Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Emolium zel do kąpieli
Wysłane przez: thomason89 (109.95.206.---)
Data: 04 kwi 2013 - 12:10:40

Narazie myje sie mydłem biały jelen ale czasem wydaje mi sie ze skóra i tak jest sucha.
Smaruje białe plamy na nogach i łokcie- (jeszcze pare plamek mi zostało) medidermem dobrze natłuszcza skóre ale porzebował bym cos zakupić do mycia.
Na allegro juz ponad 70osób go kupiło warto czy lepiej cos innego.
Podkreslam ze od pierwszego wysypu w wieku 17lat a mam obecnie 24 zostało mi tylko troche n ŁOKCIACH ALE BLEDNIEJE Z CZASEM NA NOGACH JAKIES MAŁE DWIE PLAMKI I NA GŁOWIE CZASEM TROCHE MNIE SWEDZI ALE JAKIES DWIE MALUTKIE KROPECZKI A TAK TO CZYSTOOOOOOOOOOOOOOOO OD 7LAT ZADNEGO MEGA WYSYPU.
Ale i tak mnie wkurzaja te łokcie któe mysle ze na wakacje zalecze lub blu capem tak jakmi sie udało na nogach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Emolium zel do kąpieli
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 04 kwi 2013 - 14:40:35

Witam.

Używałem swego czasu ballenum hermal plus przy erytrodermi, działało przez chwilę a za moment znowu suchy jak sachara. dermatolog przepisała jakąś robioną maść nie znam składników ale po nałożeniu jej byłem tłusty jak ryba i nic nie wsiąkało. Jak chciałem wyjść na dwór to brałem ścierkę wycierałem się i mogłem wyjść. Była to najlepsza maść przy erytrodermii.

Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Emolium zel do kąpieli
Wysłane przez: thomason89 (109.95.206.---)
Data: 05 kwi 2013 - 11:12:13

Ja na szczęscie mam tylko jeszcze na łokciach niewielkie zmiany ale lepiej nawilzać całe ciało codziennie a smarować medidermem to troche przesada.
Kupie ten Emolium i zobacze czy mi wystarczy taka ochrona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Emolium zel do kąpieli
Wysłane przez: thomason89 (109.95.206.---)
Data: 05 kwi 2013 - 11:12:14

Ja na szczęscie mam tylko jeszcze na łokciach niewielkie zmiany ale lepiej nawilzać całe ciało codziennie a smarować medidermem to troche przesada.
Kupie ten Emolium i zobacze czy mi wystarczy taka ochrona.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.