Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: magicznypremier (---.chello.nl)
Data: 22 mar 2013 - 14:55:40

Witam
Polecam skutecznie działający krem przeciw łuszczycy z Morza Martwego firmy Premier z witaminami z Morza Martwego.Jest on wysoko stężony i należy jegżo używać w małych ilościach .Jest on bardzo skuteczny skóra natychmiastowo się uspokaja.Krem można kupić na internecie www.magicznypremier.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: lol (---.opera-mini.net)
Data: 22 mar 2013 - 15:40:24

Taa gówno tam prawda,kosmetyk to nie lek i nie wciskaj po raz kolejny ludziom kitu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 23 mar 2013 - 18:05:39

Dokładnie!!!! Kosmetyki to nie leki!Wciskają bez przerwy różne preparaty,które kosztują krocie,ale rezultatow po nich nie ma!!!! Powinno to być zabronione

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: Skorupa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 mar 2013 - 00:52:55

Witam wszystkich
Pomóżmy sobie wzajemnie i dzielmy się wszelkimi informacjami na blogu który założyłam specjalnie dla nas chorych na tą wstrętna chorobę . Jeżeli macie jakieś ciekawe sposoby zwalczania proszę piszcie. Ja również teraz opracowuje materiał dotyczący tej choroby i mam zamiar go tam zamieścić .
Pozdrawiam serdecznie link do bloga http://skorupy.blogspot.com/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: magicznypremier (---.chello.nl)
Data: 19 lut 2015 - 06:16:00

Dowiedziałam się od koleżanki o kosmetykach z Morza Martwego firmy Jeunesse.Kupiłam maskę z błota i serum z witaminą a i c a także szampon do włosów.Po prostu super czegoś takiego nie spotkałam wcześniej.Cera po prostu się wygładziła a włosy stały się świecące i przestały wypadać .Jestem zachwycona kupiłam je w sklepie internetowym www.magicznypremier.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 lut 2015 - 08:15:53

I przybiegłam zachwycona na forum ....ludzi chorych na łuszczyce,podzielic sie ta radosna nowiną ....jakie to piekne w swoim przekazie winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.