Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Pablo radom (---.algo.radman.pl)
Data: 15 lip 2014 - 12:07:11

Czy ktoś się orientuje który dermatolog na Koszykowej jest najlepszy? taki który chce pomóc a nie odhaczyć kolejnego łuszczyka .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: MaBa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2014 - 12:06:02

Kiedyś pamiętam ze był tam Marcin Ambroziak i Anna Pura z takich dobrych lekarzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Pablo radom (---.algo.radman.pl)
Data: 18 lip 2014 - 09:42:22

Dziękujęsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Ania Wilczyńska (---.play-internet.pl)
Data: 25 wrz 2014 - 11:42:59

ja moge polecić dr Barbarę Bojar (PROSEN) ul. Płocka 17. Była moim 3 dermatologiem do którego poszła, już tracąc nadzieję i wyszłam z gabinety uśmiechęta, natchniona smiling smiley i rzeczywiście okazało się, że jej leczenie przyniosło dobre skutki. Baaardzo dawno u niej byłam, więc nie wiem, kiedy teraz przyjmuje, ale info powinno być na stronie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: tomek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 gru 2014 - 01:35:25

W Warszawie przyjmuje prof.Langner. Jest to autorytet w leczeniu łuszczycy. Jest świetny, wielu lekarzy uczy się właśnie od niego. Tylko z tego, co wiem, przyjmuje prywatnie i koszt wizyty to chyba 200 zł.
Ma w Iwoniczu-Zdroju prywatną klinikę. K
Kiedyś tam byłem, bo miałem łuszczycę na całym ciele. W trzy tygodnie mnie wyleczyli tak bardzo ładnie, że chyba przez 10 lat miałem spokój.
Teraz mam dużo stresów i łuszczyca pojawiła się ponownie. Mam daleko do niego ( pół Polski ), więc leczę się u innego lekarza ( którego on mi polecił ). zobaczę, Jakie będą efekty. Ale jeśli nie będzie ich, chyba pojadę do tego profesora.

Przyjmuje w Warszawie, nie mam teraz do niego numeru telefonu, ale możesz zadzwonić do Iwonicza-Zdroju, do kliniki "Iwolang" i powiedzieć, że chcesz zapisać się do niego, ale nie w Iwoniczu, tylko w Warszawie, powinni podać Ci jakiś numer.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.