Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Agucha (---.icpnet.pl)
Data: 30 cze 2009 - 21:05:53

Witam

Chętnie kupię Melkfett Schleckera.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 01 lip 2009 - 09:53:44

Napisałam w temacie "kto ma sprzedaż melkfett" ale napiszę jeszcze raz.To jest Pan Tadziu z Zielonej Góry, jeździ do Niemiec raz w tygodniu. Dzisiaj około 19-tej będzie wiedział ile kosztuje wysyłka za zaliczeniem pocztowym.Możesz napisać do Niego na gg nr.4564521, właśnie jutro jedzie do Niemiec. Możesz się powołać na mnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: wiosna (91.187.225.---)
Data: 05 lip 2009 - 21:48:38

poasiadam Melkfett-soft z olejem z rokitnika i VIT niemieckiej firmy Dr.Sachers, która jest producentem naprawdę bardzo dobrych naturalnych balsamów,kosmetyków kremów,żeli,szamponów itd.POLECAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: jomo (212.244.229.---)
Data: 07 lip 2009 - 13:37:38

wlasnie znajomy przywiozl mi melkfeet z witamina E schleckera wczoraj i dzis posmarowałem i nie wiem czy to ten meelkfeet - bo to nie jest krem tylko cos w rodzaju żołtej wazeliny a mial byc skladnik z koziego mleka tak ktos pisał na forum a skladniki to paraffinum, liquidum,glicine soja chamomila recutica flower extract parfum hexyl cinnamaal bisabolol D- limonnene citronelol butylphenyl cinnamyl alcohol i cos jesszcze myslalem ze bedzie to bialy kremik napiszcie czy to ten krem ma byc czy ten wlasciwy to melkfeet firmy Aurica- ten aurica jaki ma mniej wiecej sklad i czy tez jest zolty czy bialyb noi czy jest na skladniku z koziego mleka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 08 lip 2009 - 18:01:06

Tak, tak to jwst ten krem! stosuję go już od 4 lat.Nie wiem co żeście się uparli że ma być kozie mleko. Kiedyś ktoś coć źle odczytał, czy przekręcił i ciągle trzeba prostować. Owszem inne firmy też produkują ten krem, ale cena jest niewspółmiernie większa. Osobiście też kiedyś kupiłam raz w aptece i był przeźroczysty ale szybko się go pozbyłam dla osoby,która miała tylko wysuszoną skórę. Uważałam że to były wyrzucone pieniądze i pozostałam przy Schlec.kerze z Vit.E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2009 - 11:10:28

Co to jest ten Melkfett Zawiera sterydy alko dziegcie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 09 lip 2009 - 14:29:15

Do Midy! To jest krem niemiecki, bardzo tłusty, nie będę się rozpisywać na temat składu, bo to jest mało ważne. Ważne jest że wielu ludziom pomaga normalnie żyć. Likwiduje świąd co jest bardzo ważne, bo wiadomo, jak nie swędzi to się nie drapiesz. A jak się tego świństwa nie podrażnia to w końcu to ginie. Nie jest to steryd ani inne Smierdzące mazidło, więc dodatkowy plus bo nie niszczysz pościeli czy ciuchów no i jest w miarę tani.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: jomo (212.244.229.---)
Data: 09 lip 2009 - 15:35:03

Daniela ten krem to nie jest krem to cos w rodzaju zoltej mascii posmarowalem noi dobry owszem ale tylko do natluszczania i tyle w koncu co moze byc dobre za 2 euro w niemczech a ile placisz za ten krem czy masc noi jest blad wg mnie na opakowaniu jest napisane 250ml a to jest podobne do wazeliny wiec powinno byc 250 gram bo to przeciez nie w plynie Do Danieli

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 09 lip 2009 - 20:28:18

Jak zwał tak zwał, ważny jest efekt. A jak już pisałam od 4-ech lat nie widział mnie żaden dermatolog. Stosuję tylko Melkfett i solarium czasami, lub latem słońce.A jak wierzysz w moc pieniądza to kup sobie Melkfett w aptece, zapłacisz około 10 euro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 09 lip 2009 - 21:37:29

HEJ Daniela i inni wlasnie kupilem ten Melkfeet zolty z witamiana E to ptrzypominia wazeline zolta ale posmarowalem 2 dni i jest na razie dobry jak ma naturalne skladniki i nie ma zadnego sterydu łuski na razie bledna to jest spoko przesylke dostalem od poleconego przez ciebie pana Tadzia , znajomi juz pytają i odp ze dziala ale chce sie upewnic zobacze i o efekcie napisze za jakis czas jedno co mnie zastanawia to fakt na pudelku jest napisane 250 ml a to powinno byc w gramach 250 gr bo to nie jest w plynie nie zgadzam sie z toba jomo ze tylko natluszcza i dzieki Daniela

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 13:52:53

Daniela - dzieki za odpowiedzsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 10 lip 2009 - 20:10:32

Nawet jeśli tylko kilku osobom pomoże to mazidło, to warto było pisać o tym.A z tego co wiem to pomogło wielu ludziom.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: jomo (212.244.229.---)
Data: 10 lip 2009 - 20:18:20

a komu daniela to pomoglo na forum jest moze jedna osobka i ty melkfeet to zwyka zolta masc podobna do wazeliny tylko z perfumem tlusta owszem ale nawet nie natluszczy odpowiednio , niestety mialem nadzieje i prosilem znajomego w niemcxzech zeby mi to sprowadzil a tu rozczarowanie n ie dziala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 10 lip 2009 - 21:06:43

Nie wiem ile lat chorujesz? ja borykam się z chorobą od lat 50-ciu. Wiem ze jednemu pomoże zwykły krem Nivea a drugi żeby się złotem posmarował to i tak nie pozbędzie się choroby.Nigdy nie pisałam że to jest super lek. Pisałam wyraźnie Ze to jest tłusty krem po którym nie odczuwasz swędzenia i nie musisz się drapać. A jak się tego nie drapie, to to ginie bo nie podrażniasz ognisk.Więc nie za bardzo wiem o co w tym wszystkim Ci chodzi. Nikt Cie do niczego nie zmusza. Zyczę zdrowia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: kasiaw (---.novartis.com)
Data: 11 lip 2009 - 18:54:42

hej, o wiele lepsza jest maska siarczkowa Dr Duda dostepna w aptece na zamówienie. Stosowałam jedno i drugie i maska jest ZAWALISTA smiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: teresa (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lip 2009 - 12:02:12

...daniela wpisuj skoro 'KTOS' PYTA o kozie mleko to wytłumacz...ale 'CO MASZ TŁUMACZYC" JAK powielasz wpisy tylko i sama nie wiesz NIC O TYM tyle co pisała Ja..44 kiedy to papugujesz ją......to WSTYD NIE UZYWASZ TEGO OD 4 LAT bo nie dopiero 2 mce jak zaczeła i 'ODKRYŁA" MELKFETT Ja..44 u ktorej miałam okazje sie przekonac i stosowac.....czytałam od poczatku wpisy o melkfecie...i NIE BYLO TWOJEGO CO stosujesz od 4 lat........a MELKFETT ZE SCHLECKERA wypróbowała i sama go stosowała JA..44 ktora po swoich doswiadczeniach przekonała NAS NA FORUM...I ZACZELIŚMY TO STOSOWAC..... W S T Y D.......CZYJESC doswiadczenia i przkonania WPISYWAC ZASŁUGI OJ byc moze DANIELA....Tak nie robi się swoich OSZUKIWAC Ja..44 wpisu o melfecie dokonała w maju 2006 roku a TY "SPOZNIONA" W ROZWOJU 2 MCE POZNIEJ....i po roku aby nagrac wysylke Pana Tadka.....to Ż E N U J Ą C E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: agusiaaa (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lip 2009 - 12:14:39

DANIELA....jak to możliwe ze nie chodzisz do dermatologa?....moze nie masz tej łuszczycy ......albo pomogło Tobie 'kozie mleko"? gdzie znajdziesz melkfett z kozim mlekiem....prosze zamówię abys mogła mi kupic w Niemczech

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 13 lip 2009 - 16:48:43

Do Agusi!Na ł. choruję już pół wieku. Owszem los mnie trochę oszczędza i nigdy nie miałam jej tak dużo jak niektorzy piszą. Ale zaliczyłam 4 razy szpital, po miesiącu, w sumie 4 m-ce. Kiedyś pan dermatolog do którego chodziłam prywatnie, na moją uwagę że zapisuje mi bardzo drogie leki które i tak nie pomagają, powiedział że łuszczyca jest dla ludzi bogatych. Tak jakby ktoś się o nią starał. Mieszkam w Świnoujściu, do dobrego dermat.muszę jechać aż do Szczecina i też przepisują tylko dziegcie i moczniki, a to na mnie nie działa i zajmuje dużo czasu. Przez przypadek dowiedziałam się o Melkfettcie od znajomej,która smarowała nim całe ciało po kąpieli w celach pielęgnacyjnych. Też kupiłam w tym samym celu, nie liczyłam na to że pomoże mi na ł..ę. Pomogło i taki krem wystarcza mi na kilka m-cy.Teraz odpowiadam Teresie. Myślę że cały Twój wpis jest żenujący. Gdybym chciała na tym zarabiać to mogłabym sama zając się "dystrybucją" ponieważ mieszkam przy samej granicy z Niemcami. Ponieważ proszono mnie o pomoc w zdobyciu tego "specyfiku"i wiem jak nam wszystkim jest ciężko finansowo, a słyszałam jakie ceny kursują w internecie i dlatego i tylko dlatego, poprosiłam pana Tadeusza o zakup i wysyłkę, jeśli ktoś poprosi. Nie wstydzę się tego bo robiłam to ze zwykłej życzliwości i bezinteresownie.Ale widać że nie warto poświęcać swój czas i własny optymizm bo ktoś taki jak Ty dopatruje się ..... nie wiem czego i jeszcze stara się obrazić pisząc "spóźniona w rozwoju". A tak na marginesie, to przez 15 m-cy z przerwami 3 m-cznymi pracowałam w Niemczech i tam właśnie poznałam ten krem. A o ile mnie pamięć nie myli to właśnie Ja..44 zajmowała się wysyłką tylko ciut drożej, i chwała jej za to że chciała pomóc. Nikogo nie chcę obrazić ale myślę że to właśnie Twój wpis jest żenujący. Do Agusi! miałam Melkfett różny i ten do wymion krowich też. Ale dla mnie najlepszy jest właśnie ten najtańszy, kupowany w sklepach Schleckera.Jeszcze raz podkreślam że to nie jest lekarstwo i prawdopodobnie jego działanie ogranicza się do natłuszczenia i zlikwidowania świądu.A każdy lekarz przestrzega przed drapaniem i sądzę że jeśli się nie drapiemy i nie podrażniamy w ten sposób to zmiany poprostu giną.Oczywiście nie na zawsze a szkoda....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: agusiaaa (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lip 2009 - 23:17:49

Daniela...dzięki a moze zorganizujemy W swionujsciu łuszczyków spotkanie .teraz w pełni lata swietna okazja wyjsc i spotkac sie a przy okazji w Albeck zrobimy zakupy Melkfetu...CO Ty na to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kupię Melkfett Schleckera
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 14 lip 2009 - 06:59:06

Agusia to jest świetna myśl, tylko że tego słońca jest w tym roku jak na lekarstwo, no i woda zimna.A woda morska w leczeniu też jest ważna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.