Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Badanie kliniczne PFIZER CP-690,550 a staranie sie o dziecko
Wysłane przez: Koblant (---.play-internet.pl)
Data: 28 lut 2014 - 18:35:56

Witam serdecznie na forum o temacie ŁUSZCZYCA. Mam na imię Michał i od 2,5 roku jestem jako królikiem doświadczalnym o badaniu leku PFIZER CP-690,550, badanie przebiega bardzo pozytywnie jestem w sumie czysty mam na całym ciele ok 2-3 % łuszczycy a było ok 75% przed badanym lekiem. Lekarz Dermatolog na wizycie prywatnej zaproponował mi leczenie na badaniu leku przez tabletki, leczenie miało trwać ok 3 lat a okazało się ze będzie trwało jeszcze ok 4-5 lat a my z żona chcieli byśmy myśleć o dziecku, i mam pytanie czy jest ktoś w sieci kto przyjmuje taki lek i stara się o dziecko lub już urodziło się smiling smiley oczywiście całe i zdrowe. Oczywiście mogę zrezygnować z leczenia ale nie chciał bym stracić takiej okazji leczenia ponieważ są pozytywne efekty na skórze. Był bym bardzo bardzo wdzięczny za odpowiedz, w umowie na temat leku jest zawarte ze kobieta która ma łuszczyce i bierze lek to nie może starać się o dziecko na czas badanego leku a o mężczyźnie nic nie pisze. Dziękuje Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.