Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
cygnolina
Wysłane przez: aha (77.245.242.---)
Data: 25 maj 2011 - 10:21:47

lekarz zapisal mi na luszczyce 2%cygnoline do smarowania 2x dziennie Jak myslicie dlugo trzeba bedzie ja stosowac zanim pomoze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: ............... (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 maj 2011 - 10:29:13

Wejdź na forum "Luszyca leczenie" w temacie cygnolina masz ekspertów od stosowania cygnoliny
http://luszczyca.info/viewtopic.php?t=944

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2011 - 10:33:33

2% to duże stężenie ,uważaj aby się nie poparzyć,mam nadzieje że powiedział ci jak się ją stosuje.Mi osobiście cygnolina wypalała łuskę, zgrubienia ale czerwone zmiany pozostawały nadal,2% zaczynałam od 15 minut dziennie zwiększając czas każdego dnia o 5,10 min. aż do godziny,max dwóch.Nie zapomnij dobrze ją zmywać z ciała a potem czymś natłuścić.Ja takie duże stężenie miałam zalecane tylko raz dziennie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina
Wysłane przez: aha (77.245.242.---)
Data: 25 maj 2011 - 10:41:30

Bylam na tym forum wiem tez ze to duze stezenie ale nie wiem po jakim czasie moge spodziewac sie rezultatow oczywiscie tych pozytywnych Jesli ktos stosowal tak wysokie stezenie to moze mi odpisze prosze Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.