Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Jinks (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 cze 2015 - 14:54:21

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak teraz wygląda leczenie lekami bilogicznymi.
Obejrzałem mnóstwo materiałów, że na zachodzie to jest normalna rzecz, człowiek idzie do lekarza a ten mu przepisuje leki biologiczne które wykupuje w aptece za grosze.
A jak to wygląda w Polsce ?
Jakie badania trzeba przejść aby zacząć kurację ?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 08 cze 2015 - 11:07:45

W PL jest jak ze wszystkim, wiele załatwiania a gdy myślisz ze już się udało to zawsze coś jest nie tak. Biorę dla mnie działają, dostałem się przypadkiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 cze 2015 - 20:57:53

Dołączę się do pytania.
Jakie badania trzeba przejść i jak wygląda, jak długo trwa procedura zakwalifikowania się na leczenie biologiczne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Ksawier (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 cze 2015 - 06:36:35

Witam umnie było tylko zaświadczenie na podstawie karty chorobowej że lecze sie ponad 5lat , pasi 36(to jest ile % ciała jest zajete), rentgen płuc, i krew i tyle za miesiąc byłem na pierwszym zastrzyku w okolice pepka-- potygodniu zeszła w 90% , a po 2 tygodniach nie było jej wcale do dziś, w życiu nie byłem tak szcześliwy jak teraz, myśle że wreszcie nadeszła nowa era w leczeniu łuszczycy i oby tak było , życze tego wszystkim bo wiem co wycierpiałem i ile mnie omineło, dodam że żadna dieta nie jest potrzebna ani wstrzemiezliwośc do używek ( w tym alkoholu ) wrecz przeciwnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 cze 2015 - 08:32:33

proponuję zerknac tutaj:

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-tradycyjne/leczenie-biologiczne-swiadczenia-gwarantowane-t1524.html#p9746

Po raz kolejny przypomnę iż leczenie biologiczne to już ostateczny krok,decyzja o podjeciu takiego leczenia nie lezy w gestii pacjenta.Poza tym to duza ingerencja w układ immunologiczny i jakie to niesie za soba skutki trudno przewidziec.Znam wielu,bardzo wielu pacjentów którzy po zakonczeniu stosowania leczenia(bo czas leczenia jest scisle okreslony,nie jest przyznany do konca życia) borykaja sie z rozmaitymi problemami zdrowotnymi i wysypem ,który cięzko opanować.

Opowiadanie o bezkarnym rujnowaniu swojego zdrowia dodatkowo....i jak kolega twierdzi bezkarnie...uzywkami jest nieetyczne.Rozumiem radość z remisji,podpieranie sie w swojej argumentacji faktem nadużywania alkoholu ,bezkarnie....nie jest ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 cze 2015 - 19:56:08

Znalazłąm taka informacje ,dla zainteresowanych :

http://forum.luszczyce.pl/aktualnosci/badanie-lekow-biologicznych-m-in-enbrel-krakow-t2861.html

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.