Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: maciek963 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2007 - 21:16:14

wiem ze wakacje sie juz skonczyly w tym roku bylem z rodzina nad morzem w kwietniu za rok planuje wakacje od czerwca tylko nie moge sie przelamac zeby sie rozebrac prosze napiszcie mi jakies fajne miejsca moga byc rowniez gory.....pozdrawiam maciek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: Elwira (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2007 - 22:54:07

Najpiękniejsze miejsce, najpiękniejsze widoki - BIESZCZADY!!!!!!!!!!!!Jestem tam w każde wakacje i zawsze na nowo odkrywam to miejsce.Pooglądaj fotki na stronce www.bieszczady.pl - sam się przekonasz, że mam rację.Tam regeneruję akumulatory i zdobywam siły na walkę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: maciek963 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 20:11:19

no dzieki elwirka ale glownie chodzi mi gdzie jedzicie nad wode moze sa gdzies plaze dla takich jak my...............

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: Elwira (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2007 - 23:01:19

No cóż...ja też lubię sie wygrzac na słonku, ale dla tych gór...ach, zrezygnowałabym z wielu rzeczy...Nie szukaj miejsca dla nas-łuszczyków, tylko dla siebie.Ty masz czuc się tam dobrze.Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: Lucas33 (195.205.166.---)
Data: 15 pa� 2014 - 11:55:31

W sumie szkoda, że tak mało ludzi wie o tym jak piękne tereny są na pojezierzu Drawskim. Nieodkryte tereny w ogóle. A naprawdę piękne. Ja się tu praktycznie wychowałem, bo mam dziadka w Starym Drawsku. Jest tutaj restauracja i hotel Stary Drahim (www.starydrahim.pl), myślę, że godne polecenia miejsce. Smaczne jedzenie, w tym oczywiście ryby z pobliskiego jeziora, obsługa bardzo serdeczna. Polecam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ej ludziska gdzie jezdzicie na wakacje
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 pa� 2014 - 08:16:33

Kocham wode,pływam bo tylko tak mogę rozćwiczyc stawy zajete przez ŁZS,poznaałam wiele rozmaitych miejsc,opalałam sie tam gdzie ja chciałąm,nigdy nie szukałam miejsc odosobnionych czy "wyznaczonych" dla chorych to jakaś autodestrukcja.
Od około 5lat wyjezdzam do ciepłych krajów:Turcja czy Tunezja.Przez dwa tygodnie mam cudna pogodę,ciepłe przyjazne-LECZĄCE morze, i słonko.Sympatycznych i przyjaznych ludzi,nikt nie ogląda sie za mną jak za dziwadłem.Wracam opalona,zrelaksowana,z remisja i pełna wrazen. Wyjezdzam najczesciej poczatkiem wrzesnia,upał tam troszke mniejszy ale woda najcieplejsza,najwiecej owoców a i ceny tansze.Zawsze kupuje na First Minute i zbieram sobie pieniążki .
Dzieci w wiekszosci mają do jakiegos wieku za darmo do 14lat tez niewiele płaca.
Podsumowując koszty ,naprawde są podobne,trzeba tylko dobrze poszukac smiling smiley no i ja potrzebuję ***** gwiazdek grinning smiley a to wiecej kosztuje ,mozna poszukac *** i wyjdzie dużo taniej

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.