Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Najlepszy Nick
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 06 sty 2015 - 21:59:24

Good evening
To jest plebiscyt na najlepszą nazwę (kryptonim). Nick jest bardzo ważny, bo wiele mówi o osobie, inwencji; o tym, co ma do przekazania. Kto na przykład przeczyta książkę czy obejrzy film pod nazwą: "bura suka", "aaaaaa", "owszem" (bez żadnych złośliwości). Pod takimi tytułami każda publikacja czy nawet hollywoodzka produkcja musiałaby zrobić klapę.
Dobry, rozpoznawalny nick to podstawa. Podaję kilka swoich propozycji do konkursu, które zrobiły na mnie wrażenie:
*"łaciata", *"kazka ponczoszanka", *"takatam", *"fallus", *"dermosynek", *"J-23", *"Znachor", *"Admin Darek" (bez żadnego lizusostwa; oryginalne imię - sprawdzałam w kalendarzu).
Ja jestem nowa, widziałam niewiele ale Państwo znacie wszystkie głębiny tego Forum. Proszę o zgłaszanie od dziś - do dnia 31.12.2015r. kandydatek i kandydatów. (Będę tutaj do czasu, jak tylko pozostanie choćby jeden chory). Na koniec zliczę wszystkie głosy (propozycje). Wygra ta lub ten, która w Państwa opinii najwięcej razy się powtórzy.
Uwaga! W plebiscycie mogą brać udział jedynie osoby dorosłe.
(Rozdamy Oskary jeszcze w trzech kategoriach).
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy Nick
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 06 sty 2015 - 22:05:27

kazka ponczoszanka - genialny nick i mój typ grinning smiley szkoda tylko, że w nieodpowiedniej pisowni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy Nick
Wysłane przez: on (---.strefa.org.pl)
Data: 08 sty 2015 - 21:01:10

albo ci się nudzi,że takie bzdury wymyślasz albo masz porządnie nasrane we lbie. ale pozwole sobie zaproponowac nick : Helena ssie jądra jelenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy Nick
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 09 sty 2015 - 09:50:20

Słuchaj "on"
Zasada jest prosta. Na tym Forum na paszkwile i anonimy nie odpowiadamy. Tutaj mamy sobie pomagać, wspierać, rozwiązywać problemy, a nawet zabawiać (w granicach rozsądku). Choroba jest wystarczająco smutna. Wybrałeś złe miejsce, zły temat, zły nick.
Wygłupów, paszkwilantów nie chcemy (kretynów nie brakuje). Rymujesz średnio. Jeśli masz coś ciekawego do zaproponowania, chętnie posłuchamy - Forum jest otwarte.
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy Nick
Wysłane przez: j-23 (---.play-internet.pl)
Data: 09 sty 2015 - 20:44:33

Zabawny wątek z humorem w tle. Cenię ludzi inteligentnych
Dla mnie -Helena Branicka rewelacja szczyty Himalajów.
j23

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Najlepszy Nick
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 10 sty 2015 - 01:24:00

Z kontr reakcji wnioskuję że coś jest na rzeczy kwestii jąder jelenia smiling smiley
Czyżby niedosyt?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.