Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: PAweł fryzjer (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2005 - 00:20:08

Ja jestem fryzjerem i w dodatku tez mam łuszczyce,jak jesteś z okolić Ślaska to możemy sie spiknąć i zrobi9e ci coś zacnego.pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Patrycja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2005 - 22:49:35

jak chce iśc do fryzjera to robie swoje wlosy na cacuś są jakies czerwone plamki ale mam to w dupie jak fryzjer proponuje mi nizoral to mówie że już mam albo że mam uczulenie. pamietam raz jak byłam u fryzjera i fryzjerka sie domysliła i powiedziała że tez to ma. Pogadałysmy sobie o tym i ten pierwszy i jedyny raz byłam bez stresów u fryzjera. Całuski. Pozdro.Wszyscy z łuszczyca łączmy się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: monika (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 27 mar 2005 - 13:45:01

w niektórych gabinetach kosmetycznych,są zabiegi ,okłady na glowe z ziemi wulkanicznej.ale nie próbowałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: monika (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 27 mar 2005 - 14:21:07

kosmetyk firmy ABACOSN , poczytac mozna na stronie www.abacosun.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 30 mar 2005 - 08:57:58

Paweł - dziękuję, ale niestety mieszkam za daleko

Patrycja- no właśnie ale mam już dość i chcę to zmienić , nie chcę by ta choroba mnie terroryzowała

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Monika (---.aster.pl)
Data: 01 kwi 2005 - 23:36:28

ja mam tez ten problem poprostu wstydze sie isc do fryzjera i tu pytanie ma ktos namiary na jakiegos sprawdzonego fryzjera z warszawy u ktorego nie bede sie czula "niezrecznie" ?

z gory dziekuje


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: NECIA (---.terragraph.pl)
Data: 05 kwi 2005 - 17:33:29

JA NIE MAM TAKIEGO PROBLEMU, PONIEWAŻ MOJA SIOSTRA NA SZCZĘŚCIE JEST FRYZJERKĄsmiling smiley JEST BARDZO TOLERANCYJNA I GDY PRZYCHODZĄ DO NIEJ OSOBY Z ŁUSZVCZYCĄ TO ONA PO PROSTU SIĘ DO NICH UŚMIECHA.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 07 kwi 2005 - 15:13:51

Witam smiling smiley musze przyznac ze bylam niedawno u fryzjera a u mnie luszczyca wystepuje glownie na glowie i jest tam jest baardzo duzo, jak juz zamierzam isc do fryzjera to zaleczam na glowie jak tylko moge ale to nie takie proste luska zawsze gdzieniegdzie zostanie tak tez bylo i tym razem a fryzjerka podczas strzyzenia zapytala jakiego szamponu uzywam tu wymienilam nazwe szamponu a ona na to radze zmienic szampon i czympredzej zgosic sie do dermatologa poniewaz ma pani straszny lupiez i wogole skora sie bardzo luszczy moze to byc jakis problem powiedziala mi to cichym glosem zeby inne klientki nie slyszaly bardzo podobalo mi sie jej zachowanie pozdrawiam wszystkich luszczykow i ich bliskich rowniez smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2005 - 12:16:46

czesc wszystkim,ja cale zycie przezywam stres przed fryzjerem.ale mam stala fryzjerke,ktora chyba sie do tego przyzwyczaila.kiedys bylo gorzej-mialam krotkie wlosy,wiec skore podczas scinania miala jak na dloni,teraz mam dlugie wlosy,wiec ten problem prawie zniknal-scianam tylko kilka cmsmiling smileypoza tym farbuje-jasny blond bez ograniczen-co 6 tygodni i wcale nie zauwazylam zeby to pogarszalo sprawe,moze dlatego ze juz jest beznadziejna!Glowy do gory,jest wiosna-czas zmienic fryzurysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 08 kwi 2005 - 17:43:35

Do Moniki z Warszawy: hej, mam namiary na fajna fryzjerke, u ktorej bylam niedawno. Napisz do mnie, w mailu zwrotnym podam Ci numer telefonu do niej. [email protected]
pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 kwi 2005 - 00:49:01

Mam pytanko czy ktoś jest z Olsztyna (Warmia i Mazury) i czy może mi polecić jakiegoś fryca do którego można iść z tą pier... chorobą bez obaw?? Bo się jakoś ciągle krępuje jak mam iść.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 kwi 2005 - 09:09:57

Kup sobie maszynke i samemu sie obcinaj. Zaoszczedzisz kase i nerwy winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Dziewczyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2005 - 22:12:51

ja raz miałam taką akcję że byłam u fryzjerki kiedy zorientowała się że jestem chora poprostu powiedziała wprost że mnie nie obetnie...

wyszłam wtedy prawie z płaczem...

już nie odważylkam się pójsć do innego zakładu...

to było kilka lat temu...
teraz w sumie rzeczywiście też kupe czasu u fryzjera nie byłam... chodze jedynie jak podleczę skrórę glowy...

ostatnio tata podcinał mi wlosy :|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: sebastian (---.netia.com.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 20:46:33

rafal fryzjer odezwij sie do mnie!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 21:10:51

NAJGORSZE JEST TO ze przecietny czlek z czysta glowka nie wie
co to luszczyca
idac do fryziera siadamy na fotelu
zaczyna sie ciecie a ktos z tylu widzi
fryzier wie a ten z tylu nie ze to jest nie zarazliwe

ALE TO MY MAJAC OTWARTE RANY jestesmy bardziej narazeni niz ci z
ladna owlosiona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: kingazet (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2005 - 23:20:14

może w Opolu znacie takiego wyrozumiałego fryzjera?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Gośka (---.ip.krzyki.e-wro.net.pl)
Data: 14 lis 2005 - 23:51:33

Podajcie proszę namiary na jakiegoś dobrego i nie zacofanego (wiadomo o co chodzi) fryzjera we Wrocławiu.
Dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: marcin (194.183.50.---)
Data: 27 mar 2006 - 00:44:37

Witam jestem tu nowy. I mam równie gówniany problem. Czy macie jakies namiary na fryzjera w warszawie (który wie o co chodzi i bez stresu zalatwi znaczy obetnie glowe). a tak wogole to pierwszy raz w zyciu mam tak zle na glowie od 1,5 miesiaca zero poprawy gowniane luski narstaja codzienie martwi mnie to bardzo, noi wloski strasznie zarosly przez ten czas jednym slowem jestem strasznie w.... Jakby ktos mial namiar to z gory dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 20:41:29

marcin poczytaj forum
bylo wiele informacji co zrobic z kaskiem na glowie jestem przekonany
iż na glowie z tym problemem mozna sobie szybciej poradzic niz gdzie indziej .oczywiscie na czas jakiś

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: fryzjer i łuszczyca
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 20 kwi 2006 - 10:32:05

ja nigdy nie mialam problemu z fryzjerem, a bylam u wielu; teraz chodze do jednej, fantastycznej fryzjerki, ktora swietnie obcina i tez nigdy nie zapytala ani nic takiego; poza tym teraz jesli ludzie ucza sie na fryzjerow to ucza sie rowniez o chorobach jakie moga wystepowac na glowie wiec spox; pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.