Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 10 mar 2005 - 13:22:25

jak sobie radzicie jak chcecie iść do fryzjera ????

dla mnie to zawsze stres, bo mam dużo na skórze głowy sami wiecie czego
:-)
i choćbym nie wiem jak leczyła to na końcu i tak zostają plamy czerwone i coś jakby łupież (nie chcę sterydów!!!!)

zwykle kończy się na tym, że mama skraca mi włosy

słyszałam o przypadku, że fryzjerka wyprosiła klientkę jak się zorientowała, że ta jest chora


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Arek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2005 - 13:28:47

Ja chodzę zazwyczaj do jednego zakładu, a pozatym nie mam nigdzie problemów, w końcu to jest choroba z którą trzeba życ. Sam mam dużo łuszczycy na głowie. Gdyby mnie ktoś wyprosił to bym go zrugał i nigdy tam już nie poszedł. W końcu to nie jest trąd i nie żyjemy w średniowieczu.
Niemniej zawsze znajedzie się ktoś kto jest niedoinformowany, olewaj takich ludzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Wiesława (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2005 - 14:13:36

Cześć Alicja! Widocznie klientka trafiła na durną fryzjerkę. Ja osobiście chodzę do fryzjera i nigdy nie zdażyło mi się aby jakaś zwróciła mi uwagę na ten temat. Owszem zdarzało się iż pytała co się pani stało na głowie. Odpowiadałam, łuszczyca, uparta cholera i nie chce sobie iść. Tak więc myślę że powinnaś iść do zakładu fryzjerskiego bez żadnych obaw, skoro masz na to ochotę. Jeśli mieszkasz w okolicach Elbląga, mogę Ci wtedy podać adres Fryzjerki. NIe martw się tym, bo niewarto. Głowa do góry i uśmiechnij się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 10 mar 2005 - 14:35:05

Ja jestem sam sobie fryzjerem i przynajmniej pieniadze zostaja w kieszeni. Jak kiedys chodzilem to nie mialem problemow i fryzjer sie nie czepial.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 10 mar 2005 - 15:02:50

czy na wejściu u fryzjera mówicie, że jesteście chorzy czy dopiero jak pyta zaskoczony co macie na głowie ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Wiesława (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2005 - 16:12:39

Alicjo Ty nasze kochanie nie daj się zwariować, to nie ich problem. Nikomu na wejście nic nie mówimy! Jeżeli jest na tyle inteligętny i grzecznie zapyta co jest, można powiedzieć. Tu popieram wypowiedź Bartheza, to samo bym zrobiła!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2005 - 21:56:09

powiem wam ze ja to juz mam tak zaawansowana ta pier.....chorobe ze mam ja w dupie tak bez kitu pozdro bucz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Wiesława (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2005 - 00:13:43

Cześć Marcin! Powiem któtko. Rozweseliłeś mnie na noc. Niestety nie TY jeden masz ją w D. Tylko pytanie gdzie ona ta K ma nas??? Pozdrawiam, trzymaj się!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Ola (153.19.9.---)
Data: 11 mar 2005 - 08:26:12

ja mam ciocie fryzjerke wiec problem mam glowy hehe (fajnie to zabrzmialo) obecnie zapuszczam wlosy na slub siostry wiec nie musze sie przejmowac jakimis wizytami u fryzjera ale predzej czy pozniej bede musiala pojsc. a tak w ogole to nie przejmuj sie komentarzami ze strony glupiej fryzjerki!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 16 mar 2005 - 12:22:44

jak byłam ostatnio to powiedziałam, że mam na głowe uczulenie, bo fryzjerka proponowała mi NIZORAL

boję się jak zareaguje jeśli powiem prawdę tym bardziej jeśli będą w salonie jeszcze inne klientki - ludzie niestety brzydzą się tą chorobą , mogę mówić każdemu, że się nie zarazi a ten i tak nie musi mi wierzyć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2005 - 21:19:47

Alicja jesli jestes z Wroclawia to ja Ci polece frizjera i problem bedziesz miala rozwiazany, daj znac. Pozdrawiam pa pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i ?uszczyca
Wysłane przez: Monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 16 mar 2005 - 21:55:02

Alicjo pojscie do fryzjera to zaden problem!!!pamietam jak 1 raz fryzjerka spytala sie czy mam taki lupiez czy poprostu jestem chora-odparlam jestem chora-to luszczyca ale fryzjerka usmiechnela sie i powiedziala zebym sie nie wstydzila bo nie ja ja sobie wybralamsmiling smileyzaznacze tez ze ja mam luszczyce nawet na czole ale olewam to i mimo wszystko dalej nosze krociutenkie wlosy-jak ktos jest zacofany i nie wie co to za choroba to juz jego problemsmiling smileytak wiec pamietaj 'do odwaznych swiat nalezy'smiling smileypozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 16 mar 2005 - 22:06:30

Nie ma co sie przejmowac. Na rynku jest teraz taka konkurencja,ze nie jeden salon przyjmie kazda pania z luszczyca z otwartymi rekoma smiling smiley
Poza tym dobre salony i dobrzy fryzjerzy sa uczeni na takie przypadki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2005 - 23:37:41

a ja mam długie kłaki i ani sldau tego kurestwa na głowie...udało mi sie.. !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 17 mar 2005 - 13:26:08

Witaj Zoniu.

Nie jestem z Wrocławia ale ze Świdnicy :-)
To jednak blisko i czasem przyjeżdżam np. na zakupy.

Podaj namiary fryzjera jeśli możesz.
Z góry dziękuję.

Alicja


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 mar 2005 - 13:46:43

Alicja to mieszkasz calkiem niedaleko mista z ktorego pochodzesmiling smiley)Pojedz np.do Walbrzycha do fryzjera skoro wstydzisz sie w Swidnicysmiling smileypodzrawiemsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2005 - 20:44:53

Alicja podaj swoj adres emailowyto Ci dam adres

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Kolorowa (---.kom-net.pl)
Data: 18 mar 2005 - 22:54:28

Zoniu, mam prośbę: czy mi również mogłabyś podać namiary na fryzjera we Wrocławiu? z góry dziękuję.
Mam nadzieję, że z niego dobry fachowiecwinking smiley
Pozdrówki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 18 mar 2005 - 22:58:34

Jeszcze troche i pomysle o otworzeniu zakladu fryzjerskiego we Wroclawiu winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 19 mar 2005 - 10:06:46

Zoniu mój emil - [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.