Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
psorilam
Wysłane przez: lena (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 lut 2013 - 08:52:56

czesc

choruje na łuszczycę od nie wiem kiedy, stosowalam różne maści, kremy, lotiony i ciągle poprawa jest tylko do określonego momentu.
stereydy pomagaly ale po nich zawsze mialam ostry nawrot za jakis czas wiec odstawilam ostatecznie.
kupiłam maść w sklepie zielarskim psorilam, ukraińska masc- koszt ok 23 zl i stosuje na zmiane z exorexem.o exorexsie juz pisalam, bardzo pomogl i ogrome place na kolanach i lokciach poznikaly. jednak jakas czesc pozostala. po tym polaczeniu naprawde widze efekty.... gdyby tylko nie moja reguralność w smarowaniu - a raczej jej brak pewnie by juz tego nie bylo... mam nadzieje ze u Was beda super efekty
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: psorilam
Wysłane przez: Marmar (---.range109-158.btcentralplus.com)
Data: 27 wrz 2013 - 11:45:46

Własnie testuję na sobie krem Psorilam. Cena jest ok. Działanie może być, małe zmiany znikają po jednym dwóch samorowaniach. Większe trzeba potraktować czymś mocniejszym. Generalnie dobre uzupełnienie terapii.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.