Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: dona (193.0.242.---)
Data: 05 gru 2014 - 13:08:59

witam, moja córka miała 2 latka kiedy okazało się że cierpi na łusczyce, byliśmy u kilkunastu lekarzy, prywatnie! każda wizyta kończyła się sterydami a plam przybywało coraz wiecej, nic nie pomagało, było coraz gorzej. BYłam załamana tymbardziej że mała miała wielką PLAME NA TWARZY i kilka małych ( na czole, kolo ucha, policzkach ) SIedziałam nocami na interencie szukałam pomocy. Zamówiłam na allegro kilka masci i dwie zdziałały CUD!!!! do dziś jestem z siebie dumna! a lekarze którzy oglądali moją małą po mojej terapii robili zdjęcia moich maści aby móc je dalej polecac! Spróbujcie bo warto! Po pierwsze okazało się że mała przy okazji nabawiła się ZAPALENIE POSTERYDOWEGO, stąd też stan się pogarszał. Odsunełam wszystkie sterydy! Kupiłam masć dziegciową( przyjemną w zapachu o białej konsystencji, nie taką jaką polecają lekarze) i krem naftalenowy ( górski eliksir) Plamy zaczeły bladnąć, skorupa znikać. Po pierwszym dniu było widać efekty!!! W tej chwili zostały jej białe plamy, a w większośći miejsc całkiem zniknęly i się nie pokazują. Mineło pół roku od mojego leczenia i moje dziecko jest poki co zdrowe... Jestem szczesliwa że wygrałam sama z tą chorobą! PLamy na buzi było ogromne, czerwone o wielkości orzecha włoskiego. MOje dziecko wyglądało tragicznie!!! Pisze aby pomoc innym bo mojej coreczce to pomogło!

Podaje linki gdzie kupiłam masci, jesli bedą nieaktualne, prosze patrzec w przedmioty sprzedającego.

http://allegro.pl/gorski-eliksir-krem-naftalenowy-luszczyca-azs-75ml-i4816438954.html

http://allegro.pl/balsam-dziegciowy-luszczyca-egzema-stany-zapalne-i4847848237.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: Apollo (185.13.106.---)
Data: 05 gru 2014 - 13:37:06

HA HA HA i tyle w temacie.
Jak nie płyn felikasa, to maść zieja i inne wynalazki, pomagające jak umarłemu kadzidło. Jednak łuszczyk, to przeważnie desperat, dlatego tak łatwo go naciągnąć. Biznesik w naciąganiu musi się nieźle kręcić, więc nie dziwota, że co rusz mamy tutaj do czynienia z tematami o cudownych specyfikach, dostępnych oczywiście za kasę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: andi (---.gtnet.net.pl)
Data: 05 gru 2014 - 14:18:45

Papir wszystko przyjmie. Widzę, ze dzień bez reklamy uważa kobitka(chłopię) za stracony.
Jakiś amok przed świętami ludzi ogarnął, no wszedziej kasy szukają.Ty, Zej, Feluś macie wspólny mianownik, szukacie łosi poprzez fora, przy czym zero występuje waszej wiarygodności. Pojęcia nie masz o łuszczycy, bo takich głupot byś nie pisał(a)
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 05 gru 2014 - 15:02:13

A co byś chciał Apollo za darmochę to idż do lekarza tam na kase chorych leczą hi hi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: cydr (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 gru 2014 - 00:33:41

DONA! Jak stosowalas te kremy? Ile razy dziennie i kiedy byla znaczaca poprawa? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 gru 2014 - 07:15:08

Kupiła dla dwuletniej córeczki jakieś ruskie maści na necie......
Fajnie to brzmi. Nie ma jak na tak małym dziecku eksperymentować.

Choć to żaden eksperyment, tylko zwykła ściema, bo żaden lekarz dwulatce nie poda sterydów, o których Dona pisze.
No ale najważniejsze, to dobra historia i link gdzie kupić takie gówno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 gru 2014 - 07:59:42

Sławku mylisz się że żaden lekarz nie przepisze tak małemu dziecku sterydów oni tylko to piszą bez względu na wiek coś mało doinformowany jesteś widzę
Co do podanych maści wyżej pewnie też bym kupiła cena nie powala na kolana i bezpieczne mi się wydają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 gru 2014 - 13:27:35

Po czym wnosisz, że są bezpieczne? Po cenie? Nie rozśmieszaj mnie.

I wiesz dlaczego uważam, że dana ściemnia? Bo sam miałem posterydowe zapalenie twarzy. I nabawiłem się go po wielomiesięcznym smarowaniu mocnym sterydem. No jeżeli dana swoje dziecko smarowała sterydami przez parę miesięcy bez kontroli lekarza, to gratuluję jej równowagi psychicznej. Bo chyba nie chcesz mi N powiedzieć, że lekarz dopuścił do posterydowego zapalenia twarzy dwuletniego dziecka???

I jeszcze jedno, mówisz że niedoinformowany jestem. Może. Ale za to Ty jesteś we wszystkim wszechwiedząca, znasz się widzę na każdym sposobie leczenia i udzielasz się w każdym temacie. Mądrzysz się, wklejasz linki (szkoda, że nie z własnego doświadczenia) i udzielasz wszech porad. Ale jest takie powiedzenie- JAK COŚ JEST DO WSZYSTKIEGO, TO JEST DO NICZEGO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 gru 2014 - 14:33:32

Nie nie po cenie a po tym jakiego to typu lek

Pokaż mi Sławku te wszystkie tematy i moje opinie na temat wszystkiego co się ponoć na tym znam inaczej wygląda to jak pomówienie
Jeśli wypowiadam się w jakimś temacie moje wypowiedzi są z mojego osobistego doświadczenia nie z internetu a linki tylko na potwierdzenie moich słów że coś takiego wogóle ma miejsce, większość tutaj lubi linki potwierdzające, więc staram się sprostać w swoich wypowiedziach oczekiwaniom smiling smiley
Uważasz że lekarz by nie dopuścił u takiego dziecka do po-sterydowego zapalenia, ja mam inne zdanie, pomna doświadczeń na własnej twarzy leczonej pod okiem lekarza a potem zostawionej samej sobie,z tego co czytam wypowiedzi innych matek nie tylko na naszych forach sterydy przepisywane tak małym dzieciom są normą.
Wiesz nauczony własnym doświadczeniem nie używał byś sterydu tak długi czas przypomnij sobie jak to było na początku u ciebie zanim dostałeś po sterydowego zapalenia ? robiłeś ograniczenia byłeś oblatany w temacie czy jako laik ufałeś wiedzy medycznej??
Ja nie jestem wszechwiedząca nie wypowiadam się w tematach leczenia konwencjonalnego,(metody naturalne) mam wiele sposobów wypróbowanych na sobie
więc dzielę si e tylko swoimi spostrzeżeniami, jeśli to obierasz jako wymądrzanie twój problem nie mój.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 gru 2014 - 23:47:17

Nie chce mi się szukać konkretnych wypowiedzi w gąszczu tego co napisałaś.

No i nie chce mi się dalej wchodzić z Tobą w dyskusję, bo Ty nigdy nie kończysz, zawsze musisz mieć rację i zawsze musisz mieć ostatnie zdanie.

Napisałem co myślę i to tyle w temacie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: San Pellegrino (---.105.135.220.tvsat364.lodz.pl)
Data: 09 gru 2014 - 00:22:39

Nie dziwi was fakt, że w każdym temacie odnośnie sprzedaży rzekomo cudownego specyfiku niewiadomego pochodzenia, pojawia się "N" ze swoim klakierstwem? Maść jakiegoś tam Zieja, "N" pieje z zachwytu, a przede wszystkim namawia do kupna. Maść innego czarodzieja, czyli Feliksa, to samo nagabywanie ze strony "N". Teraz następny wynalazek i znowu przybiega z odsieczową szabelką. Z każdym, kto neguje skuteczność tych gówienek, wszyczna wojenki. Przecież to śmierdzi na kilometr naciągactwem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 gru 2014 - 07:28:20

Taaak dziwi mnie fakt że ty występujesz tylko tam gdzie potrzeba klakierów żeby coś skrytykować jestem ponad 4 lata na forach jakoś nie pamiętam twojego nicku smiling smiley
masz problem widać ty nie ja
Nie osądzam nikogo tak jak ty................ że jak mu coś pomogło to kłamca............................ widać bardzo zgorzkniały jesteś,bo wszyscy dla ciebie kłamcy i naciągacze.
Prawemu człowiekowi nawet na myśl nie przyjdzie że druga osoba to kłamca a co dopiero rzucać oszczerstwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 gru 2014 - 21:59:42

Sławku słuszne spostrzeżenie. Pani N innych krytykuje i uważa się za "alfę i omegę" na tym forum. Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam winking smiley
Za to pani Dona jakoś dziwnie ucichła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 gru 2014 - 22:17:50

xBx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sławku słuszne spostrzeżenie. Pani N innych
> krytykuje i uważa się za "alfę i omegę" na tym
> forum. Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam winking smiley
>
> Za to pani Dona jakoś dziwnie ucichła.



Może tak coś na potwierdzenie swoich słów kogo skrytykowałam??????????? i gdzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: ala (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 gru 2014 - 23:27:38

to jest prawda z tą "N"...wszędzie się wypowiada i uważa się za eksperta. Zobaczyła maści i twierdzi, że "bezpieczne mi się wydają". Nie ma o nich w ogóle żadnego pojęcia, a wypowiada się nad ich "bezpieczeństwem".
Ona chyba samą siebie chce przekonać, kupiła od tego ZEJ-a czy kogoś tam jakieś pseudo specyfiki, to teraz wmawia wszystkim, że jakieś środki niewiadomego pochodzenia są "bezpieczne".
I to prawda, co piszesz, Sławek, ona zawsze musi mieć ostanie zdanie.
Żenujące.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 26 gru 2014 - 10:00:37

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> to jest prawda z tą "N"...wszędzie się
> wypowiada i uważa się za eksperta. Zobaczyła
> maści i twierdzi, że "bezpieczne mi się
> wydają". Nie ma o nich w ogóle żadnego
> pojęcia, a wypowiada się nad ich
> "bezpieczeństwem".
> Ona chyba samą siebie chce przekonać, kupiła od
> tego ZEJ-a czy kogoś tam jakieś pseudo
> specyfiki, to teraz wmawia wszystkim, że jakieś
> środki niewiadomego pochodzenia są
> "bezpieczne".
> I to prawda, co piszesz, Sławek, ona zawsze musi
> mieć ostanie zdanie.
> Żenujące.


Tylko tam gdzie się mnie wywołuje do odpowiedzi.
Nikogo nie przekonuje do stosowania tego co ja,każdy z was jest dorosły i myślę że ma swój rozum i wolną wolę.
Nigdzie nie napisałam że owe mazidła są bezpieczne no chyba że ty wiesz lepiej,co ja myślę czy robię.
Nigdzie też nie nawołuje do ich zastosowania.
Dokąd nie było ataku na moją osobę,opisywałam tylko działanie owego na moją skórę nic nadto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: ala (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sty 2015 - 15:40:31

Co Ty opowiadasz? Nigdzie nie napisałaś?

To spójrz na swój post kilka linijek wyżej...to są Twoje słowa. Przeczytaj ostatnie zdanie:"

"Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 08 gru 2014 - 07:59:42

Sławku mylisz się że żaden lekarz nie przepisze tak małemu dziecku sterydów oni tylko to piszą bez względu na wiek coś mało doinformowany jesteś widzę
Co do podanych maści wyżej pewnie też bym kupiła cena nie powala na kolana i bezpieczne mi się wydają.

I co? Nie napisałaś?
Ty jesteś naprawdę żenująca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: xxx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sty 2015 - 15:53:08

Uważajcie na Centrum Medyczne VIMED.
Mają reklamę na stronie internetowej, że skutecznie leczą łuszczycę i pokazują zdjęcia niby efektów leczenia.

Zapisałem się na konsultację w Krakowie ( bo Vimed mają w Warszawie i w Krakowie ). To naciągacze i wyłudzacze pieniędzy.
Pani w rejestracji zapisała mnie do lekarza na konsultację, natomiast to nie była żadna konsultacja. Lekarz - cwaniaczek, jakiś młody dorobkiewicz, powiedział mi tylko kilka zdań o przychodni, zareklamował ją i w ogóle nie interesowała go moja łuszczyca, nawet nie chciał zobaczyć zmian, o nic w ogóle nie pytał, mam wrażenie, że zależało mu jedynie na kasie.
Zareklamował przychodnię, po czym poszedł ze mną do rejestracji i powiedział, że "Pan chce się umówić na badania".
To po co była ta konsultacja? Powiedział to samo, co jest na stronie internetowej. Po co tam przyjeżdżałem? Przeciez to jest w internecie.
Poza tym mam wrażenie, że pan doktor niewiele wie o łuszczycy i niewiele ona go obchodzi. Ewidentnie zależało mu na kasie i żebym zapisał się na następne spotkanie. Zapłaciłem 100 zł. Za co? Przecież to nie była konsultacja. Żadna. Informacje o przychodni może udzielić pani w recepcji, nie powiedział mi nic na temat mojej łuszczycy. Zupełnie nic. Za co zapłaciłem te 100 zł??? Za to, że pan doktor ( wątpliwej wiedzy i wątpliwych kompetencji ) zareklamował przychodnię? Za to, że powiedział mi to, co jest napisane na internetowej stronie przychodni?
Nie warto tam iść, odradzam.
To jest ich strona www.krakow.vimed.pl To są dorobkiewicze!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 14 sty 2015 - 17:16:55

ala Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Co Ty opowiadasz? Nigdzie nie napisałaś?
>
> To spójrz na swój post kilka linijek wyżej...to
> są Twoje słowa. Przeczytaj ostatnie zdanie:"
>
> "Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło
> małemu dziecku
> Wysłane przez: N (185.48.176.---)
> Data: 08 gru 2014 - 07:59:42
>
> Sławku mylisz się że żaden lekarz nie
> przepisze tak małemu dziecku sterydów oni tylko
> to piszą bez względu na wiek coś mało
> doinformowany jesteś widzę
> Co do podanych maści wyżej pewnie też bym
> kupiła cena nie powala na kolana i bezpieczne mi
> się wydają.
>
> I co? Nie napisałaś?
> Ty jesteś naprawdę żenująca.




Nie bardzo rozumiem w czym rzecz.
Sama owych mazideł nie stosuje podanych w pierwszym poście.




"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Co do podanych maści wyżej pewnie też bym
> kupiła cena nie powala na kolana i bezpieczne mi
> się wydają.
>
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
owszem pewnie bym kupiła, gdybym wierzyła że mi pomogą,ale dzięgcie na mnie nie działają.
Czy gdzieś jednak napisałam że są świetne i napewno pomogą?????
Ze stronek jakie podano wyglądają na w porządku.
Więc o co chodzi bo nie rozumiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 14 sty 2015 - 17:31:43

Ps. o mazidłach jakich pisze w zacytowanym poście, to maść ZEJa, nie te wymienione w tym temacie.
No ale jak się chce psa uderzyć i kij się znajdzie.


Dziwne zachowania obserwuje na tym forum ostatnio, czyżby to forum przekształciło się w forum medyczne??????????????????
Atakuje się wszystkich i wszystko, czego nie przepisał lekarz.
strach napisać co się stosuje, bo zaraz odezwie się grono krytyków.
Czyżby ta ponura zima tak wszystkim dała się w kość, że gdzieś trzeba wylać swoje frustracje????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.