Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6
Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 08 kwi 2016 - 22:28:40

Witam, zainteresowanych skutecznym leczeniem łuszczycy zapraszam na:https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Moja maść jest skuteczna i bezpieczna, sporządzona z polskich ogólnie dostępnych ziół, zioła połączone są zwykłym szamponem do włosów, nie brudzi i ładnie pachnie.
Chorowałem na łuszczycę przez dziesięć lat, wiedząc że nikt mi nie pomoże a mając trochę wiedzy o ziołach z dzieciństwa, postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce.
Metodą prób i błędów testując konfigurację ziół na sobie trafiłem w zestaw, który jest skuteczny na łuszczycę i jeszcze bardziej skuteczny na ŁZS.
Kilka osób od dwóch miesięcy testuje moją maść na RZS, dotychczasowe wyniki są bardzo obiecujące. Zapraszam do zadawania pytań, mogę dać kontakt do osób wyleczonych i będących w trakcie leczenia. Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Max (---.telnetropczyce.pl)
Data: 10 kwi 2016 - 21:04:52

Jak Pan może być tak bezczelny skrzywdził Pan tyle osób tymi swojmi maściami i nadal namawia do kupowania niech się Pan zastanowi nad sobą i więcej nikogo nie krzywdzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 11 kwi 2016 - 12:49:19

Wiele "wyleczonych" ma ten zej, ale niewiele z nich udziela się na forach. Dziwne co? smiling smiley

Jedna z niewielu osób, która narobiła tutaj huku chwaląc maści zeja, to N-Basia, ale od ponad pół roku coś jej tu nie widzę. Dużo udzielała się publicznie i z wieloma osobami widywała się prywatnie. Ciekaw jestem czy ktoś z grona jej znajomych zna jej obecny stan?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 11 kwi 2016 - 15:01:46

Pewnie że tak wszak co miesiąc mam spotkania w gronie biedronek
A co Sławku stęskniłeś się za mną smiling smiley
Poprawka nie zachwalała a testowała nie widzisz różnicy?
A że nie lubię chamstwa jakie zwykło być na forach więc wzięłam udział w tym cyrku o jakim piszesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 11 kwi 2016 - 15:21:08

Nie pisałem nic o żadnym cyrku.
No ale skoro już tu jesteś, to może napisz jak teraz stan Twojej skóry wygląda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 11 kwi 2016 - 16:05:54

A dziękuje pięknie Sławku za zainteresowanie skórę mam czystą i dobrze mi z tym,
maść przetestowałam wyrobiłam sobie opinie o niej dla siebie dzielić się nią nie będę a na pewno tutaj.
Jeśli ktoś poważny dzwoni i pyta odpowiadam zgodnie z prawdą troili karmić nie będę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 11 kwi 2016 - 16:09:57

Mogłam dla wszystkich zrelacjonować przebieg leczenia,nie chcieliście trudno.
Bywam rzadko, zajęta jestem bardziej niż kiedyś ale bywam i czytam co piszecie przyzwyczajenie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 11 kwi 2016 - 19:42:51

Sratytaty....czyli jak zwykle piszesz dużo, tyle że nie na temat.
A tak w ogóle to po chuj się tu udzielasz skoro nie masz zamiaru po przetestowaniu powiedzieć kilku słów : MAŚĆ DZIAŁA albo NIE DZIAŁA.

Aaa zapomniałem, ty musisz być w centrum uwagi grinning smiley Twoje EGO jest gigantyczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 11 kwi 2016 - 21:27:48

HA HA HA A GDZIE TU WIDZISZ TAKĄ CHĘĆ BYCIA W CENTRUM uWAGI ZAPYTAŁEŚ ODPOWIEDZIAŁAM I TYLE
sory za duże litery nie chce mi się przepisywać
Pisałam w temacie czy działa czy nie nie chcieliście czytać więc nie narzucam się teraz mi się odechciało dzielić spostrzeżeniami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: STOP naciągaczom żerującym na chorych!!!! (---.play-internet.pl)
Data: 12 kwi 2016 - 01:15:45

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uważajcie na gnoja(ZEJ), który założył ten wątek! Najzwyklejsza menda, tzn handlarz - naciągacz! Dzięki braku moderacji, tutejsze forum służy mu od wielu lat jako narzędzie do pozyskiwania baranów, które strzyże z kasy. Na innych forach, gdzie jest moderacja, już dawno został zbanowany!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PS. "Sławusiu", jesteś jeszcze większym kretynem niż handlarz i jego klakierka. Doskonale wiesz jak działają, a mimo to wypisujesz jakieś bzdury, pytając o stan skóry klakierki itp pierdoły. Pytania z dupy wzięte, bo wiadomo co klakierka odpowie.
Najwyraźniej strasznie ci się nudzi bez ich forumowego folkloru związanego z naciąganiem kolejnych osób. Weź koło i pierdolnij się w czoło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 12 kwi 2016 - 01:48:26

Witam i dziękuję pani Basiu, przepraszam że narażam panią na takie obrzydliwe zachowania troili, ale to też jest jakiś sposób na życie, taka jest ich obrzydliwa praca, może nawet lepsza niż czyszczenie kanałów.
Witam także owych niezmordowanych troili, obiecuję że dostarczę wam pracy za którą wasz pracodawca odpowiednio was wynagrodzi.
W zamian oczekuję że zadbacie o to, aby mój wątek zawsze był na pierwszej stronie tego portalu, im głośniej uderzycie w dzwon waszej trwogi tym wdzięczność moja będzie mocniejsza. Zapraszam do wycia na trwogę, niech moc waszych upiorów będzie z wami. Wrrrr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 12 kwi 2016 - 07:00:25

Sławku chcesz wiedzieć jak działa,moje dane z tematu są aktualne odpowiem na każde pytanie ale nie tutaj.
Nie mój to cyrk i nie moje małpy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Częstochowianka (---.play-internet.pl)
Data: 12 kwi 2016 - 15:11:04

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sławku chcesz wiedzieć jak działa,moje dane z
> tematu są aktualne odpowiem na każde pytanie ale
> nie tutaj.
> Nie mój to cyrk i nie moje małpy smiling smiley
Prowokatorko to po uja tu zaglądasz i wymądrzasz się dalej.
ZEJ znalazł sobie cipkę do brudnej roboty na tym forum, a teraz jak wylazło szydło wora, czym są jego gawna udaje swiętoszkę. Wstydź sie Basiu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Egon (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 kwi 2016 - 14:32:58

Na forum ZEJ powinien być w końcu ignorowany, a jego działalność niech zbada policja. Proste.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 16 kwi 2016 - 18:42:50

Witam Trolla z ORMO, myślałem że ta instytucja jest wymarła, a tu niespodzianka donosicielstwo widać mamy chyba w genach. Myślałem że faktycznie mnie już olaliście bo przez kilka dni byłem załamany taką ciszą.
Dziękuję za aktywność, każdy rodzaj reklamy jest bardzo pożądany a zwłaszcza ta negatywna bo jest bardziej oglądana niż ta oblewana lukrem, która wycieka ze wszystkich szpar i ekranów.
Z tą Policją to chyba jednak niezły pomysł, może i jakieś media by się wtedy zainteresowały że jest bardzo prosty, skuteczny środek na łuszczycę bez żadnych skutków ubocznych, korzystały z mojej maści matki karmiące, kobiety z tarczycą i guzem rakowym na piersiach, gdzie po kuracji moją maścią nie stwierdzono owych dolegliwości.
Informowałem i zapraszałem do współpracy sławnych profesorów od łuszczycy, stowarzyszenia, laboratoria i instytucje zajmujące się badaniami nad legalizacją leków i kosmetyków. Ustawą jest chroniony monopolista a nowy lek choćby najbardziej skuteczny i bezpieczny mysi przejść 14 lat badań, no i kto tym miliarderom podskoczy?
Dzisiaj jestem przekonany że Profesorowie są skorumpowani przez firmy farmaceutyczne a stowarzyszenia również korzystają z profitów za reklamowanie istniejących legalnie, choć nieskutecznych leków i biznes się kręci.
Cały ten biznes jest w interesie producentów tzw. leków z aprobatą i atestami, by żaden skuteczny lek nie dostał się na rynek, bo oni musieliby zamknąć fabrykę, jak na razie robią to bardzo skutecznie, między innymi zatrudniając trolle pilnujące fora.
Jeszcze raz dziękuję trollom i zapraszam do większej i ostrzejszej aktywności, jeżeli ktoś z pośród was uważa że zrobiłem mu krzywdę to proszę podnieść przyłbicę, nie chować się za Anonimem i opowiedzieć jak było.
Pozdrawiam Z.E.J. https://www.facebook.com/plamy.na.ciele tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Łubudubudu (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 kwi 2016 - 19:07:16

Temat: Leczenie łuszczycy skutecznie.
raczej yyyy z kasy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 16 kwi 2016 - 20:13:12

Witam, niekoniecznie, pomagam też bezpłatnie, przekazuję też kontakty referencyjne do osób będących już po wyleczeniu lub w trakcie leczenia z widocznymi efektami. Większość osób korzystających z mojej maści dokumentuje u siebie fazy leczenia więc nie będzie problemu udowodnić skuteczności mojej maści.
Maść, bardziej jeszcze jest skuteczna na ŁZS ale trudniej jest udokumentować, tutaj trzeba będzie uwierzyć na słowo rekomendującego bo tego bólu w stawach nie widać dopóki nie są powykrzywiane kości.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: vv (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 kwi 2016 - 11:47:22

Dlaczego nie poda pan składu maści?,niekoniecznie caly bo to pewnie tajna receptura-ale mniej więcej z czego ona jest robiona bo nikt nie kupi tego specyfiku nie znając jego składu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Egon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2016 - 14:44:45

Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam Trolla z ORMO, myślałem że ta instytucja
> jest wymarła, a tu niespodzianka donosicielstwo
> widać mamy chyba w genach. Myślałem że
> faktycznie mnie już olaliście bo przez kilka dni
> byłem załamany taką ciszą.
> Dziękuję za aktywność, każdy rodzaj reklamy
> jest bardzo pożądany a zwłaszcza ta negatywna
> bo jest bardziej oglądana niż ta oblewana
> lukrem, która wycieka ze wszystkich szpar i
> ekranów.
> Z tą Policją to chyba jednak niezły pomysł,
> może i jakieś media by się wtedy
> zainteresowały że jest bardzo prosty, skuteczny
> środek na łuszczycę bez żadnych skutków
> ubocznych, korzystały z mojej maści matki
> karmiące, kobiety z tarczycą i guzem rakowym na
> piersiach, gdzie po kuracji moją maścią nie
> stwierdzono owych dolegliwości.
> Informowałem i zapraszałem do współpracy
> sławnych profesorów od łuszczycy,
> stowarzyszenia, laboratoria i instytucje
> zajmujące się badaniami nad legalizacją leków
> i kosmetyków. Ustawą jest chroniony monopolista
> a nowy lek choćby najbardziej skuteczny i
> bezpieczny mysi przejść 14 lat badań, no i kto
> tym miliarderom podskoczy?
> Dzisiaj jestem przekonany że Profesorowie są
> skorumpowani przez firmy farmaceutyczne a
> stowarzyszenia również korzystają z profitów
> za reklamowanie istniejących legalnie, choć
> nieskutecznych leków i biznes się kręci.
> Cały ten biznes jest w interesie producentów
> tzw. leków z aprobatą i atestami, by żaden
> skuteczny lek nie dostał się na rynek, bo oni
> musieliby zamknąć fabrykę, jak na razie robią
> to bardzo skutecznie, między innymi zatrudniając
> trolle pilnujące fora.
> Jeszcze raz dziękuję trollom i zapraszam do
> większej i ostrzejszej aktywności, jeżeli ktoś
> z pośród was uważa że zrobiłem mu krzywdę to
> proszę podnieść przyłbicę, nie chować się
> za Anonimem i opowiedzieć jak było.
> Pozdrawiam Z.E.J.
> https://www.facebook.com/plamy.na.ciele tel. 661
> 336 858

Od razu widać w kim wciąż stare czasy i mentalność drzemią (i kto się słusznie przestraszył)! W Polsce jeszcze wciąż jest to "donosicielstwo", w innych krajach- postawa obywatelska.
Zamiast czekać na niesławę za sprawą działań policji, dlaczego sam pan nie zainteresuje mediów?:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 19 kwi 2016 - 17:40:12

A na mnie ta maść ZEJa chuja podziałała. To zwykłe wyciąganie kasy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.