Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Rozczepantus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2007 - 19:59:24

Witam !! Jestem w szoku <wow> od lat choruje na łuszczycę i wydawało mi ie że juz o wszystkim wiem hihi a jednak pomyła :] Mam w domu jakis tam melkenfett , kiedys tesciowa przywiozla mi go z niemiec i tak sobie stał na półeczce do dzis :d od dzis sie nim bede smarowała.Uzywałam go coprawda jako wazeline i juz deko zuzylam , ale nigdy nie stosowalam na łuszczyce ( jaka ja gooopia ) mój Melkenfett zostal zakupiony w ALDI ni nie jest tam zadnej firmy aurica tylko jakiejs tam maxim melkenprodukte!!! Mam nadzieje że zadziała <wow> a tak poza tym to mojmaz jest obecnie w niemczech i wraca za jakies 3 tygodnie to kupi mi orginał hihi .Ale sie ciesze !!! BEDE PISAŁA O ZMIANACH JAKIE NASTAPILY :] Pozdrawiam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: karlooo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2007 - 15:48:29

Witam możesz mi napisać na maila ile to kosztuje

[email protected]
z góry bardzo dziękuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 10 sie 2007 - 15:00:41

TEŻ NATRAFIŁAM NA TO PRZYPADKOWO.No i jestem czysta.Skórę mam piękną opaloną, bo jeszcze chodzę na solarium albo na plażę.Zakładam krótkie sukienki aż się mąż wścieka, bo nie jestem nastolatką.Ale takiej skóry to już dawno nie moiałam. Wiem, że w Zielonej Górze można to kupić na ryneczku przy ulicy Anieli Krzywoń u bardzo sympatycznego pana Tadeusza, który handluje art. niemieckimi i pościelą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Lucynka (212.109.154.---)
Data: 10 sie 2007 - 21:06:57

rany boskie, nie stosujcie tego tak spontanicznie!najpierw do lekarza z mazwą specyfiku , a poza tym należy sprawdzic tego rozstrzepańca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: JA31 (---.tp.unicity.pl)
Data: 10 sie 2007 - 21:23:54

Daj spokoj Lucynko. Poczytaj troche na forum ilu osobom to pomoglo!!! I ile ludzi o tym pisalo!!! Jakbys poszla z tym do lekarza toby Ci powiedzial, ze to masc na wymiona dla krow i pokowal w Ciebie sterydy albo inne masci po 100zl tubka. Jezeli pomaga to trzeba probowac!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 11 sie 2007 - 19:16:07

AKURAT TO CO JA STOSUJĘ TO NIE JEST NA WYMIONA KROWIE.Jest to najnormalniejszy krem do pielęgnacji ciała, tyle tylko że tłusty. I o to właśnie chodzi.Od 2 lat nie chodzę do żadnego dermatologa bo albo sterydy albo dziegcie albo inne świństwa, które niszczą skórę i kieszeń. Nawet kiedyś powiedział mi dermatolog, do którego chodziłam prywatnie i poskarżyłam się, że te wszstkie leki są takie drogie. a co pani chce? Luszczyca to jest bardzo droga choroba. Jakbyśmy się prosili o tę chorobę. Dawno nie wyglądałam tak pięknie. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Lucynka (212.109.154.---)
Data: 11 sie 2007 - 20:46:14

ok będę próbować , w poniedziałek pójdę na ryneczek. Będę próbować tylko na jednym miejscu i napisze też o efekcie.
- tak się składa że jestem z Zielonej Górysmiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 12 sie 2007 - 10:35:25

Lucynko bardzo mi przykro ale ten Pan w poniedziałki jeździ do Niemiec po towar. Stoisko jest czynne od wtorku do soboty. Możesz śmiało stosować na całe ciało. To jest krem a nie maść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Lucynka (212.109.154.---)
Data: 12 sie 2007 - 20:57:25

dzięki daniela, wobec tego poczekam do wtorku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: lindy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sie 2007 - 08:22:02

Hej kochani napiszcie proszę ile kosztuje to wybawienie z Niemiec. Może to śmiesznie zabrzmi ale ja od tygodnia olewam moją przyjaciółkę Ł i ona mnie też. Trochę zeszło i zrobiło się bledsze. Jaki wniosek? Nie przejmować się nią mocno, to nas stresuje a stres jej sprzyja. Szukam też lekarza bo podobno weszły na rynek nowe leki a ja nic nie wiem. O tych lekach wiem od lekarza rodzinnego. A te wszystkie elocomy dermovate diprophosy i lorindeny to mi już bokami wychodzą! To tylko wkurza moją przyjaciółkę. Maści robione są lepsze zwłasza te cuchnące. Tyle tylko,że nie mam czasu by chodzić jak mumia zabalsamowana przez 6 godzin dziennie a potem kąpiel i znowu smarowidło. To pomagało. Ale teraz praca i nie mam tyle czasu. Pozdrawiam Kochani. Nie zapomnijcie o mnie :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: xxx (---.CNet2.Gawex.PL)
Data: 13 sie 2007 - 19:59:57

mam pytanie.zamowilam ta masc i nazwa jest inna melkfett czy to to samo???????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 14 sie 2007 - 12:27:51

Oczywiście,ze to jest to samo, i jest to prawidłowa nazwa bo nie melkofett tylko MELKFETT najlepszy kkrem jest z wit. E bo to jest krem a nie żadna maść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Klaudia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2007 - 14:40:53

Na allegro jeden pan sprzedaje maści z niemiec i jest tam też ten krem, kosztuje on 11 zł.

http://www.allegro.pl/item224591395_super_krem_kozi_melkfett_zadbaj_o_skore_.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Alicja (---.greenlan.pl)
Data: 14 sie 2007 - 21:03:55

kobiety pomozcie bo tez choruje na ta wstretna luszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: AgUcHA (---.ramtel.pl)
Data: 14 sie 2007 - 21:36:13

Witam wszystkich!Z tego, co tu napisaliście, widzę ze ta maść pomaga...Bardzo proszę, czy mógłby ktoś mi coś więcej napisać o tym specyfiku??Czy jest to steryd??Po jakim czasie Wam pomogło??Ile to kosztuje, a przede wszystkim gdzie to można dostać??Czy jest możliwość zakupienia tego w Krakowie??Z góry dziękuję i pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: xxx (---.CNet2.Gawex.PL)
Data: 15 sie 2007 - 10:21:35

JA MAM TEN KREM O NAZWIE MELKFETT I PISZE SOFT FIRMY KDA I SPRAWDZALAM W NECIE,TO JEST DO PIELEGNACJI RAK I PAZNOKCI.... TO CHYBA NIE TO POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 15 sie 2007 - 11:38:12

Do Aguchy. To nie jest żaden steryd, ani nawet maść. To jest krem natłuszczający.Prawdopodobnie jego działanie polega tylko na tym, Ze jak posmaruje się skórę, to zmiany przestają swędzić i nie czuje się potrzeby drapania. Wiadomo, że drapanie powoduje szybsze narastanie łuski i oraz wysiew nowych zmian. Zmiany łuszczyciwe nie drażnione, poprostu zanikają.Osobiście chodzę jeszcze do solarium albo na plażę.Myślę, że mój mąż mógłby kupić ten krem i Ci wysłać. Podam Ci mój adres na który możesz napisać. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: xxx (---.CNet2.Gawex.PL)
Data: 15 sie 2007 - 19:44:46

Do DANIELI : PROSZE NAPISZ MI DOKLADNA NAZWE TEGO KREMU JA MAM Z FIRMY KDA I SPRAWDZALAM W NECIE,TO JEST KREM DO PIELEGNACJI RAK I PAZNOKCI....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 16 sie 2007 - 10:06:53

MELKFETT Mit vitamin E bez konserwantów Bellmira Cosmetic ja go kupuję w Schlekerze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Ola (---.slowianin.pl)
Data: 19 sie 2007 - 18:12:00

Też mi pomógł Melkfett, mam czystą skórę a kupiłam go na ryneczku w Zielonej Górze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.