Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2005 - 13:44:07

ile naswietlan ci zalecil lekarz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 27 kwi 2005 - 13:46:22

Jeśli to pytanie zostało do mnie skierowane to 10 naświetlań, ale powiedział że jak będzie potrzeba to żebym do niego przyszedł. Bede mial 3 x w tyg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ADAM 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 23:33:33

czesc ja milaem wlasnie naswietlanie doszedlem do 6
nie moge dalej bo mam tak skure spieczona ze wygladam jak raczek i w niektorych miejscach wyskoczyly mi bable jak po oparzeniach ale ja mam wrazliwa skore
najważniejsze ze zeszlo mi z lokci i palca
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2005 - 11:07:38

o jakich naświetleniach mówicie, oprócz solarium nic mi mój lekarz nie mówił? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: basten (---.olnet.com.pl)
Data: 01 maj 2005 - 12:25:58

ja napewno nie mogę pić coca coli i tego typu produktów, za dużo mięsa i czekolady. Żadnych chińskich zupek i ostrych przypraw. Wtedy mam spokój.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: konopsik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2005 - 14:34:33

Czesc,chciałbym spytać czy ktoś z was miał do czynienia ze skutecznością leczenia w reklamowanej powyżej klinice. Jeśli tak to proszę o kontakt. Sam choruję już chyba 14 lat i zdążyłem przerobić już wszystkie etapy współżycia z chorobą i nawet ją trochę lubięsmiling smiley.I moja dzieczyna też pokochała mnie z łuszczycą.

Pozdrawiam serdecznie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Barbara (---.brzesko.net.pl)
Data: 19 maj 2005 - 15:04:37

Czesc mam na ime Barbara czy mozesz mi cos wiecej powiedziec na temat leczenia luszczycy bylabym bardzo widzieczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Konrad (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2005 - 22:54:19

Ja mam problem z łuszczyca od 13 lat. W jaki sposó ja wyleczyłas??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kocurek (---.chello.pl)
Data: 24 maj 2005 - 19:21:27

choruje na luszczyce od 30 lat przeszlam rozne etapy.Jak w kazdej chorobie leczenie nalezy dobrac indywidualnie nie leczyc sie od razu najsilniejszymi masciami bo w razie ostrego wysiewu nie bedzie czym sie ratowac b.wazna jest dieta,ograniczyc ostre potrawy,przyprawy,kawe,alkohol,bile pieczywo.mnie osobiscie pomaga slonce ale to tez indywidualna sprawa jest 200 odmian luszczycy.mozna przyjmowac leki doustne te zleca lekarz ja mam atralgie luszczycowa czyli nie zapalne bole stawow.do wszystkiego mozna se przyzwyczaic jak sie nie ma innego wyjscia zycze Wam powodzenia i pogody ducha mimo wszysko,z tym mozna tez fajnie zyc uwierzcie.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: aneta (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 21:16:25

Cześć mój maż i ja chorujemy na łuszczyce, on ma bardzo rozlęgłą ta chorobe mi dopiero ujawniła sie w tym roku (mam 25 lat) prosze cie bardzo podaj jakie sa mozliwosci leczenia aby skutki były długotrwałe.
Z góry dziekuje pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 21:10:07

Pomocy.Mam 15 lat mialam kiedys maly slad luszczycy na plecach teraz mam zaatakowana cala glowe co robic? czy macie jakies doswiadczenia? pomocy!! [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: dr PLAMA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 pa� 2005 - 15:08:50

i ja proszę o jakieś wiadomości na ten temat
pozdrawiam...........................................................................................................................................................................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: elżbieta (---.compnet.com.pl)
Data: 11 pa� 2005 - 17:02:09

chciałabym dowiedzieć się o rybkach które leczą łuszczycę.słyszałam żesą takie rybki jeżeli coś wiesz na ten temat to napisz pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: jacek (80.50.13.---)
Data: 11 pa� 2005 - 21:56:26

czesc.chcialbym sie dowiedziec czegos o tej metodzie.pozdrawiam jacek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: basia (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 24 pa� 2005 - 15:56:21

ponoć dieta nie ma większego znaczenia i nie jest przyczyną nowych wykwitów to STRES !!! /wedłóg najnowszych odkryć/


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 24 pa� 2005 - 18:12:56

Czesc Basiu...bardzo dobre wiesci przynosisz, ale czy napewno....bo w takim razie jaki ja mialem stres w wieku 5 lat kiedy to sie u mnie zaczelo.... ???? ze mama mi nie pozwolila jezdzic na rowerku...albo nakrzyczla na mnie czasami ze pokoju nie posprzatalem???przeciez wiecznie nie krzyczala...przynajmniej malo co pamietam takie rzeczy zeby mial stres w dziecinstwie....byc moze to jest prawda ale tylko u nielicznych osob, ktore zaczely spotkania pierwszego stopnia z pania Ł w doroslym zyciu...a nie u dzieciaka:/ to jest poprostu genetyka...dostalismy to co niektorzy w genach po jakis tam przodkach....bo z tego co mi wiadomo...kilka osob u mnie w rodzinie mialo luszczyce....co niektorzy...tak jak ja dostali to w SPADKU.....szkoda ze nie jest to luksusowy samochod...hehe albo dom tongue sticking out smiley

Aha czytalem sobie tak dzisiaj forum.... i napotykam sie na to juz ktorys raz...wszyscy maja jakies sposoby na swoje leczenie...i wiekszosc jest Anty w stosowaniu lekow sterydowych.....zgadzam sie z tymi obawami, ale mam takie pytanie....skoro tak sie tego obawiacie to czy jestescie pewni ze to co jecie ich nie zawiera....obecnie faszeruje sie zwierzeta roznymi srodkami hormonalnymi...czyt..sterydy...aby szybciej rosly i aby mniej chorowaly.....bo w takim razie jak wytlumaczycie ze zwierzaczek ktory jest naszym menu w ukladzie pokarmowym rosnie kilka razy szybciej niz powinien??? ostatnio pokazywali w TV badania na jakiejs uczelni wlasnie wedlin co one zawieraja...to szkoda mowic....smiling smileya co jest tego najlepszym przykladem....szybsze dojrzewanie dzieci...zwroccie uwage na dziewczynki w bardzo mlodym wieku, ktorym rosna wczesnie obfite biusty...smiling smiley moja siostra ma malutkie dziecko i lekarz do ktorego z nim chodzi, zabronil jej kategorycznie dawania zbyt wczesnie kurczaka....zwiazku z takimi obawami ze sa chodowane hormonalnie....pozdrawiam i zyecze wszystkim bezpiecznego leku cud....ktory nam pomoze a nie zaszkodzi.....smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 pa� 2005 - 22:41:57

basiu, przede wszystkim trzeba zważać na to co się je, bo główna przyczyna tkwi w chorobie. Owszem stres, nerwy, ciężkie przeżycia a także strasznie sypie po przeziębieniach, chorobach a najgorsze jest nasze gardło. Przyobserwuj siebie. Na gardło kładzie sie wielki nacisk, żeby było zdrowe.
A wyniki badań zależą od tego w jakim kierunku się je prowadzi. Jak badają pod kątem stresu, psychuki, ogólnego stanu układu nerwowego - to będą właśnie to wysuwac na pozycję przodująca. A w naszej chorobie trzeba sięgnąć do źródła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 21:12:29

Witam na łuszcyce choruje od 22 lat, wiem o niej wszystko. Z tą chorobą trzeba nauczyć się żyć, nie wyleczysz jej tylko zaleczysz na pewien okres. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 22:03:48

Witaj Izo.myslę, że powinnaś spróbować tej soli i błota z Morza Martwego. choruję na tę chorobę krócej od Ciebie 11 lat i również uważałam, że nic się już nie da zrobić. Jetem właśnie w trakcie leczenia i widać skutki-widzę i czuję. Nawet nie wiesz jak byłam nastawiona sceptycznie do tego. Najważniejsze, że czuję ulgę..A to chyba w tej chorobie również ważne...Pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: sylwia (80.51.231.---)
Data: 16 gru 2005 - 19:12:01

mam 35 lat choruję od pierwszego roku życia.zauważyłam jedno czym jestem starsza mam jej mniej. Nie mogę poradzić sobie jedynie z dłońmi stosuję maść dermowate pod okluzje 3 dni i jest dobrze ale po 2 tygodniach trzeba to powtarzać.chciała bym wiedzieć jaki jest koszt leczenia metodą ON CLINIC.Pozdrawiam wszystkich łuszczyków. pamiętajcie z tym da się żyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.