szczescie w nieszczesciu ze mam bardzo tlusta cere i jesli wyskoczy mi cos na twarzy to bez luski tylko czerwona plamka ale czesto wystarczy natluscic lub pasta cynkowa i schodzi a jesli nie to do twarzy sa slabsze masci ja smaruje LORINDENEM A jesli musze. aha czesto swedzi. a Dominiko 6 dni to bardzo malo czasu jesli zmiany ci jasnieja to jak najbarzdiej leki dzialaja wiec w zadnym wypadku nie przerywaj to moze trwac pare miesiecy ale pozniej mozesz miec na dlugo spokoj wiec sie oplaca pomeczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: Dominika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2011 - 23:45:27

Do "m"
Dziękuję za radę, chociaż aż się przestraszyłam, jeżeli ma to trwać kilka miesięcy, ja myślałam że z 2 tygodnie i będę miała chwilę spokoju... ;/ Kompletnie nie mam pojęcia widocznie co mnie dopadło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: m (---.play-internet.pl)
Data: 27 sty 2011 - 09:58:58

Dominiko sorki jesli cie przestraszylam ale mialam na mysli ze tyle to moze trwac ale naprawde u kazdego jest roznie ty dopiero zaczynasz i musiasz sie nauczyc reakcji organizmu na leki ale mysle ze jesli dzialaja juz te co masz to bedzie dobrze i szybko smiling smiley najtrudniej jest trafic na poczatku na te ktore pomagaja mi to zajelo akurat cale dziecinstwo jakies 7 lat bo dziecko nie moze stos silnych lekow ale pozniej mialam 10 lat przerwy wiec warto powalczyc nie poddawaj sie ja zaluje ze kiedys nie bylo takich forow i musialam sie z tym zmagac sama

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca pomoc
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:41:08

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.