Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ciąża, leczenie, przebieg choroby
Wysłane przez: Mag (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2016 - 10:22:29

Cześć
obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży i oczywiście choruję od 18 lat na łuszczycę z różnym nasileniem.
W tej chwili mam wrażenie jakby ł. trochę się nasilała.
Proszę o informację jak było u Was na początku ciąży ? jeśli łuszczyca się cofała to na jakim etapie ciąży ? jeśli się nasilała to co w takiej sytuacji stosowałyście ? jakie preparaty były polecane przez Waszych dermatologów które Wam pomogły i mogłybyście je polecić ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ciąża, leczenie, przebieg choroby
Wysłane przez: Kazka P. (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 lut 2016 - 14:48:49

Na początku bez zmian, o ile pamiętam, to po 4miesiącu zmiany zaczęły się szybko cofać, tak, że byłam czysta, Parę miesięcy po porodzie ł. dała znowu znać.
Pomyslności. K.P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ciąża, leczenie, przebieg choroby
Wysłane przez: Mag (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2016 - 15:11:36

Dzięki za odpowiedź.

Liczę na to że u mnie będzie tak samo z tym cofaniem się choroby.

M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ciąża, leczenie, przebieg choroby
Wysłane przez: Basia_p (---.syrion.pl)
Data: 17 lut 2016 - 21:18:47

Witam u mnie łuszczyca się bardzo nasiliła po porodzie jak miałam ino na kolanach tak mam na głowe brzuch plecy nogi łokcie nawet pośladki i pachwinach synuś ma już prawie 3 latka jestem Szczęśliwa mama mimo wszystko walczę z ta choroba czekają mnie teraz naświetlania ale podobno w niektórych przypadkach cofa się łuszczyca smiling smiley Zdrówka dla was !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ciąża, leczenie, przebieg choroby
Wysłane przez: Mag (212.180.235.---)
Data: 18 lut 2016 - 07:02:58

A w trakcie ciąży ? Nasiliła się czy tylko po porodzie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.