Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 17:15:51

LEKARZ PRZEPISAL MI TEN PRAPARAY MOWIL ZE JEST SKUTECZNY CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC CZY KTOS STOSOWAŁ I JAKIE BYLY REZULTATY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: tomek (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 08 gru 2006 - 22:39:09

czesc Stosuje Daivonex od dluzszego czasu i dziala mi bardzo dobrze.Bez efektu odbicia jak przy sterydach.Praktycznie nie ma skutkow ubocznych,jest w kremie i przyjemnie sie go stosuje.Nie mozna go stosowac na twarz.Jest drogi ale np.w Niemczech jest refundowany.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: gienia (---.skorosze.net)
Data: 08 gru 2006 - 22:47:41

U mnie zaleczyło się, ale do ideału było daleko tzn. łuska zaszła szybko, ale ogniska w postaci zaczerwienionej skóry pozostawały, co po odstawieniu Daivonexu w przeciągu 1-2 m-cy miało wiadomy skuteksad smiley
Odbicia oczywiście nie ma bo to nie steryd.
Jeżeli dostałaś taką maść to pewnie masz lekką lub średnią postać łuszczycy.
Po zaleczeniu Daivonexem proponuję zastosować jakieś naturalne metody np. kąpiele w soli z MM, okłady z błotka z MM (to akurat mi pomaga) lub inne - poszukaj na forum jest dużo info.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 23:56:11

dostalam ten lek w plynie po raz pirwszy go stosuje wiem ze jest bardzo drogi bo 30 ml kosztuje 60 zl ale skoro jak twierdzicie przynosi efekty to warto dziekuje za odpowiedzismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Magda (---.nat2.g1.isko.net.pl)
Data: 09 gru 2006 - 12:33:28

rowniez go stosuje . u mnie niestety obajwy sie nasilily i juz mam luszczyce nie ytlko na piersiach ale takze szyii a kazdy jej ruch powoduje bol sad smiley(((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Frutti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2006 - 15:53:27

hej, ja używam tej maści akurat na twarzy i jest super bardzo mi pomogła. na twarzy miałam taką okropną łuszczycę że wstydziłam się chodzić ulicą i jeszcze te pytania: co ci się stało - to było okropne. kiedy dermatolog mi przepisał DAIVONEX po ok. 2 tygodniach zeszły mi z twarzy łuski, była tylko lekko zaczerwieniona na czole. zaczerwienienia też znikły po następnym tygodniu. teraz mam prawie normalną twarz, tylko czasem mi wyskoczą takie czerwone kropki na czole, ale szybko znikają. niestety maści muszę używać cały czas nawet gdy nie mam wysiewu łuszczycy, bo gdy odstawię na ok. 3 noce to z czoła lekko schodzi mi skóra i czoło robi się zaczerwienione. ale uważam że warto go używać bo naprawdę jest świetny i dzięki niemu nie wstydzę się już iść ulicą między ludźmi winking smiley i nikt nie pyta co mi się stało. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM OWOCNEJ WALKI Z CHOROBĄ, MAM NADZIEJĘ ŻE WAM TEŻ POMOŻE :-)

pozdrawiam
Frutti

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2006 - 17:57:23

Szczerze piszac stosowalam.Wydalam kupe kasy i efekty mierne.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Agnieszka (---.media4.pl)
Data: 09 gru 2006 - 19:32:25

Ale jest tańszy,polski sorel.Też pochodna wit.D3.Za 60 ml zapłaciłam 54 zł.Stosuję od wtorku,także jeszcze za krótko na efekty.Ponoć trzeba smarować nawet 2 miesiącesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2006 - 19:28:38

hmmm..... bardzo zroznicowane te wypowiedzi mam nadzieje ze mi pomoze bardzo dziekuje ze zechcieliscie podzielic sie ze mna swoimi spostrzezeniami pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Marta.D (---.171.16.18.crowley.pl)
Data: 12 gru 2006 - 22:52:39

Mi pomógł, mam kilka plamek na całym ciele i jedna taka ogromna zeszla całkowicie....z reszta jeszcze walczę, ale to dlatego że mam cholerny nawyk rozdrapywania- co nie sprzyja szybkiemu gojeniu!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2006 - 18:45:32

Witam mnie daivonex pomógł całe ciało miałam wysypane.Teraz mam jeszcze kilka plam ale to nic w porównaniu do tego co było.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: magdalena (---.dronet.gliwice.pl)
Data: 18 gru 2006 - 17:03:37

A co z zaatakowaną wściekle głową? Czy można to stosować na głowie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2006 - 10:15:23

Chciałam zapytać jak długo utrzymują się efekty po stosowaniu daivonexu , czy trrzeba go używać bez przerwy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 gru 2006 - 11:44:07

Magda ja zaczelam stosowac wlasnie daivonex na glowe 8 grudnia dzis mamay 22 i sladu na glowie po luszczycy nie ma od tygodnia jest tylko jeden problem 30 ml kosztuje 60 zl ale w moim przypadku sie bardzo opalcalo a poza tym ma jeszcze jedna wielka zalete nie tlusci wlosow w ogole pozdrawiam i zycze wytrwalosci ja oprocz tego lykam jeszcze kwas foliowy, witamine a+e, i witamine pp Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 gru 2006 - 20:36:27

Witam was wszystkich serdecznie, zmagam się z tą chorobą już 5 lat, od roku stosuje Daivonex i Daivobet . I jestem bardzo zadowolony z efektów . Gdy pojawiają się strupy na głowie smaruje Daivonexem gdy po kilku dniach skóra zaczyna naberać zaczerwienienia i nie ma łuski smaruje około 1-2 Tygodnie Daivobetem. i ani śladu łuszczycy przynajmniej na 3 miesiące, efekt powalającysmiling smiley) Na prawdę polecam wszystkim!!!!! Jedyny problem to koszta sad smiley( Ta choroba to wydatek grubych pieniędzy, !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: Pałka (---.kolornet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 16:44:59

osobiscie go nie stosowalam dlatego nie bede sie wymadrzac na ten temat hihihihi =D ale powiem ze jest drogi, a jego tanszym odpowiednikiem jest sorel. podobno bardzo dobra masc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: barbara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 gru 2006 - 22:28:44

Lekarz zalecił mi Daivonex cena jest szokująca lecz miała droższe i pojemnościa mniejsze tubki, lecz mam pytanie do was mam zamiar dodatkowo chodzić na solarium czy to dobra mieszanka a może jeszcze jakiś zestaw witamin . Czekam na radę.
Pozdrowionka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: MICHAL (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 gru 2006 - 14:06:16

niestety nie stosowalem tego leku sam jestem ciekaw jaki jest skuteczny pozdro!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy ktoś stosuje DAIVONEX
Wysłane przez: joasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2007 - 12:48:37

moja pani dermatolog mówi że chodzenie na solarium szkodzi naszej luszczycy a nie pomaga. poszłam raz i skóra zaczeła mnie strasznie swędziec i oczywiscie pod wpływem drapania luszczyca po części wróciła na twoim miejsciu nie poszła bym. tez stosuje daivonex jest on drogim lekiem ale bardzo skutecznym. wolę nie wywoływać wilka z lasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Odsprzedam DOVOBET 120 g
Wysłane przez: sunset (---.play-internet.pl)
Data: 14 lip 2010 - 13:32:45

Zakupiony w aptece DOVOBET 120g, odsprzedam po rozsadnej cenie.Jest to polaczenie sterydu i pochodnej Vit.D3.Osoby zainteresowane prosze o kontaktna adres mailowy: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.