Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: wiwi (---.tkdami.net)
Data: 28 lip 2007 - 13:36:58

czy stosowanie maści ze sterydami powoduje tycie????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: ala (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2007 - 19:47:39

napiszcie czy po sterydach sie tyje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: Nuna (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 30 lip 2007 - 21:47:53

Po masci nie, ale po tabletkach tak i to bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: wiwi (---.tkdami.net)
Data: 31 lip 2007 - 12:21:24

jesteś pewna?? uff, jak dobrze że ja stosuje tylko maści. smiling smiley
A to są leki doustne na łuszczyce? i to ze sterydami?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: lukasz (---.tech-net.eu)
Data: 31 lip 2007 - 20:10:18

tak po sterydach sie tyje, ale tylko po środkach doustnych lub po zastrzykach!! Wiem to po własnym przykładzie bo dostawałem zastrzyki sterydowe prze około 1,5 miesiąc i przytyłem potem 5 kilo (ale teraz już schudłem tongue sticking out smiley )
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: ich (---.msk.pl)
Data: 02 sie 2007 - 14:51:01

czesc..co do tego czy sie tyje to tak...a po drugie..jak lezalam w szpitalu na luszczyce..podawano mi zabojcze ilosci sterdow w masciach....az rozregulowali mi uklad hormonalny..to bylo jakies 4 lata temu a do traz mam nie regularne miesiaczki nie briezcie sterydow!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: edkabuziaczek (---.cdma.centertel.pl)
Data: 29 sty 2011 - 10:24:28

wiwi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Mnie leczą sterydowo , a nie wiedzą do końca na co. Zaczęł o się od bakteryjnego zapalenia oka , a zakończyło podejrzeniem o zapalenie opon mózgowych. Ostatecznie dostaję hydrokortyzon na alerię. 3 razy dziennie po 100g. Martwię się czy po tym się tyje... help

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: m (---.play-internet.pl)
Data: 31 sty 2011 - 22:06:30

ostatnio gdzies czytalam ze po sterydach jak najbardziej sie tyje ale faktycznie po doustnym zazywaniu chyba ze w masci sa to duze ilosci silnych sterydow bo jak tam pisalo w malych ilosciach i pod kontrola lekarza wiecej pomagaja niz szkodza. i pamietam ze u kobiet sa to zwlaszcza okolice tali ale dlaczago nie pamietam ale nie jestem pewna czy to sie tyczy hydrokortyzonu on ma inne troche dzialanie moja mama bierze go pare lat na nadnercza i nie przytyla ani grama jak cos znajde jeszcze cos dopisze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: WIKTORIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2011 - 05:43:18

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> napiszcie czy po sterydach sie tyje




ja biore sterydy i nie tyje..! mam łuszczyce i zapalenie stawów.. jakoś nie przytyłam tylko w 3 tyg. schudłam 7kg..
to zależy od człowieka..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:47:13

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 22:55:33

A TA ZNOWU TUTAJ!!!! NIE NACIĄGAJ LUDZI!!!!JAK ZNASZ LEK O NAPISZ TU O NIM,A NIE PODAWAJ ADRESU!!!!WSTYDU NIE MASZ KOBIETO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy po sterydach się tyje???
Wysłane przez: madalena21 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2011 - 08:18:19

a ja na przyklad slyszalam ze masci ze sterydami nie sa najlepszym rozwiazaniem, bo do pewnego momentu lecza chorobe, potem ja tylko blokuja, a po jakims czasie choroba powiedzmy ze odbija z wieksza sila i pojawiaja sie nowe wykwity mimo brania lekow... tzn mnie osobiscie na szczescie to nie spotkalo, ale juz od kilku oob slyszalam ze sterydy ogolnie w kazdej formie sa ble.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.