Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Krzysztof (80.54.27.---)
Data: 05 sty 2006 - 10:55:31

Widze ze jest moda na spotkania. Może w Lesznie i z okolic coś zorganizujemy.

Pozdrawiam

PS. Chodzi o Leszno Wlkp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: kasia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 17:00:50

krzysiu ile masz lat i gdzie mieszkasz w lesznie
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 21:24:12

Ja tez jestem z Leszna i jakbyscie mogli mi podpowiedziec dobrego dermatologa to bylabym wdzieczna.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: mikolaj (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 21:31:01

rok temu bylem u zuchowskiej na kiepury w tym roku bylem na 17 stycznia u skorbinskiej i powiedziala ze mam przyluszczyce po masci bo sieskonczyly bylem u trzeciaka i on powiedzial ze to luszczyca a teraz u ziemiaanskiej i ze tez luszczyca a na to nie chorowalem rok temu mialem tez kilka zmian latem nic a luszczyca to chyba przez caly rok prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Krzysztof (80.54.27.---)
Data: 06 sty 2006 - 13:41:28

Do Kasia: Mieszkam w Leszno-Zatorze, a mam 35 lat

Do Paula: Ja chodze do dr Zuchowskiej juz od kilku lat. I nie narzekam. Miła, serdeczna pani doktor. Co prawda mam luszczyce jak mialem, ale próbuje pomóc. Stosuje

Trzeba jednak do niej prywatnie bo na kase chorych nie przyjmuje Tak było do tej pory.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: mikolaj (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2006 - 13:57:35

podobno dobra jest dr cieśla przyjmuje gdzies an skarpie ale nic wiecej nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2006 - 19:03:24

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Ja też byłam u dr Żuchowskiej ale nie bardzo potrafiła mi pomóc, potem chodziłam do dr Smektały i stosując Diprosalic i leki homeopatyczne troszkę mi pomogło ale niestety po odstawieniu leków wszystko wróciło więc chyba wybiorę sie do dr Cieśli. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2006 - 09:13:59

Cześć. Fajnie by było pogadać wymienić sie poglądami lekami doświadczeniami. Wszyscy jak widze chodzimy do tych samych lekarzy i właśnie razem po przez wymiane doświadczeń powinniśmy wyłonić tych najlepszych i uczciwych.Powszechnie wiadomo że żerują na naszym nieszczęściu ,tylko nieliczni są prawdziwymi fachowcami w tym temacie. Mam 45-lat łuszczyce od 9. Nikt w rodzinie nie ma tego paskudztwa, wydaje mi sie że jak przestałem palić i dużo godzin spędzać w pracy o.300miesięcznie to mnie dopadło. No to tyle , jeśli chodzi o Smektałe to panią z Gostynia czy tak??????. Cześć zdrowka życze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2006 - 13:48:05

Tak, pani Smektała równiez przyjmuje w Gostyniu i Poznaniu chyba tez ale nawet mnie nie poinformowała, że przepisuje mi sterydy aczkolwiek pomogły mi troche.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2006 - 18:20:23

Cześć Paula.
No właśnie że zapisują i na nas robią doświadczenia.
Więc koniecznie powinnismy sie trzymac razem i wymieniac poglądami. Jak wielkie masz zmiany??. Co do tej pory stosowałaś za leki.
Cześć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: przemek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2006 - 22:21:50

Doktory tylko sterydy sypią ja tam czasem tez posmaruje ale tylko przy duzych wykwitach na codzien dct stosuje to taka nalewka chinska na lokcie nawet pomoglo a tam bylo najtrudniej nawet sterydy nie pomagaly a dct pomoglo po doktorach niechodze bo to strata piniedzy ewntualnie po recepte novatea jest silna na skure glowy ja stosuje ale przy duzych wykwitach Zalecany jest elocom ale to silne paskudztwo choć nie tłusci tak jak novatea jestem ze wschowy blisko leszna na Piszcie jak sie leczycie lekarstwa nazwy ja wiem ze za wizyty placicie ale mozna rozpowszechniac innym ludzim po co placic i dawac doktorom zarabiac skoro i tak tego nie leczą no przepraszam zaleczaja na chwile
Nara pozdro dla leszna bylem dzis na orkiestrze cos malo ludzi ale leszno znanez chytrosci heheheeh
przepraszam oszczednosci

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: przemek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2006 - 22:28:13

sorki na jakiej ulicy przyjmuje ten Ciesla . Skarpa w kturym to miejscu troche znam leszno ale tego miejsca nie kojarze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: mikolaj (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2006 - 00:06:00

z tego co wiem to na skarpie jak jedziesz an szpital i skrecisz z glownej ulicy w strone kiepury to z 300 m po prawej stronie ma gabinet dr zuchowska i jest apteka a ciesla przyjmuje 100 m dalej i w prawo w takim osiedlu domkow ale gdzie dokladnie to nie wiem tak slyszalem tylko
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Krzysztof (80.54.27.---)
Data: 09 sty 2006 - 11:46:44

a JA WŁASNIE JESTEM NA kuracji ON clinic. Pisze o tym w innym miejscu.

Są małe efekty ale na pełna opinię jeszcze za wcześnie coś wiecej powiedziec. Tym bardziej, że nie smaruję się regularnie -NIESTETY.

A poza tym chodze do dr żuchowskiej i uważam że mozna na niej polegać (mam na myśli kompetencje w leczeniu łuszczycy).

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Lila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2006 - 13:19:19

witam was biedronki! A ja leczę sie u dr. Pietrzaka na 17 stycznia jest to bardzo miły lekarz musze powiedziex ze mi pomógł a jesli jest potrzeba to daje skierowanie do szpitala MSWiA w Poznaniu .Jak bylam w zeszlym roku w tym szpitalu to bylo nas 7 osob z Leszna


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: mikolaj (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2006 - 13:54:36

a ja dzisiaj bylem rano u dr zuchowskiej i mi powiedziala ze mam przyluszczyce i mam nadzieje ze sie wziela od ropnych migdalow ktore jutro ide sprawdzic po tygodniu czasu biorac antybiotyki ale i tak wiem ze one nie pomogly ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Krzysztof (80.54.27.---)
Data: 12 sty 2006 - 07:32:38

Hej leszczynianie. Jak tam Wasza łuszczyca. Lepiej? Bo nic nie piszecie

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: tomek (80.54.27.---)
Data: 12 sty 2006 - 09:50:10

witam wszystkich leszczyniaków.chodziłem troche po tych naszych poradniach leszczyńskich.same eksperymenty bądz sterydy .teraz na zime mi troche wyskoczyło ale na lato i wiosne zanika(słoneczko ,ruch,owoce ,warzywa).Teraz mam cygnolinke i elocom.zadnej poprawy nie widze.a co do spotkania to fajny pomysł.łuszczyków w lesznie troche jest i można sie zorganizowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: Paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 20:47:17

Witam! Ja własnie umówiłam się na wizyte do Pani dr Ciesli i mam nadzieję, że chociaz troszeczke mi pomoze a poki co to najbardziej pomaga mi Diprosalic (na skórę głowy) a co do spotkania to pewnie byłoby ciekawe:-)pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moze i w LESZNO sie spotka
Wysłane przez: mikolaj (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2006 - 21:41:43

czy ktos z was naswietlal sie na 17 stycznia w przychodni ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.