Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Najlepszy Występ
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 12 sty 2015 - 12:17:50

Good morning
W tej kategorii chodzi o najlepszy post (wpis, tekst, wystąpienie). Propozycje zgłaszamy do dnia 31.12.2015r. Zasady konkursu są zawsze te same - wygra ten, który zdaniem Państwa najwięcej razy się powtórzy.
Proszę o zacytowanie całego lub fragmentu wystąpienia. Jeśli nie będzie możliwe, podać: temat, datę, godzinę i autora; każdy sobie odnajdzie. Poniżej są trzy moje propozycje (kolejność nie ma znaczenia):

* * * Informacja dla klienta (Z.E.J.: 31.12.2014, g.19:54) * * *
"Witam panie Janku,
jestem ciekawy jak na dzień dzisiejszy wyglądają pana testy z ręką i jelitami, czy nadal są dolegliwości czy ustąpiły.
W mojej teorii, zioła zawarte w maści zej-a pobudzają, odsłaniając zagrożenie infekcyjne naszym komórkom odpowiedzialnym za obronę naszego organizmu przed inwazją szkodliwych dla nas obcych mikroskopijnych robaczków, które występują u nas nie tylko jako łuszczyca.
Kilka pań, które miały guza nowotworowego na na piersi i jednocześnie leczyły się u mnie na łuszczycę, po wstępnym zwiększonym stanie zapalnym a następnie po około pięciu tygodniach wraz ze znikaniem łuszczycy nastąpił brak wyczuwania guza.
Dla potwierdzenia tych rewelacji musimy jeszcze poczekać na potwierdzenia badań.
Jedno jest pewne że same zioła zawarte w maści zej-a nie działają bezpośrednio na wskazaną ranę czy infekcję wewnętrzną one tylko otwierają drogę naszym komórkom obronnym do walki.
Naszym zadaniem jest dostarczenie właściwej energii (hemoglobiny) do naszego organizmu, dla naszej armii komórek, które toczą ciężką walkę zwłaszcza kiedy jest kilka chorób jednocześnie.
Pozdrawiam Z.E.J.
P.S. Podejmę się skutecznego wyleczenia "stopy cukrzycowej".

* * * Urbi et orbi. Orędzie Noworoczne (Z.E.J.: 31.12.2014, g.20:39) * * *
"Witam wszystkich użytkowników i odwiedzających to forum.
Dziękuję za aktywną obecność na tym "wątku", opinie o przebiegu leczenia są bardzo potrzebne dla osób rozpoczynających kurację.
Opinie negatywne hejterów są również bardzo potrzebne, dają one obraz wiarygodności że maść zej-a istnieje i stwarza zagrożenie dla monopolistów produkujących tzw. leki nieskuteczne.
Dzisiaj mija rok od kiedy maść zej-a służy w skutecznym zwalczaniu łuszczycy.
Obecnie mam 77 udokumentowanych wyleczeń i nieudokumentowanych ok. 80 osób, uważam że jest to ogromny sukces i jestem szczęśliwy że mogłem pomóc tylu osobom.
Uważam że rok przyszły przyniesie przełom i maść zej-a zainteresuje rekinów finansowych, którzy pomogą w zalegalizowaniu i rozpowszechnieniu maści jako leku dostępnego na całym świecie.
Jeszcze raz dziękuję i wszystkim życzę zdrowego i szczęśliwego Nowego Roku Z.E.J."
(Temat: Łuszczyca i maść zej-a)

* * * Zaproszenie do tanga (Fallus: 21.12.2014, g.20:11 ) * * *
"Hela widzę samotną i zapomnianą dobrą duszę i chcesz pomóc w potrzebie. Pisząc tu rozumiem, że nikomu nie odmówisz, że jesteś zainteresowana tematem. A on jest konkretny. Ile masz lat, dla mnie to ważne, no bo się zdarzają bezwłoskowe i za taką małolatę można wylądować. Podaj numer, albo mail, dogadamy się co do terminu i preferencji, kajdaneczki, maseczka, pejczyk, plus wibratorek ekstra model na odlot, świat wiruje, przyrzekam, że będziesz w stanie lewitacji. Wszystko przed nami, świat jest piękny. Ty i ja".
(Temat: Czy zna ktoś Prostytutkę, której nie przeszkadza stan skóry klienta?)
* * * * *

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.