Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2014 - 13:21:54

Witam Serdecznie,
Jestem magistrantka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, piszę pracę magisterską o radzeniu sobie ze stresem łuszczycy. Bardzo proszę o pomoc w badaniu. Wystarczy kliknąć na link i wypełnić ankietę. Na poczatku po kliknieciu wpisz kod lub pseudonim, badania sa anonimowe. Kliknij i wypelnij:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNDLVpKS2pWQXBOdWFSbHFSVFAtMlE6MQ

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 25 sie 2014 - 15:07:04

Wypełniłem pięć, czy sześć stron i zrezygnowałem. Końca nie widać. Nie chce mi się siedzieć jeszcze godzinę i odpowiadać na pytania. Weź no asiek13 lepiej powiedz ile tam jest stron do zakończenia testu?

ps. na początku jest potrzebny kod pacjenta? Co to za kod?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2014 - 10:18:53

Drogi Sławkusmiling smiley trochę wytrwaloscismiling smiley faktycznie badanie trwa ok 20min ale spójrz na to tak, że w końcu można się na chwile zatrzymać i zrobić cos czego na codzien nie robimysmiling smiley ja tez nie lubie ankiet bo sa nudne i raczej długie, ale gdyby nie te nudne ankiety, to nie wiedzielibyśmy o wielu ważnych sprawachsmiling smiley nie wiem czy zechcesz jeszcze raz podejść do tej sprawysmiling smiley ale proponuje się trochę glebiej nad tym zastanowićtongue sticking out smiley pozdrawiam i zycze miłego dnia mimo ze jestem paskudnie niewyspana!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 sie 2014 - 11:17:47

20 min......ok smiling smiley
Ale co z tym kodem? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2014 - 11:35:33

kod się wpisuje jaki soe chcesmiling smiley zwykla formalność czyli anonimowośćsmiling smiley!!!! możesz wpisac co Ci się podobasmiling smiley jeśli znasz jeszcze kogos z łuszczyca to zachec do badania bo wiem po sobie jak ludzie nie lubia ankiet!!!!! ale ktoś to musi robicsad smiley pozdrawiam serdecznie!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczycą
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 29 sie 2014 - 21:20:26

Najlepszym sposobem radzenia sobie ze stresem z powodu łuszczycy jest - wyleczyć łuszczycę!
Zobacz: www.wydawnictwopandora.pl
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 sie 2014 - 22:23:50

Patrzcie, przez ćwierć wieku nie wiem jak sobie poradzić z łuszczycą, a tu wystarczy ją tylko wyleczyć. No że ja na to wcześniej nie wpadłem grinning smiley tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 30 sie 2014 - 15:45:54

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Patrzcie, przez ćwierć wieku nie wiem jak sobie
> poradzić z łuszczycą, a tu wystarczy ją tylko
> wyleczyć. No że ja na to wcześniej nie wpadłem
> grinning smiley tongue sticking out smiley

Rozumiem nawet to Twoje grinning smiley i tongue sticking out smiley - zej-a w garści a Ty jeszcze chory? tongue sticking out smiley grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 31 sie 2014 - 23:59:47

Co znaczy " zej-a w garści a Ty jeszcze chory?". Sprecyzuj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2014 - 11:59:54

Pani Heleno, serdecznie pozdrawiamsmiling smiley i ciesze się ze rozjasnila mi Pani umyslsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.