Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
poparzenie po cygnolinie
Wysłane przez: Aga (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 23 maj 2015 - 17:46:53

mam 16 lat. w szpitalu posmarowali mnie dwa razy cygnoliną o stężeniu 1 % i kazali mi ją zmyć po 5 min. Byłam już na 3 naświetleniach PUVA. Ale pocygnolinie moje ciało było całe czerwone, zmiany się wypaliło, ale moja zdrowa skóra jest boląca. i schodzi mi skóra z brzucha, trochę nóg, do tego strasznie swędzi mnie cale ciało. Czy to ma tak być ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poparzenie po cygnolinie
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 maj 2015 - 09:29:34

1% to bardzo mocne stężenie jak na początek. Chyba powinni zacząć od niższego, a chcieli Cię szybko wyleczyć ;/ Poza tym musisz uważać podczas smarowania, aby nie smarować po zdrowej skórze. U mnie na oddziale robili otoczki z maści cynkowej, aby cygnolina nie rozlewała się na skórę zdrową.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poparzenie po cygnolinie
Wysłane przez: Aga (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 24 maj 2015 - 12:00:06

już sie tym nie smaruje. miałam to tylko 2 razy. I teraz schodzi mi skóra, wszystko swędzi. i niektóra miesjaca są czerwone. czy tak ma być??? to normalne?? i czy to zejdzie :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poparzenie po cygnolinie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 maj 2015 - 19:41:28

Aby ulzyc biednej skórze,proponuję kąpiel w soli i sodzie,zmniejszy to swedzenie i pieczenia.Zmiany ,które opisujesz są charakterystyczne podczas leczenia cygnoliną.Proponuję zakupic Buską Maskę Siarkową dr.Dudy ona pomoze dojsc skórze do zdrowia....wszystko minie ,musisz tylko pamietac o natłuszczaniu i nawilzaniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: poparzenie po cygnolinie
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 25 maj 2015 - 00:20:32

Witaj, ani cygnolina ani lekarze Ci nie pomogą, ale skoro już to nie natłuszczaj i nie nawilżaj, to są nagonki do zakupu pseudo leków.
Każde natłuszczanie i nawilżanie ochrania i uodparnia łuszczycę, jest ona mniej agresywna ale bardzo dobrze się czuję w takiej osłonie.
Proszę zastosuj zwykły jogurt na miejsca ze stanem zapalnym, przyniesie Ci natychmiastową ulgę.
Zapraszam na bloga gdzie kilka osób relacjonuje od dwóch miesięcy swoje leczenie łuszczycy na bieżąco, zamieszczając swoje fotki i opisy emocjonalne z etapów skutecznego leczenia łuszczycy.
blog: http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J. tel.661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.