Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: Agnieszka (---.media4.pl)
Data: 29 lis 2006 - 18:26:41

Z łuszczycą nie borykam sie długo ( mam na głowie),ale ten cholerny kask doprowadził do tego,że prawie w tych miejscach wyłysiałam.Nikt mi nie powie,że przy łuszczycy się nie łysieje.Ściąganie łuski (papka z drożdży,salicylol,oliwa) zawsze powodowało wielkie straty w ilości włosów.Na innym forum dokopałam sie do maści ichtiolowej.Szukałam też tu--stosowało niewiele chyba osób,dlatego piszę.Może i Wam pomoże.Stosuję od 5 dni.Smaruję ogniska,na to kawałek folii,czapka i idę spać.Rano mycie.Jest problem,bo maść ichtiolowa jest gorsza od np.oliwki salicylowej.Ja myję najpierw jajkiem.Potem szamponem.I naprawdę działa!!!Jeszcze od kiedy mam to na głowie,nie było takiego efektu.Nie ma łuski i nie narasta!!!Plamy bledną.Troszkę swędzi,ale mi pomaga papka z drożdży.Cena niesamowita,bo aż....1,70.Spróbujcie-może komuś pomoże.Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 29 lis 2006 - 19:50:15

mam pytanie - gdzie kupujesz ta masc ichtiolowa??i czy ona jest na recepte??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: mariola (---.aduro.pl)
Data: 29 lis 2006 - 19:58:10

czy po tej masci ladnie schodzi luka z glowy??czy podczas wyczesywania grzebieniem nie leci krew??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 20:15:02

pisze to wielokrotnie aby zmyc wlosy po masciach to tylko ciekla parafina

a masc ichtiolowa jest stosowana na czyraki
ona rozmieksza

ale jest to ciekawe zastosowanie
i pamietaj o jednym zakladajac folie na
masc jakakolwieg bys nie zastosowala zwieksza dzialanie tej masci wielokrotnie i czasami jest niebezpieczne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: Agnieszka (---.media4.pl)
Data: 29 lis 2006 - 20:37:32

Maść kupuję w aptece-po prostu maść ichtiolowa.Nie jest na receptę.Ja zastosowałam po zdjęciu łuski,ale ponoć łuska odchodzi rewelacyjnie,krew też nie leci.Ale co najważniejsze - nie narasta,jak narazie łuska.
Szunie-dzieki kupię parafinę!Zakładam w miejscu posmarowania kawałeczek folii,bo jak zapewne wiesz ta maść jest brązowa i okropnie plami.Na razie nie dzieje się nic złego,ale dzięki za troskę!Może masz jakiś pomysł,aby w tym spać i nie pobrudzić poscieli?Aha!I jak stosować parafinę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2013 - 11:04:41

A ja właśnie kupuje drugą kiostkę mydła ichtiolowego 8% firmy Mentor Cosmetics. Myję się tym cała od stóp do głów (tak, tak skórę głowy też) a potem na zminy maść ichtiolowa z apteki i widzę zdecydowaną poprawę!!! Także ichtiol rewlacyjna sprawa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: blablabla (---.play-internet.pl)
Data: 28 sie 2015 - 12:31:25

ichtiol jest w wykazie słabo działających substancji, nic się nie stanie.
Dzięki za wpis, szukałam takich zastosować ichtiolu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 28 sie 2015 - 17:18:33

blablabla Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ichtiol jest w wykazie słabo działających
> substancji, nic się nie stanie.
> Dzięki za wpis, szukałam takich zastosować
> ichtiolu.


ichtiol ułatwia wyciągnięcie ropy ze skóry wiec nic dziwnego że działa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nareszcie mi coś pomogło-ichtiol
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 28 sie 2015 - 20:45:19

- A pan prestidigitator wyciąga króliczki z kapelusza.
(Basiu nie obraź się, nie mogłam się powstrzymać.)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.