Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 06 wrz 2005 - 06:40:57

Kochani jak pozbyc sie luski?
Kiedys czytalam na forum, ktos pisal ze przed leczeniem DTC nalezy pozbyc sie luski i ze sa dobre kremy.
Niestety nie moge tego tematu znalezc sad smiley
Prosze o pomoc jesli jest jakis dobry krem o ktorym wiecie napiszcie.
Bardzo dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 06 wrz 2005 - 07:23:21

mialam na mysli DCT smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 06 wrz 2005 - 15:17:53

mi w usuwaniu lusek pomogl krem do stop dr. ireny eris,polecany przez wielu ludzi z forum..poza tym roznego rodzaju oliwki oraz olej arachidowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 06 wrz 2005 - 17:51:20

Dziekuje smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
poszukuję ulotki opisu po polsku
Wysłane przez: Michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2005 - 21:41:43

poszukuję ulotki lub opisu po polsku do tego leku dermatitis clear tincture. czy może mi ktos go podesłać. Michał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 00:34:55

DERMATITIS CLEARTICTURE "Skuteczna nalewka na zapalenie skóry, wyłącznie do uzytku zewnętrznego, została opracowana i wyprodukowana w celach zwalczania patalogicznych stanów zapalnych skóry. Po wielu latach doświadzeń i eksperymentów klinicznych, jej skuteczność w leczeniu zapalen skóry na tle neurologicznym wynosi 97%. Jest także skuteczna w leczeniu łuszczycy i symerycznej grzybicy. <Tonik> powoduje kurczenie się naczyń włosowatych, zmniejsza wczesny zastój krwi w obrzekach i naciek krwinek białych podczas zapalenia, cofa opuchiznę, gorączkę, bóle i inne objawy. Nalewka jest skuteczna do rozpuszczania keratyny skóry, sterylizacji, itp. Powoduje natychmiastowe złuszczenie się i usunięcie swędzenia po zastosowaniu na dotkniętą chorobą część skóry.
WSKAZANIA
Lek przeznaczony jest głównie do leczenia stanów zapalnych skóry, powstałych na tle nerwowym oraz łuszczycy, skuteczna także przy grzybicy symetrycznej, grzybicy skóry, stóp i jej przypadków, swędzenia skóry u osób starszych, itp.
DAWKOWANIE
Wyłącznie do użytku zewnętrznego; należy zanurzyć szczoteczkę w nalewce i zastosować na chorą skórę, stosować 2 razy dziennie rano i wieczorem.

Opis jest ze strony bonifratrów, podaje go bo teraz nie udaje mi sie dostac na te strone. Jest to adres: http://www.bonifratrzy-legnica.anv.pl/
Do stosowania na głowę, rozcieńczyć nalewkę 75% alkoholem (w stosunku 1:1).
UWAGA
Podczas stosowania unikać kontaktu z ustami, ranami i zaropiałymi wrzodami na naskórku, uważać podczas stosowania na głowie. W przypadku pojawienia się podrażnienia lub innych niezdrowotnych objawów, czasowo zaprzestać stosowania. Unikać śródków pobudzających, takich jak ostro przyprawiona żywność.
Opakowanie jednostkowe: 50 ml"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 00:36:56

Powyższy opis jest ze strony bonifratrów, na która w tym momencie nie udaje mi sie wejsc. Podaje wiec go.
Jest to adres: http://www.bonifratrzy-legnica.anv.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: robert (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 07:41:55

Witam,mam pytanie jak sie pozbyc reklamy Onclinic? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Gienek (217.153.5.---)
Data: 06 pa� 2005 - 17:18:03

Cześć wszystkim

Na jednej ze stron poradzili mi płyn o nazwie Formula 101e i jak narazie spisuje się rewelacyjnie. Może koszt w stosunku do DTC jest wyższy (koło 50zł) ale moim zdaniem warto w to zainwestować. Dla zainteresowanych posiadam adres i numer telefonu gdzie można to zamówić.

Pozdrawiam wszytkich

ps. mój mail to: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 21:38:24

CZY TA FORMUŁA 101 E JEST RÓWNIEZ NA ŁUSZCZYCĘ? Bardzo mi to dziwne, bo ja owszem zamówiłam u tych bonifratów ten lek ale dla mojego syna na trądzik i efekty widzę. Skóra robi się gładka, tylko że młotek stosuje to kiedy mu się przypomni. Trochę go poganiam i jestem jak narazie zachwycona jego postepami w leczeniu pomomo niezbyt regularnego stosowania. Prosze o radę czy zmienione miejsca chorobowo na rekach czy kolanach to mozna tym smarować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: robert (---.uni.opole.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 00:00:36

ja polecam kermuren

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 07:08:36

Do Gienka smiling smiley


to gdzie ten Formula 101e można kupić?

i ile kosztuje..............a wogóle to poprosze o więcej informacji na ten temat grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 07:09:59

Do beti69:


tongue sticking out smileytongue sticking out smiley ja Ty mówisz o synku? ładnie to tak? tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

buźka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Daga (---.system.szczecin.pl)
Data: 09 pa� 2005 - 21:10:52

Mnie pomogła cygnolina i PVA(naświetlania + Geralen). Teraz stosuję na drobiażdżki tylko Delatar i znikają. Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: MK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 10:37:21

a poradzcie mi dobre duszyczki co można stosować na paznokcie zaatakowane łuszczycą. Już sama nie wiem co mam robić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 16:28:49

do MK


mam ten sam problem i paznokcie rąk i stóp mam zaatakowane tym syfem i nie mam rady na to sad smiley

wiecie co jest przykre sad smiley

ktoś mi dzisiaj powiedział że mam chyba grzybice....ale to nie grzybica to ta cholerna ł.
strasznie mi się przykro zribiło aż się poryczałam ;(

mam takie jedno marzenie, chciałabym wyjść w lecie w krótkiej spudniczce i seksownych sandałkach smiling smiley
niestety chyba nie spełnią sie moje marzenia dopuki ktoś nie znajdzie jakiegoś skutecznego lekusad smiley


qrcze mam nadzieję że jak już ktoś taki lek znajdzie to nie będę za stara na mini i sandałki smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 17:01:20

Dorotka: pytałaś o formułę 101E. Więc jak pisałam to lek dla mojego dziecka na trądzik i jest na to rewelacyjny, tylko gdzieś tu złapałam, że leczy się nim łuszczę. Ja go kupiłam w tym sklepie chińskim (adres: www.ziola.anv.pl) ale można też kupić na allegro i to w tej samej cenie, czyli 60 zł.
A co do leczenia głowy z łusek, to też tu wyczytałam i na jednej nodze podarłam do apteki po DERCOS firmy VICHY na suchy łupież. To mi się w głowie nie mogło zmieścić, że po tylu trudach, smarowaniach tymi świńskimi maściami i myciu głowy w ostateczności płynem do mycia naczyń, bo szampon tej tłuściochy nie opanował, potem bez końca elocom płyn az tu nagle jak ręką odjął po 2 myciach - wierzyc mi się nie chciało. Kto wtajemniczony w moją przyjaciólkę to mu zaraz głowę pokazywałam. Dla mnie rewelacja, nie wiem jak dla Was.
A teraz jest promocja w aptekach i dodatkowo jest 125 ml gratis i to za 30 zł, gdzie w innych aptekach sam szampon (bez dodatkowej drugiej) kosztuje 36 zł. Owszem trzeba go najpierw nałożyć na głowę, narobić piany i ile się wytrzyma to trzymać na głowie. Ja trzymam dotąd aż mi spływa do oczu. nawet do 1/2 godziny i wydaje mi się, że pomoże. nie wiem na ile ale dobry kazdy dzień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 19:37:02

Dorotka: Jeszcze raz do Ciebie piszę. Co ci się takiego dziwnego wydało, ze piszę o synku. Moje dziecko na 16 lat i to dla niego zamówiłam to 101E, tylko gdzieś tu wyczytałam, że inni to stosują na łuszczyce i dlatego mnie to zdziwiło. Ja właśnie po urodzeniu tego "SYNKA" zetknełam się pierwszy raz z łuszczką. Nie wiem czy za to że będąc z nim w ciąży zajadałam się czekoladami czy gdzieś popełniłam błąd w żywieniu?
Zresztą moja koleżanka będąc też ze swoim "synkiem" też 16 letnim u dermatologa z trądzikiem dostała differin a z tym lekiem też się spotkałam przy temacie NASZYM. Myslę, że jest ogrom preparatów na schorzenia skórne i wiele pewnie jest wspólnych z tym trądzikiem. narazie mam kurację medykamentami z chińskiej apteki, więc mu tego nie ruszam, bo on jest młody i jemu bardziej zależy na wygladzie. zresztą mi leczenie idzie rewelacyjnie. Gdzies już o tym pisałam, że stosuję granulki do picia i białą maśc chińską do smarowania. Do tej pory byłam na sterydach i tym bardziej jestem zdziwiona że tak szybko zareagowałam na ziołowe specyfiki. Myślę, że jeszcze tydzień, dwa i będzie po chorobie, oczywiście tylko Pan Bóg jeden wie na jaki czas. Oni, czyli Ci bonifraci zalexcają te granulki stosować przez 3 m-ce i ma to dać 80 % całkowitego wyleczenia ale po niecałym trzecim tygodni leczenia, tj. picia tych granulek i smarowania pozostały mi tylko mało co widzioczne plamki, które są czerwone zaraz po posmarowaniu i bledziutkie rano, także od niepamiętnych czasów założyłam kiedys do pracy spódnice przed kolana. Ale byłam dumna sama z siebie. tyle lat w tych portkach. Jak ktoś jest zainteresowany a czegos tu nie napisałam to proszę pytać. Zaglądam tu często.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 22:03:13

Witam .Chcialm zapytac czy chodzisz do Bonifratow we Wroclawiu i czy do apteki z ziolami ?
Serdecznie pozdrawiam . Zosia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 22:38:43

do beti69


ja żartowałam z tym synkiem grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley


dziękuję za wszystko co napisałaś

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.