Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy lorident A jest sterydem?
Wysłane przez: romario 38 (---.strefa.org.pl)
Data: 10 sty 2013 - 13:33:51

witam.dzisiaj byłem u dermatolog i chciałem jakaś maść niesterydową.poprosiłem o lorident A. a tu niespodzianka.od paru dobrych lat myslałem ,ze ta maść nie jest sterydem a tu takie zaskoczenie.czy pani dermatolog na pewno sie nie myliła co do sterydowego pochodzenia tej maści.czekam na wasze opinie oraz propozycje jakiś maści niesterydowych.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy lorident A jest sterydem?
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 10 sty 2013 - 13:43:09

lorinden A jest sterydem wydaja go tylko i wylaczanie na recepte

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy lorident A jest sterydem?
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 sty 2013 - 18:41:30

Lorinden A
autor: basia44 ? 09 sty 2013, 16:53
Skutki uboczne jakie mogą wystąpić po długotrwałym stosowaniu tego specyfiku
i raczej występują stosowałm go ok 3 lat można powiedzieć że stale i skutki mam w postaci uszkodzonych nerek
ten składnik zawierają wszystkie Lorindeny

Flumetazonu piwalan po podaniu na skórę łatwo przenika do warstwy rogowej skóry. W niewielkim stopniu może przenikać do organizmu i wykazuje wówczas działanie ogólne. Po wchłonięciu ze skóry do organizmu flumetazonu piwalan jest metabolizowany głównie w wątrobie. Następnie jest wydalany z moczem i w mniejszej ilości z żółcią, głównie w postaci połączeń z kwasem glukuronowym oraz w niewielkiej ilości w postaci niezmienionej.
Wchłanianie flumetazonu piwalanu przez skórę zwiększa się po zastosowaniu na delikatną skórę w okolicy fałdów lub na skórę twarzy oraz na skórę z uszkodzonym naskórkiem lub uszkodzoną procesem zapalnym. Wchłanianie flumetazonu piwalanu ulega zwiększeniu podczas stosowania opatrunku okluzyjnego, częstego stosowania produktu leczniczego lub po zastosowaniu go na dużą powierzchnię skóry.
Wchłanianie flumetazonu piwalanu przez skórę u dzieci jest większe niż u dorosłych.

Steryd i to z jakimi skutkami ubocznymi grinning smiley
poczytaj forum jest wiele specyfików bez sterydów
np.cygnolina dziegcie
poczytaj tutaj jest więcej info
http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=21&t=45
http://www.biedronkowo.info/

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.