Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 12 maj 2007 - 23:48:37

Tyle lat pracy i dzięki Ameryce będziemy zdrowi, tylko ile bedzie to nas kosztowało. Wynaleźli, bo 2-3% populacji amerykańskiej też choruje na łuszczycę. Jest to bogatszy kraj i mogą sobie pozwolić na badania, doświadczenia. Teraz tylko śledzić i słuchać co to za lek i jak go dostać. HUUUURAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: iwona (---.leb.vectranet.pl)
Data: 12 maj 2007 - 23:55:40

Wczoraj o tym słyszałm, nie moge się doczekać, nie ważne ile będzie kosztowała kuracja, ale jadę idę biegne czołgam sie do Ameryki po szczęście!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Klawesyn (---.171.148.129.crowley.pl)
Data: 12 maj 2007 - 23:59:42

Jesli o prawda co piszesz to nie predko bdzie mozna go dostac, najpierw kilka lat testow, prob i innych takich. Pozniej kwestia sprowadzenia i rozpoczecia dystrybucji w naszym kraju, tak samo jak z exorexem czy jak to sie tam nazywa, to ze jest w Anglii, to ze jest dobry nie znaczy ze i u nas bedzie.Pozostaje jeszcze kwestia ceny, wiadomo ze sa leki na wszystko, ale nie kazdy moze je dostac, przykladem moze byc chociazby rak mozgu ktory jest calkowicie wleczalny (nie pamietam nazwiska ale cos podobnego do Burzynski chyba), tylko ze ten ek rowniez dostepny jet w USA za gruby szmal, wiec nawet jesli jest co co calkowicie likwiduje luszczyce, jej przyczyny to z pewnoscia nie bedzie to tanie jak witamina C. Przemysl armaceutyczny tak samo jak wojna to wielkie zrodlo dochodow, gdyby nie bylo chorych nie byloby i zyskow tak samo jak gdyby nie bylo wojen, handlarze bronia nie mieliby gdzie zarabiac, watpie zeby wielkim koncernom zalezalo na tym aby pozbawiac sie zywicieli, czyli zrodla swoich dochodow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 13 maj 2007 - 01:13:29

Panowie! (i pani) ! Więcej info proszę smiling smiley skąd/gdzie/jak? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Maya (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 00:42:28

Co jak gdzie kiedy ludzie mowcie szczegoly, pierwsze slysze o tym!!! dajcie wiecej informacji!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: witek (---.chello.pl)
Data: 14 maj 2007 - 11:50:27

Witajcie !

Skąd macie takie informacje ?

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: leszek (---.zab.nat.hnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 14:29:54

hej mam pytanie skąd sie dowiedzialas o leku z ameryki i kiedy ???
prosze o odpowiedz

pozdrawiam leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: kusy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 17:32:39

w telewizji mówili ale ja nie oglądałem ale słyszałem że było w tv

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: a77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 21:54:43

Co wam się stało Prima aprilis dawno miną.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 14 maj 2007 - 23:22:51

no halo czy ktos wie cos wiecej? chociaz nazwe?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: SEBASTIAN (---.dip.t-dialin.net)
Data: 14 maj 2007 - 23:48:15

kurde
smiling smiley))))napiszcie cos wiecej dajcie jakas stronke internetową!!!pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: michal (---.crowley.pl)
Data: 15 maj 2007 - 08:18:15

mi sie wydaje ze ktos puscil zwykla fame i tyle;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 23:16:37

TROXICOND B tyle spisałem z tej wiadomości. Tydzień temu mówili do południa we wiadmomościach, przychodzę do pracy i kolega też o tym mi mówił. Spokojnie ludzie jak będzie to nie tak szybko. Za parę lat.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 16 maj 2007 - 17:43:52

kłamiesz gnojku sad smiley

Autor: Marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 12 maj 2007 - 23:48:37

Tyle lat pracy i dzięki Ameryce będziemy zdrowi, tylko ile bedzie to nas kosztowało. Wynaleźli, bo 2-3% populacji amerykańskiej też choruje na łuszczycę. Jest to bogatszy kraj i mogą sobie pozwolić na badania, doświadczenia. Teraz tylko śledzić i słuchać co to za lek i jak go dostać. HUUUURAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!

Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Autor: iwona (---.leb.vectranet.pl)

iwonka ma taki sam host jak ty. nie dziwne? a poza wami nikt o tym nie słyszał. a poza tym to po prostu kłamstwo i naprawdę nie wiem, jak można taką urwą być :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 16 maj 2007 - 22:58:59

LOK to wcale nie dziwne, znamy się z Iwonką bardzo dobrze też to słyszała dlatego o tym pisze. Jestem gnojkiem, bo słyszałem, że amerykanie pracują dla nas, żeby nas wyleczyć. Co ja bym miał w tym za interes, żeby głupstwa pisać. Nie wiem czy to prawda tak słyszałem nazwa leku, którą napisałem to nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale cos takiego. Rak też miał być wyleczalny a ludzie na niego umierają. Skoro jestem według Ciebie urwą to nie dowiesz się nic więcej. czekajcie aż Ameryka udostepni Wam lek na ł. A ja wiem więcej, znajoma , która mieszka w Arizonie dowiadywała się w tej sprawie i ............ koniec więcej informacji nie podam, za to, że LOK nazwał mnie urwą, gnojkiem. Lepiej ta informacje zostawię dla siebie. A jest ważna dla każdego łuszczyka. Mam nauczkę, jak cos wiesz zostaw dla siebie, bo cię wyzwą.
Pozdrawiam Was wszystkich gorąco szczególnie ciebie LOK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: SAD_MAN (---.nat.student.pw.edu.pl)
Data: 16 maj 2007 - 23:11:38

Ja tam nie wierze, ze odkryto lek "WYLECZAJACY". Co najwyzej ZALECZAJACY. I przyjdzie nam jeszcze sporo poczekac bo to dosc zawila choroba...

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 16 maj 2007 - 23:35:29

nie wporzadku bylo zachowanie LOK'a , ale niesprawiedliwoscia bedzie jesli zaczynasz cos i nie konczysz Marku, nie przejmuj sie takimi komentarzami, i pisz na bieżaco , bo dales nadziejesmiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: lili (---.mpss.osi.pl)
Data: 16 maj 2007 - 23:39:57

Marek jeśli czegość się dowiesz wiecej napisz, prosze, prosze. Sama sporo szukam po amerykańskich stronach i mecze znajomych lekarzy. Nawet po raz pierwszy sie odezwałam hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Klawesyn (---.171.148.129.crowley.pl)
Data: 17 maj 2007 - 00:40:10

Z calym szacunkiem dla wszystkich tu wypowiadajacych sie, ale teraz pewnie posypia sie posty typu "Mareczku nie przejmuj sie blagamy cie udostepnij troszke wiecej informacji" zaczna sie tak zwane skomlenia."A ja wiem więcej, znajoma , która mieszka w Arizonie dowiadywała się w tej sprawie i ............ koniec więcej informacji nie podam, za to, że LOK nazwał mnie urwą, gnojkiem. Lepiej ta informacje zostawię dla siebie. A jest ważna dla każdego łuszczyka." mozna powiedziec ze bardzo dramatyczne zakonczenie, zdaje sie ze niemalo bedzie osob ktore chcialyby uslyszec ta historie do konca, o to Ci chodzilo Marku ??
A ja mam jedno pytanie skoro mowili o tym leku w TV, nawet juz u nas, to dlaczego wszechwiedzace google (podobno najpotezniejsza wyszukiwarka) i Altavista nic nie podaja na jego temat ? Czyzby w telewizji bylo juz slychac a w zadnych tygodnikach lub innych fachowych wydawnictwach medycznych ani slowka o tym nie pisneli ? :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Olka (195.117.249.---)
Data: 17 maj 2007 - 09:27:45

Miła ciekawostka, czekamy na więcej informacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.