Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2009 - 17:23:51

Johny ja dostałam skierowanie w Aldemedzie w Zielonej Górze..więc trudno mi powiedzieć jak tam u Ciebie w trójmieście:/ale popytaj się dermatologa u którego się leczysz, albo zmień lekarza,podzwoń poradnie dermatologiczne i pytaj gdzie są lampy smiling smileypozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: madziarka (81.219.82.---)
Data: 15 kwi 2009 - 22:33:28

johny ja chodziłam w gdańsku do przychodni dermatologicznej na ulicy Tkackiej. Na NFZ. naswietlałam sie 3 razy w tygodniu przez trzy miesiace,do tego tabletki geralen, ale byłam naprawde wysypana wszedzie, mineło 15 miesiecy i mam spokój. naprawde polecamsmiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Ania (---.kalisz.mm.pl)
Data: 29 kwi 2009 - 09:55:32

Witam Cie Markusmiling smileyJa leczyłam się w szpitalu na ulicy Szkolnej..jeśli dobrze pamiętam..?im. Strusiasmiling smiley skierował mnie tam lekarz o nazwisku Żaba- był tam ordynatorem i z tego co się orientuję to nadal jest. Ma również swój gabinet prywatny w Poznaniu ale okres oczekiwania na wizytę jest dość długi- bo kiedyś się dowiadywałam. Mają tam lampy i PUVA i UVB i leczą tradycyjnymi metodami teżwinking smiley normalny oddział dermatologicznysmiling smiley Teraz na lato to chyba UVB lepiej ale to już doradzi Ci lekarzsmiling smiley MAm nadzieję, że pomogłam, przepraszam, że z takim opóźnieniem ale dawno tu nie zaglądałam a szkodawinking smiley

Pozdrawiam cieplutko i powodzeniasmiling smiley !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Marek (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 14 maj 2009 - 01:34:54

Dzięki Aniu za odpowiedz.Słyszałem kilka lat temu,otym lekarzu od znajomej,ponieważ jej mąż leczył się u niego na łuszczyce.Niewim czemu nigdy u nigo niebyłem.W Poznaniu leżałem jakieś 6 lat temu w szpitalu wojskowym na Grunwaldzkiej,wyszedłem po 7 dniach popażony od cygnoliny.W gródniu,byłem leczony w szpitalu Pile 2 tygodnie ,wyszedłem zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: siwiutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2009 - 14:54:12

Hejka, mam pytanie do madziarki
w jaki sposob dostalas sie na lampy? ja chodze do przychdni w gda przy ul. Dlugiej, moj stan skory jest masakryczny a na pytanie skierowane do lekarza o lampy slysze nie ma miejsc. Dopiero na sierpien, wiec mowie oki, ale pani doktor mowi ze tak na zapas sie nie da, wiec przechodze do sedna i mowie ze zaplace, a ona ze nie o to chodzi po prostu jest tylu chetnych. podobno 20 osob dziennie na naswietlanie czeka.naswietlanie od 8 do 15. wspomne tyle ze naswietlanie odbywalo sie w sali obok i nikt nie czekal a kabina czekala na chetnych, i jak tu sie wyleczyc?
wiec moze ktos mi zdradzi metody dostania sie na lampy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: lipi (---.chello.pl)
Data: 19 lip 2009 - 21:02:05

Polecam naświetlania PUVA w Derm Art w Gdyni. Działają rewelacyjnie. 3 x w tygodniu przez 2 miesiące - pozbyłem się objawów choroby, która zajmowała niemal 1/3 powierzchni skóry. Przez blisko 8 lat przetestowałem wiele metod. Żadna z nich nie była tak skuteczna i bezpieczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2009 - 22:49:05

Krzysiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja naświetlam się lampami UVB (trochę inny
> zakres promieniowania) ale też są bardzo
> skuteczne. Kuracja co najmniej 25 naświetlań 5
> dni w tygodniu. Zaczyna się od kilku sekund i
> dochodzi do ok. 7-10 min. na jedną stronę ciała
> (w zależności od mocy lampy). Do tego nie bierze
> się żadnej chemii, ewentualnie leki ziołowe.
> Chętnym podam adres prywatnego gabinetu w
> Kaliszu.
>
>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2009 - 22:53:14

błagam gdzie wkaliszu można sie naświetlac i ile to kosztuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: jakomo (---.trzebinia.mm.pl)
Data: 18 sie 2009 - 16:57:34

a moze ktos wie gdzie w krakowie albo w katowicach a najlepiej jak najblizej chrzanowa jest takie miejsce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Damian (---.range86-142.btcentralplus.com)
Data: 18 sie 2009 - 17:13:26

W Katowicach jest gabinet niedaleko mc donalda w centrum.Tam mozna sie naswietlac.2 panie dermatolog tam sa.Prywatnie naswietlania kosztuja 50 zl tyg.ale mozna tez na kase chorych.Polecam mnie wyczyscilo calkowicie.Niestety poki co jestem za granica i tu dermatolog dal mi wlasnie neotigason,biore od okolo 8 dni.schodzi skora z dloni bardzo ale zmiany jakby juz troche zblakly.Poszukaj w google one maja stronke na necie z nr tel.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Beti.. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2009 - 18:28:58

witamwinking smiley
mam pytanie onośnie tych lamp...
gdzie takie lampy są ?trzeba sięzapisaćna te sesje czy miećskierowanie do szpitala..
prosze o pomoc bo nie mam pojęcia a chciałabym spróbować może to pomoże:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Beti.. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 sie 2009 - 18:32:45

dobra przyznaje się że nie poczytałam do końca hehe.. już chyba wszystko wiem..pozdr...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Imbirowa (94.75.112.---)
Data: 18 sie 2009 - 19:35:25

Witam, chodziłam na lampy PUVU na ul.Warynskiego - prywatnie 20 zł za naświetlanie, są też w szpitalu na Koszykowej za darmo ale trudno się tam dostać na naświetlania.
Pozdrawiam
Imbirowa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 18 sie 2009 - 19:44:42

a czy na prywatne naświetlenia trzeba miec skierowanie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: jakomo (---.trzebinia.mm.pl)
Data: 19 sie 2009 - 21:27:54

dzieki damian za info

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Hapek (---.eltronik.net.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 21:26:40

A ja mam pytanie. Mam skierowanie na lampy, troche poczytałem, czy wiecie coś o skutkach ubocznych? Naświetlanie jest bezpieczne? Z tego co wiem nadmierne promieniowania typu UV są niezbyt zdrowe jeśli chodzi o skórę. 20 października mam jechać do szpitala, ale trochę sie tego obawiam, tutaj na forum dużo ludzi wypowiada się pozytywnie, ale gdzie indziej nie jest to tak chwalone. Jak to w sumie jest z tym naświetlaniem? nie czujecie żadnych skutków ubocznych?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: pitstenio (89.174.178.---)
Data: 06 pa� 2009 - 09:38:22

lipi jaki był jednorazowy koszt wizyty PUVA (Zabiegu całego) w GERM ART Gdynia
Proszę odpisz mi czy brałaś też oxolaren?
Dzięki
lipi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Polecam naświetlania PUVA w Derm Art w Gdyni.
> Działają rewelacyjnie. 3 x w tygodniu przez 2
> miesiące - pozbyłem się objawów choroby,
> która zajmowała niemal 1/3 powierzchni skóry.
> Przez blisko 8 lat przetestowałem wiele metod.
> Żadna z nich nie była tak skuteczna i
> bezpieczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: KASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2010 - 17:42:45

krzysiek gdzie w kaliszu jest ten gabinet blagam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Imbirowa (94.75.112.---)
Data: 09 sty 2010 - 21:43:23

Witam, w Wawie można chodzić prywatnie na lampy PUVU - jedno naświetlanie to koszt 20 zł (tak było w 2009 r.) w Klinice na ul.Waryńskiego. Oczywiście pod kontrolą lekarza dermatologa.
pozdrawiam Biedronki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lampa PUVA rewelacja
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 sty 2010 - 21:50:33

kochani ja byłam u dermatologa i własnie przepisala mi lapmy Puva .Zapytała tylko kiedy ostatnio mialam wiec stwierdziła ze mogę na NFZ MAM 20 zabiegów 3x w tyg...wiec widzicie NALEZY SIE Z FUNDUSZU...jestto prywatna przychodnia Aldemed w zielonej górze , ktora ma podpisana umowe z fundszem...a kiedys TEZ MI w tej samej przychodni zapropnowali odpłatnie..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.