Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2014 - 01:06:15

Panowie Panie Koledzy Koleżanki

Prowadzę rozmowy z biurami turystycznymi polskim i z Izraelczykami o warunkach zorganizowania wyjazdu nad może Martwe na okres min 14 i 21 dni .Sprawdzamy wszystkie warunki . Wyjazd chcemy zorganizować z dodatkowymi zajęciami z żywienia i z zajęciami sportowymi które chce poprowadzić nasz kolega Witold Szmanda ( też walczący z ł z powodzeniem - poczytajcie w necie ) .
Michał Piróg obiecał że może zorganizować nam lokalne atrakcje i wycieczki .Najbardziej optymalnym terminem wyjazdu jest Kwiecień - maj . ( cena do jakości ) .Izrael nie należy do tanich krajów, nad może Martwe przyjeżdżają ludzie z całego świata o liczba hoteli jest mała .Może przy pomocy naszej fundacji Fabryka Tlenu udało by się zorganizować dofinansowanie na osobę ok 1000 zł . W Niemczech dla osób z Ł jest 100 % dofinansowanie wyjazdów nad tzw Martwe . Przy waszym wsparciu Fundacja FT może wywołać medialną dyskusję o możliwości dofinansowania takich wyjazdów w przyszłości . Ja osobiście byłem nad morzem Martwym 3 krotnie i uważam iż jest to najlepsze miejsce i najskuteczniejsza bezinwazyjna pozbawiona skutków ubocznych ( chyba że opalenizna jest dla kokoś be ) metoda leczenia . Ja osobiście walczę z ł od 20 lat i każdy wyjazd dawał mi ulgę na ok 8 miesięcy, choć uważam że min okres jaki trzeba na to poświęcić to 14 dni , najlepiej 21 ja byłem 2 razy po 7 dni i raz 14 dni .

Ważne !
By starać się ustalić szczegóły wszyscy czyli linie lotnicze , autobusy, hotele,Fundacja FT chcą informacji o jakiej ilości osób mówimy .


Napiszcie krótkiego maila na [email protected] Jestem zainteresowany wyjazdem nad może Martwe . ok
Mamy już 15 osób chętnych - nasi znajomi .
A my postaramy się wszystko sprawdzić i może się uda . Zobaczymy ok

Jeśli macie jakieś przemyślenia , uwagi to prosimy - napiszcie . .

Pozdrawiam

Dariusz Romańczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Szymon K (---.89-11-42.nextgentel.com)
Data: 31 sty 2014 - 14:31:14

fajny pomysł jestem zainteresowany,prosze o więcej info

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 03 lut 2014 - 13:46:57

A jaki jest koszt takiego wyjazdu-tak w przybliżeniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: dddddddddd-uk (---.croy.cable.virginm.net)
Data: 05 lut 2014 - 17:59:26

dokladnie jakie sa koszty takiego wyjazdu np 1000-3000zl wtedy ludzie maja jakies zblirzenie do kosztow dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2014 - 00:32:23

Witajcie
Mieiśmy nadzieje że można zorganizowac wyjazd do Izraela za +- 5 tys / za 21 dni . ale mamy tylko 6 chętnych i że zniżek nici . Nad Martwe z zachodu przyjeżdzają wycieczki 80 -150 osób i wtedy można uzyskać duże upusty . Pomysł UPADŁ !!
pozdrawiamy dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: nefelly (---.t-mobile.co.uk)
Data: 14 lut 2014 - 10:54:31

Pisaliscie na innych forach tez? Przede wszystkim na http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php
tam jest najstarsze I najwieksze forum.
Poza tym wydaje mi sie, ze bylo by ciezko zorganizowac cos na 2 miesiace przed. Moze na nastepny rok? Ja jestem chetna jak cos caly czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.