Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 98
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: c?runia joma'y01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 20:49:31

S?uchaj ino J?dru?... Powiem Ci tak. Os?dza? kogo? o co? bez niezbitych dowod?w kiedy? wpakuje Ci? w k?opoty... Nie ?ebym Ci grozi?a, ale lepiej ?eby? wiedzia? o tym. Nikt nie karze Ci wierzy? w samouzdrowienie, w samego siebie. Wiem, ?e moja mama nigdy nie ?ciemnia wi?c jej wierz? smiling smiley Aha, kwestia reklamy... Hymh, chyba nie rozr??niasz ch?opczyku dw?ch termin?w: "reklama towaru" i "polecanie czego? komu?". Wiesz, to ?wiadczy tylko i wy??cznie ?le o Tobie grinning smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 21:23:30

Hmmm
Nie wiedzialem,ze masz corke.... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2005 - 22:06:41

a mam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 24 kwi 2005 - 11:07:32

12 zlotych za ksiazeke...teraz policz ile wydales na masci=srasci... Gdyby ci ktos powiedzial, ze ksiazka kosztuje 150zl i wyleczy cie na 100procent to co?...
Wydalbys i 1500zl!!! Tu nie chodzi o takie zarabianie czlowieku. Nie mozesz podchodzic do sprawy az tak sceptycznie. Co? Tylko autorytety w bialych kitlach, postukujacych drewniakach i z kieszeniami przygotowanymi na szare koperty maja racje bytu?
Z drugiej strony bardzo dobrze,ze drazysz temat tak dokladnie...bardzo dobrze. Pomysl tylko kim bylby czlowiek zarabiajacy na luszczykach? Niezlym kasztanem zerujacym na ludzkim nieszczesciu no nie? Trzeba chyba podchodzic do sprawy z wiekszym optymizmem i wiara w ludzkie... dobro.

Ja osobiscie jak zobaczylem ksiazke i CD, plakalem ze smiechu ale co z tego? Czego mialbym sie spodziewac? Opaslego tomiska popartego milionem opinii bieglych dermatologow i ich kolegow po fachu? Zdjec komputerowych mozgo? Skanowanych elementow platu czolowego, szyszynki i anatomicznego atlasu linii papilarnych???EJJ? Nie o to chodzi czlowieku-naprawde!
Przypomina mi sie czasami kolezanka, ktora zachwalala mi herbalife..smiling smiley)) i jej straszne zaangazowanie w sprawe(byla meczoca i zbyt natarczywa) no ale cuz...taki lajfsmiling smiley

Nikogo nie zamierzam ani bronic ani osadzac ale pomysl czy nie bawimy sie niepotrzebnie w inkwizycje i heretykow? Joma podzielila sie z nam swoim doswiadczeniuem i tyle. Od Ciebie zalezy czy zanim osadzisz jej prawdomownosc sprobujesz tej metody czy nie. Latwo jest ferowac wyroki pro forma.
Ps. No jest kilka zabawnych cytatow a'la dolacz do szeregow BSMowcow itp ale to mozna swobodnie ominac. Pod Toruniem ludzie mowia ,,jo,, na tak, w Lublinie ,,wychodza na dwor,, a w Bochni pods Krakowem ,,wychodza na pole,,.winking smiley N ie czepiaj sie sformulowan starenki. Wydaje mi sie, ze zawazyly emocje i chec przekazania nam wiadomosci o BSM.
Tajemniczy jednorazowy Gosc wyleczony ta metoda...no tak...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 12:18:29

U mnie tez sie "wychodzi na dwor" smiling smiley
Nie tylko w Bochni mowi,ze sie "wychodzi na pole",a praktycznie w calym bylym wojewodztwie krakowskim
Porownan mozna mnozyc bez liku,bo praktycznie w kazdym rejonie kraju panuja rozne klimaty smiling smiley
Na Slasku jak w cos nie dowierzaja to co chwile mowia "jaa"
W lubelskim na brata najczesciej mowi sie "brejdak"
Itp itd..

Co do ludzi zarabiajacy na luszczykach to szkoda tylko,ze jest spora ilosc sad smiley

Dobrze opisales tych lekarzy,ale czemu szara koperta ,a nie biala? winking smiley
Przeciez oni sa tacy nieskazitelni i ta szarosc jakos nie pasuje winking smiley

Mi tam jest obojetne czy jest ten temat, czy ktos stosuje ta metode czy nie, przynajmniej sobie z kims skrobne kilka zdan...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: jedrek (---.tnt1.hbg2.deu.da.uu.net)
Data: 24 kwi 2005 - 17:09:11

o Grażyny. Tak, przeczytanie i zrozumienie tych postów &#8222;kosztowało&#8221; mnie dużo pracy. Twoje wpisy są za to krótkie, ale nie zawsze zrozumiałe: np. &#8222;Ja wiem, ze mozna pomoc ta metoda i wiem wlasnie to dzieli postom Jomy&#8230;&#8221;. Jak napiszesz po polsku i logicznie to porozmawiamy. Twoje inne stwierdzenia: &#8222;ale skoro jej ta metoda pomogła &#8230;&#8230;&#8230;.nie trzyma tego dla siebie lecz ogłosiła innym&#8230;.&#8221;. Moje pytanie: W czym jej pomogło???&#8221; Innym ludziom , Chrystus lub inny Mahomet może głosić co chce. Ale ona tak ma się do Mahometa , jak piernik do wiatraka. Twoje pytanie: &#8222;A co można zarobic na książeczce za 11,00 PLN &#8222;.POMYŚL KOBIETO, WRÓĆ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ&#8221;. Czy myślisz że autor książeczki dopłacił do druku???.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 24 kwi 2005 - 17:35:13

a propo szarych kopert to chyba tak, zeby nie bylo za bardzo widac co znajduje sie w srodku i aby szarzyzna takowych wtapiala sie niezauwazalnie pomiedzy biurokratyczny, papierkowy nielad polskiej sluzby zdrowiawinking smiley

niedzielne popoludnie a tu nuda jak tralala...ide pogadac z Morfeuszem bo nawet pol godziny snu w wolnej chwili moze zdzialac cuda..hehe wierzac reinkarnacje po smierci bede pewnie leniwcem albo suslemwinking smiley)
oczywiscie zasypiajac powmawiam sobie,ze jestem totalnie zdrowy a moja skora wyglada...zarabisciesmiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 24 kwi 2005 - 19:56:04

Mistrzu.....i tak trzymaj !!!! Tu wlasnie o to chodzi, zeby wmowic sobie,ze jest sie zdrowym. Nie wolno sie zalamywac, to tylko poglebia chorobe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: Beata (---.espol.com.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 20:58:53

By?am u cz?owieka, kt?ry leczy "prawie wszystkie " choroby - klawiterapi?. Czyta?am, pyta?am, obejrza?am program w TV i widzia?am jak 'wyleczy?" ludzi z SM. Pojecha?am do niego z moim chorym na SM m??em. I o cudzie!!! Zam?wi? bez naszej zgody TV aby nakrecili nas przed i po zabiegu. Nigdy nie uwierzy?abym, gdyby mnie tam nie by?o! Przed nie m?? prosto i??, a po podni??? nog? wysoko i nie musia? niczego sie trzyma?. Juz by?am w 7 niebie. Nakr?cili in pokazali to w TV. Problem tylko w tym, ?e po dniu dalszych zabieg?w u tego pana wszystko wr?ci?o do poprzedniego stanu. Pan ??da? zap?aty i nie rozumia? naszego oburzenia. Za pobyt w jego domu p?acilismy poi 100 z? za dobe. Pisze o tym, bo on twierdzxi, ?e powinnam przyjechac i przez tydzie? wqyleczy moja 19 letnia ?uszczyce g?owy. Apropo leczenia : by? w Polsce pewien starszy pan, kt?ry leczy? ?uszczyce rt?ci? w jakis specjalny spos?b. Sta?am do niego w kolejce, gdy kole?anka po p?? roku leczenia wyzdrowia?a. Niestety na kilka tygodni przed moj? wizyta pan zmar?. Kole?anka po leczeniu u niego nigdy ( tj. 16 lat) nie mia?a nawrotu i sladu po jakiejkolwiek chorobie sk?ry. Wiem, ?e to niedowiarstwo... Tak jednak jest.
LKolejnym moim krokiem w leczeniu by? prof. w Wawie, kt?ry testowa? na mnie wtedy sprowadzany z NRD duiprosalic. Kupowa?am go w berlinie przez ??cznika i... by?o dobrze przez dwie tubki... potem facet zachorowa? i nie chcieli juz sponsorowac recept. Gdy dowiedzia?am sie co bra?am nigdy wiecej nie rusze streryd?w.
To tyle ode mnie Szulkajcie metod i pr?bujcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 08:12:09

witam, teraz ja proszę o małą poradę. Mój sym dostał silny łupierz na głowie. Czy znacie jakiś skuteczny środek, szampon, aby go szybko zwalczyć. Oczywiście mogłabym zastosować BSM, ale jak wiecie stosuję ja u siebie, zajmuje mi to sporo czasu, którego mam mało. Stosowanie tej metody u syna byłoby na prawde trudnę w tym przypadku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 10:07:27

szampon Polytar AF

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 10:27:44

czy go się kupuje w aptece i czy jest drogi?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 10:33:18

a tak wogóle, dziekuję Barthez za szybką odpowiedź i pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: fatman (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 11:28:32

mam pytanie do Jomy.Czy metoda BSM zabrania picia alkoholu i palenia???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 12:48:30

fatman odpowiadam: picia alkoholu tak, palenia - nie wiem. Jeżeli chcialbyś sie upewnić - zapytaj, wysyłając poczte do samego propagatora tej metody p. P. Lewandowskiego. Tyle mogę tobie poradzić.

Grażyna, napisz czy efekty leczenia się moze bardziej ujawniły. U mnie na razie trwa leczenie. Efektów jeszcze nie widać, chociaż zauważyłam, że na twarzy pojawiła sie brązowa plamka średnicy 1 cm w środku plamy bielaczej. Może to zwiastun??? Mam nadzieję, że tak. Ale myślę, że to jeszcze za wcześnie. Ja tak samo sie boję jak i Wy. Też walczę wewnętrznie i wypatruję rezultatów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 13:41:01

W aptece mozna kupic,ale ceny nie pamietam,bo kupilem bardzo dawno temu. Jest on bardzo wydajny i starcza na bardzo dlugo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 16:25:09

Koszt szamponu Polytar Af to poniżej 30 zł ( wydaje mi się że 25 ). Faktycznie stracza na długo, ma niestety niezbyt przyjemny zapach.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 16:35:54

No,ale zawsze po jego zastowaniu mozna uzyc pachnacego szamponu. Ja tak przynajmniej robie jak mam wyjsc np na imprezke. Poza tym stosuje go 2-3razy w tygodniu,wiec nie jest tak zle smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 16:49:36

Dokładnie, ja go używam wieczorem, a rano stosuje jakiegoś pachnącego szamponu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 25 kwi 2005 - 20:30:34

Jomo-u mnie na razie niewiele sie zmienilo, wiec niewiele pisze.
Walcze nadal metoda BSM oraz metoda psychotroniczna-czas pokaze co bedzie dalej. Ja mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie dobrze:-)
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.