Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 22 sie 2014 - 14:16:02

Witam, mam możliwość udostępnienia za darmo, po 30 ml maści i 50 ml żelu dla sześciu osób najchętniej dla stałych bywalców tego forum.
Powyższa pojemność może wystarczyć do wyleczenia łuszczycy o niewielkiej powierzchni zajętego ciała.
Moja maść nie będzie skuteczna jeżeli łuszczyca jest pokryta białym nalotem jest to oznaka że łuszczyca ma jeszcze pasożyta (grzyb,drożdżaki,pleśniaki), należy w pierwszej kolejności pozbyć się tych pasożytów, fotki z takim pasożytem oraz kontakt tel. do osoby z tą łuszczycą znajdziecie na moim blogu: plamisty.blogspot.com.
Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 661 336 858.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: G (185.48.176.---)
Data: 22 sie 2014 - 14:26:12

Po co zakładać nowy temat?
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,107995

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 22 sie 2014 - 16:20:17

Z.E.J. twierdzi, że zaraził się od brudnego ręcznika i że łuszczyca jest zaraźliwa.
Zapytałem go ile osób zaraził przez 10 lat choroby i nie uzyskałem odpowiedzi do tej pory. Uważam, że człowiek nie wie nic o chorobie, którą chce leczyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: G (185.48.176.---)
Data: 22 sie 2014 - 16:29:47

Pewnie uważa tak jak niektórzy że choroba jest od złego mycia bądź niemycia ciała wcale i można ją odkazić Ludwikiem smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 22 sie 2014 - 16:46:47

Nie wiem, ale twierdzi też, że jakiś pasierb założył kogoś spodnie robocze i po miesiącu miał taki sam rodzaj łuszczycy jak właściciel tych spodni.
Ech...jak się czyta coś takiego, to naprawdę ręce opadają. Ciekawy jestem ile osób ze swojego otoczenia ten Z.E.J. zaraził, a chorował jak twierdzi 10 lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 22 sie 2014 - 20:51:10

spie ze starym od 25 lat i on czysty jest jak łza, a ja biedrona;-((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: jacek (---.246.87.79.rev.sfr.net)
Data: 23 sie 2014 - 15:48:23

jak by łuszczyca była zaraźliwa to prawdopodobnie 99procent populaci ludzi by na to już chorowało ,a ci co tak twierdzą że zaraża to niech napisze do ministra zdrowia niech coś z tym zrobi ,albo nech nas zamkną w izolatkach ,albo na marsie ,płakać sie chce jak eidze co niektóre puste łby wypisują .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 sie 2014 - 16:35:34

Skąd się to diabelstwo bierze oraz co jest tego przyczyną nikt tak naprawdę nie wie.
Tak że twierdzenie że z kosmosu jest równie dobre jak każde inne.Biorąc pod uwagę podatność na zakażenia osłabionego organizmu wszysko jest móżliwe.U mnie "ł"i inne horoby rozwinęły się po rzuceniu palenia.Gdybym wiedział paliłbym do dzisiaj.
PS.Grzybica wygląda podobnie i chyba jest zakaźna?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 26 sie 2014 - 16:42:12

Owszem miejsca z łuszczycą bywają zagrzybione wszystko zależy od sposobu leczenia jednak nie zdarzyło mi się spotkać z sytuacją zarażenia się kogoś nawet wtedy.
Czytałam natomiast że zmiany ustępują po lekach na grzybice czy przeciwbakteryjnych więc związek jakiś jest.
chociażby drapanie może powodować nadkażenia,ale tak j.w.nie spotkałam przypadku zarażenia kogokolwiek nawet wtedy,sama wielokrotnie miałam nadkażenia bakteryjne czy grzybicze nie zaraziłam nikogo jednak,napewno w takich razach zmiany trudniej zaleczyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 sie 2014 - 17:10:24

Moją kochaną "ł"leki przeciwbakteryjne iprzeciwgrzybicze tylko bardziej zaogniają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oferta testowa, darmowa maść i żel zej-a.
Wysłane przez: ELI (---.play-internet.pl)
Data: 27 sie 2014 - 22:17:09

Chętnie skorzystam z tych darmowych próbek i przetestuję czy naprawdę ta maść działa!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.