Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 30 pa� 2016 - 17:30:31

Cześć szukam kobiety z luszczycą jak jest jakaś zainteresowana to wysli zapro na fb Ryjeczek ryjek ryjco pozdro.mam30lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Natalia (155.133.124.---)
Data: 01 lis 2016 - 20:40:42

Z gliwic jesteś ? Wpisywałam taka nazwę i nic nie wyskakuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 02 lis 2016 - 07:32:32

Natalia uważaj to świr jest.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Natalia (155.133.124.---)
Data: 02 lis 2016 - 09:29:36

Czemu świr ? Przeglądając to forum zauważyłam ze dość często pisze wątki o poszukiwaniu dziewczyny wiec chyba masz racje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety ktura choruje na łuszczyce
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 11 lis 2016 - 17:41:16

Cześć Natalko jestem normalnym facetem tak napisalem ze szukam kobiety bo to jest prawda ta kobieta nie wiem czy dziewczyna jest nie poważna!! Nie bede się zresztą tlumaczył bo to smieszne wyslala mi zaproszenie na fb a nie umiala porozmawiac jak normalny czlowiek wiec jej podziękowalem a teraz mnie oczernia psss hora osoba bez senu Natalio zmienilem haslo na fb jezeli wieżysz w te obczernianie bo tej kobiecie nie wyszlo to spoko nic nie mam do cb a jezelijestes normapna to wysli mi zaproszenie i sama zobaczysz Ryjcio ryjkowaty ryjek pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety ktura choruje na łuszczyce
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 11 lis 2016 - 18:24:47

Przepraszam Natalia na to mi wysli zaproszenie na fb Ryjcio ryjkowaty pęksa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 12 lis 2016 - 16:01:51

Hmm szkoda że usunęłam moja konwersacje z tym Panem na facebooku bo wkleiłabym ją tutaj. Zaproszenie poszło z mojej strony, po czym po powrocie z pracy spostrzegłam następujący rząd wiadomości...

hallo jestes?
jesteś?
Po co mnie zapraszasz jak cie nie ma ..
itd

Odpisałam że byłam w pracy

Akurat tak się złożyło że nie miałam czasu i znowu poszłam do pracy wracam a tu..

No gdzie jesteś
Może nam się udać
Szukam dziewczyny

Gdy chciałam zakończyć konwersacje usłyszałam a może ty jesteś facetem albo ta Kamilą z którą gadałem i na końcu soczyste spr...

Według mnie naprawdę ogromny desperat lub troszeczkę nie po kolei ma .... decyduj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 12 lis 2016 - 16:28:55

Cześć czego ty chcesz Nakatomi czy jak ci tam naprawdę na imię przyczepiłaś się jak rzep weź kobietonodczep się oky czy ty nie masz swojego życia że ingerujesz w czyjes o co tobię chodzi tak wyslalas mi zapro bo ja tu na portalu napisalem ze szukan kobiety chorej na luszczycę ale kiedy ja pisalem do ciebię nigdy cię nie bylo a jak już bylas to napisalas mi ze mozesz zadzwonic a ja tobię oky a mozesz za 5minut ty ze oky nie ma problemu po czym dzwonię a tu cisza wiec o hu...j ci chodzi dasz mi żyć i przestan się zalić nie dogadalismy się a ty masz pretensje i nie ublizaj bo ja ci nie jadę!!! Nie bd się zniżał do tfojego poziomu odczep się dobrze ja szukam normapnej kazdy biety wiem pa szczęscia ci zyczę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 12 lis 2016 - 16:43:44

Ja szukam kobiety normalnej nie jest tak jak pisze ta osoba tu na mnie nie wiem dla czego się mnie trzepila tak naprawdę chyba samo to jak pisze tu na mnie a mnie nie zna jest nie namiejscu wiec kto tu jest nie haloo ale mimo wszystko życzę tej sobię by znalazła swoję szczęście bo ja nie oceniam ludzi po pisaniu czy wygladzie jak ta osoba to robi i tym barfzoej ubliza a mnie nie zna Natalko to jest tylko twoja decyzja co ty o tym myślisz ale napewno nie jest tak jak pisze ten ktos o mnie jeżeli bendziesz chciala to wyslrsz mi zaproszenie jezeli nie to oky pozdrawiam!!!*smiling smileyTo muj fb Ryjcio ryjkowaty pęksa. Pss Nakatomi znajdz sobię zajecie i no stresss gerlsd hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 12 lis 2016 - 18:12:55

Jednak to drugie....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 13 lis 2016 - 11:25:14

Powtarzasz się ... Ach poraszk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 13 lis 2016 - 12:07:31

Cześć Szukam kobiety chorej na łuszczyce tak kobiety bo dla nie których wydaje się to dziwne ale to prawda przecież miedzy innym własnie po to jest ten portal!by poznać sobię kogoś jeżeli jest jakaś fajna kobieta to wyśli mi zapro na fb Ryjco ryjkowaty pęks. Ps.Nakatomi znajdz sobię partnera a nie w psujesz drugiemu czlowiekowi nastruj bo nie masz co ze sobą zrobić nie dziwie się że nie możesz nikogo znaleśc jak masz zjeba...ny charakter i w pierd.. asz się tam gdzie nie trzeba . pa*smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: tom (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 lis 2016 - 14:29:46

Robienie dziwki z ortografii i interpunkcji z pewnością oczaruje niejedną niewiastę. Trzymam kciuki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 14 lis 2016 - 16:32:54

To nie jest dyktando w szkole nie jesteśmy wiec ciągni kiche pedale!!!chciuki a zwłaszcza tego jednego trzymaj swojemu frajerowi męzu cwela i nie ladnie jest wpierda....ć się w czyjeś sprawy to na hu..j umoralniasz drugą osobę ciciu bez kultury prostak bujaj się garbie pozdro pewnie myslisz ze tak zaimponujerz ktureś zvtych kobiet ale jak lamus z wackiem w dupsku może za imponować nara fajo!!!!pss nie w chodz w czyjeś buty i w życie rada!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Kazka (---.gtnet.net.pl)
Data: 14 lis 2016 - 17:54:53

Ciekawam bardzo Ryjku,czy znalazłeś już tę wysmażoną biedroneczkę, czy dalej snujesz swoje wici. Tak tu jakoś ostatnio strasznie jest nudziarsko.
Buziaki dla wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 15 lis 2016 - 12:41:13

Hej Kazka nie nie znalazłem nie stety bo może poznał bym już fajną kobiete ale ktoś zlośliwy ją odstraszył ale nie przejmuj3 się tym gdyż nie jestem osobą ktura byle co onsłyszy a nie zna człowieka i odrazu ma o nim dziwne mniemańie to jest przykre(napewno wcześniej czy póxniej pojawi się ktoś w moim życiu czy po przez ten portal czy layfe życzę tego wszytkim by znaleźli swoję szczęście!!również gorąco pozdrawiam pa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Natalia (155.133.124.---)
Data: 16 lis 2016 - 12:04:51

Z tego co widzę to tu się komedia robi ha ha ha
No z twoja pisownia i z tym jak odpisałeś koledze który skomentował twoja pisownię sam z siebie zrobiłeś Hmm No głupka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 16 lis 2016 - 15:35:45

Piszę z telefonu żadko tu wchodzę a glupia jesteś ty skoro mnie obrazasz nie znając mnie po tym co napisalas wiadomkavze jesteś kpina bo ktoś napisal ci ze uwazaj na niego bo on czyli ja piszę szukam kobiety napisałem prawdę bo tak jest wiec kto jest głupi! trądy pół kilo faudy zero mózgu widzę pasujesz chyba do tego cię się z pruł wczesniej cieć może zrobilem tu błedy bo piszę w pospiechu i nie zwracam na to uwagi kto jak piszę bo to tylko forum jest powtarzam a nie dyktando zastanów się lepiej jaka ty jesteś beznadziejna pbrażajac mnie chodz ja tego nie zrobiłem w twoim kierunku aż do teraz i wszystko jasne kto jest żalosny i tępy dorośni a nie obrżarz ludzi nie znajac ich bo zrobił błendy śmieszne ty bledny robisz widzę po t jak mnie obraźilas w życiu to jest chyba gorszę wiec wyluzuj majty lbo tragedia z tobą naraty ppzdrawiam wszytkich. widzę ze na tym portalu nie ma normalnych kobiet bo ta jużvdruga okazala się być padaczką blee. Tego w tvn nie grają pozdro haha wariaciki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: farmaceuta (---.satfilm.com.pl)
Data: 16 lis 2016 - 16:08:32

Nie pogrążaj się Ryjek. Ni chuja nie można odczytać tego co napisałeś. I nie pierdol że piszesz z telefonu, przecież nawet pisać nie potrafisz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 21 lis 2016 - 01:48:35

Ty starynkurwo co zmieniasz nazwę myslisz że jesteś taki zajebisty tak naprawdę pół kurwy z ciebie pół szmaty nawet nikt cie wyłomotać nie chcę bo jesteś rozjebundą penero więc jak myśłisz ze zmienisz nazwę to nie wiem że to ta sama jedna osoba piszę co się sra blee fujj ty frajerski huj i jaja cu do mordy pewnie maż problem i się przyjebaleś bo w dupa ci pękla i już ruchać cię nikt nie chcę męzu cwela Niby farmacęto palec ci w oko fajo goń się lamusie teraz chyba kurwino wyraźnie pozdrawiam fanów A yeee*smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.