Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Vipsogal
Wysłane przez: Agnieszka (---.waw-smy.leased-e.ids.pl)
Data: 07 mar 2005 - 11:18:03

Witam,
moja siostra ma łuszczycę. Kilka lat temu zaleczyła ja na dość długo maścia jugosłowiańską Vipsogal. Teraz jest tak zdetermonowana, że wmówiła sobie, że tylko ta maść może jej pomóc, nie wiem gdzie ją kupić. Może potarficie mi doradzić. A może ktoś stosowała ten lek.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 07 mar 2005 - 11:21:58

Vipsogal jest bardzo silnym sterydem. Bardzo trzeba na niego uwazac,szczegolnie zle dziala na kobiety w ciazy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Agnieszka (---.waw-smy.leased-e.ids.pl)
Data: 07 mar 2005 - 11:25:32

Moja siostra ma juz dwoje dzieci i nie planuje więcej, jest na skraju załamania, bardzo chciałabym jej pomóc i dlatego szukam tego leku (pomimo,iż jest to silny steryd).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 07 mar 2005 - 11:36:12

Z jakis rok temu czytalem,ze vipsogal ma zmieniony sklad i osoba ktora go stoswala wczesniej napisala,ze na nia juz nie dziala. Mowila rowniez,ze kupic go mozna na bazarach w Wawie u gosci ze Wschodu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: ryba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 09:21:37

czy ktos ma kontakt aby zdobyc ta masc??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 11 maj 2005 - 09:33:17

Witaj Agnieszko !
Rozumiem Cie doskonale ze chcesz pomoc siostrze ale moim skromnym zdaniem powinnas przetlumaczyc siostrze iz nie powinna stosowac sterydow .Jest duzo innych lekarstw ,masci kotre pomagaja i nie sa setrydami Sterydy to straszna rzecz wiec pomoz siostrrze to zrozumiec Ps pozniej po sterydach nastepuja wysiewy czesto gorsze od tych co byly i trzeba jeszcze silniejszych sterydow a co bedzie jak juz sie skoncza te najsilniejsze?pzdr i przemysl to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: darek (---.aster.pl)
Data: 12 maj 2005 - 20:11:29

Stosuję tą maść od kilku lat z powodzeniem,ale muszę cie zmartwić,dostarczał mi ją pewien facet,z tego co mi powiedział jest prywatyzacja tej firmy która robiła maść i raczej marne szanse żeby była robiona dalej.Sam nie wiem gdzie teraz maść kupić,moze na stadionie dziesięciolecia,ale nie wiem czy tam jest.Z tego żródła wiedziałem ze jest pewne.Dodatkowo chodziłem i chodzę czasami na solarium,to też pomaga.
Jeżeli dowiesz sie czy można gdzieś to kupić to napisz.Obiecuję że jak tylko czegoś się dowiem to też dam znać.
Ja miałem całe ciało w łuszczycy i dzięki tej maści nie mam teraz nic prawie,pojawia się tylko na głowie,sam nie wiem co teraz zrobię,ale będę szukał,pozdrawiam.DAREK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sie 2005 - 19:46:14

Ja tez stosowałam długo tę maść tez mam łuszczyce, maść jest skuteczna długo działa lecz trudno dostepna na rynku. Jest to maść na sterydach i długie stosowanie nie przynosi efektów. Violetta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: artur (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2006 - 17:22:42

czesc i co z tą mascią .moze juz wiesz gdzie ją mozna kupić.proszę o odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: tomek (217.153.196.---)
Data: 26 sty 2006 - 17:26:37

To jest maść sterydowa, która zawiera dwa sterydy, kwas salicylowy oraz antybiotyk gentamycynę. Wieć stosowanie na przemian Lorinenu A i Diprogenty czy Flucinaru N daje podobne efekty. Na krótko oczywiście. Szkoda kasy, bo zwyvzajna maść sterydowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2006 - 21:53:17

vipsogal to jugoslawia
reklama
silne sterydy
i kasa
efekt jest jak po masci flucinar

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Grzegorz (---.slowianin.pl)
Data: 04 lut 2006 - 11:41:27

Cześć wszystkim mam pytanie jak mogę dostać maść Vipsogal, na razie stosuje Dermovate w maści i w płynie na głowę jest skuteczna. Można stosować kurację wraz z tabletkami Metrotexate i z maścią Delatar. Posiadam kurację od mojego dermatologa, wraz z opisem jak stosować dzięki niej można się zaleczyć na bardzo długo na 1-rok lub dłużej przy dłuższym czasie stosowania. Jeśli jest ktoś nią zainteresowany mogę za darmo wysłać całą specyfikację terapii. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Altacet
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2006 - 20:14:03

Na owlosiona glowe skory polecam "Altacet" kilka tabletek rozpuscic dobrze schlodzic i wacikiem nacierac zmiany na glowie ........rewelacja......woda powina byc metna od zawartosci tabletek........Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2006 - 11:25:54

Cześć Grześ. No to dawaj jak to stosować. Narazie stosuje DCT czekan na Daivonex, ale chętnie wyptobuje twój sposób.
Cześć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Linda (---.versanet.de)
Data: 23 lut 2006 - 13:42:29

Witajcie!!!

Co do masci Vipsogal, to dzieki niej zawdzieczam zaleczenie mojej choroby. W okresie dziecinstwa lekarze stwierdzili u mnie luszczyce, przez ok-15lat mialam powazne problemy z ta choroba. Lekarze nie potrafili mi pomoc, wszystkie masci jakie mi przepisywali nie dawaly zadnego rezultatu, az do momentu gdy moj tato w aptece ta wlasniemasc odkryl..Kupil i pomigla!!!! Zaleczylam chorobe zostaly tylkoblizny!!! Od tego momentu minelo 12 lat i choroba nie wraca!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Linda (---.versanet.de)
Data: 23 lut 2006 - 13:45:11

....
ta masc jest rewelacyjna. Dzieki niej zaleczylam luszczyce. Minelo 10 lat a nawrotu choroby nie ma!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: BOZENA (---.com.pl)
Data: 24 lut 2006 - 14:14:12

jestem tez zainteresowana ta mascia prosze o kontakt osobe
ktora moze udzielic informacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Augustyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lut 2006 - 02:39:09

ktos wie gdzie ją kupić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Agata (---.172.51.213.Dial1.NewYork1.Level3.net)
Data: 25 lut 2006 - 03:43:03

Moze jest odpowiednik polski tej masci. Jest to nowa masc Jugoslowianska, firmy ICN Galenika.

Zawartosc: substancje czynne-dipropionian betametazonu, fluocynoid, gentamicin, kwas salicylowy, pantenol

Sposob dzialania: BETAMETAZON - silny kortyzon
GENTAMECYNA - antybiotyk
KWAS ACETYLOSALICYLOWY -dziala zluszczajaco na
naskorek

Moze jest jakas inna masc z tymi skladnikam? Trzeba sie spytac jakiegos DOBREGO lekarza albo farmaceuty.

Jak wyczytalam to lek nalezy stosowac bardzo ostroznie. Niewielka ilosc DELIKATNIE WETRZEC w skore 2 razy dziennie przez 7 dni. NIE WOLNO stosowac wiecej niz 25 dni bez przerwy. Po 25 dniach zrobic koniecznie przerwe na 14-21 dni i ewentualnie powtorzyc.

Skutki uboczne pojawiaja sie jedynie w razie dlugotrwalego uzywania i to na duzych powierzchniach:
- Zwiotczenie skory
- Pekniecia zewnetrzny naczyn krwionosnych
- Wzmozone owlosienie
- Zmiany pigmentacyjne

Jak bede cos wiedziala to dam znac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: wiesław (---.chello.pl)
Data: 08 mar 2006 - 17:37:49

może ktoś wie gdzie można kupić Vipsogal - 602 830 062

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.