Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: SerioPerez (---.idc.net.pl)
Data: 26 cze 2014 - 23:14:21

Dobry wieczór Wszystkim!

Chciałbym zapytać czy ktoś jest w stanie podać koszty leczenia lekami biologicznymi? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxx (---.futuroexito.pl)
Data: 27 cze 2014 - 10:11:47

Ja leczę się ale mam za darmo, jestem w programie już ponad 6 m-c. Pytałem się lekarza to koszt rocznej kuracji kosztuje ok 50 nawet 70 tyś, mówię z badaniami, które trzeba wykonywać co jakiś czas. Są leki gdzie za opakowanie trzeba zapłacić 2 tyś ale są i takie gdzie kosztują 3700zł - nazwy tego nie pamiętam, końcówka nazwy to ...umbab. Ja biorę entracept i coś jeszcze (jakiś ...umbab). Niestety u nas chyba nie są te leki refundowana tak jak np w Czechach.
Ale skutek jest rewelacyjny, dosłownie cała skóra jest zdrowa i nie mam najmniejszych skutków ubocznych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: SerioPerez (---.idc.net.pl)
Data: 30 cze 2014 - 18:09:17

A mógłbyś/mogłabyś mi powiedzieć jak wygląda takie leczenie? Czy to jest jednorazowa terapia i potem święty spokój na jakiś czas? Czy ciągłe leczenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: Sanpellegrino (---.105.135.220.tvsat364.lodz.pl)
Data: 30 cze 2014 - 19:54:38

Ciągłe leczenie. Ludzie którym odstawiono np z powodu skutków ubocznych stosowanych leków, mówią o nawrotach łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: Ania Cz. (91.236.32.---)
Data: 03 lip 2014 - 18:06:40

Sanpellegrino Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ciągłe leczenie. Ludzie którym odstawiono np z
> powodu skutków ubocznych stosowanych leków,
> mówią o nawrotach łuszczycy.


Zgadzam się z poprzednikiem.
Brałam udział w badaniach klinicznym leku na łuszczycę. Rzeczywiście prawie wszystkie zmiany ustąpiły.Kilka miesięcy po zakończeniu programu, choroba wróciła ze zdwojoną siłą, do tego powróciły bóle stawów.
Mam 38 lat i od 6. roku życia choruję na tę paskudną chorobę,ale po tym leczeniu jest jeszcze gorzej. Nigdy nie miałam takie wysiewu na całym ciele i skórze głowy, nawet na dłoniach pojawiają się plamki.
Moja pani doktor stwierdziła, że jak lek działa, to cały czas powinno się nim leczyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxxx (---.nplay.net.pl)
Data: 03 lip 2014 - 22:19:38

Ja tez slyszalem ze sterydy dlugo uzywane pogarszaja efekt leczenia. Uzywalem elocom i dermovate ponad 6 lat i zawsze dziala tak samo. Smaruje sie zawijam folia i tak cala noc. Nigdy nie mialem gorzej bo dlugo stosowalem. Teraz jestem po leczeniu biologicznym i juz ponad rok (16 mies) nie mam zadnych zmian. Kazdy odczowa to inaczej, sa ludzie gdzie leczenie biologiczne wcale nie dziala. Dla mni to najlepsz6 lek jak dotad. 1 zastrzyk na 2 tyg to zaden problem. Wcape nie trzeba sie dobrze odrzywiac, stronic od uzywek a skora jest zdrowa, jest super.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: taka tam do xxxxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2014 - 11:00:33

witaj. jestes po leczeniu biologicznym czy nadal jestes w programie i robisz sobie zastrzyki? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxxx (---.nplay.net.pl)
Data: 07 lip 2014 - 18:08:40

Jestem w trakcie. Chyba bede ok 25 miesiecy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.