Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: vav (213.25.48.---)
Data: 19 lip 2006 - 13:49:01

bardzo mało osób się tu wypowiada czyżby tak mało osób to miało
ludzie pomóżcie innym i wypowiedzcie się dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2006 - 23:40:58

ja tez mam AZS i wlasnie dlatego potrzebuje opini na temat maty czy ktos stosowal ja na alergie i jak dziala prosze o opinie Marcinie daj znac jak sie czuje po tym twoja dziewczyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2006 - 23:46:14

ja tez mam AZS i wlasnie dlatego potrzebuje opini na temat maty czy ktos stosowal ja na alergie i jak dziala prosze o opinie Marcinie daj znac jak sie czuje po tym twoja dziewczyna


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Jola (---.dip.t-dialin.net)
Data: 24 lip 2006 - 09:08:48

Witaj Alicjo,
a w jakim katalogu niemieckim kupilas mate? Widzialam w Otto za 50,-&#8364; jako Sprudelbad i zastanawiam sie, czy to dokladnie to samo, tzn. Czy ta woda tez wzbogacona jest o ozon. W jaki sposob w ogole ten ozon dostaje sie do kapieli??

Pozdrawiam
Jola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: danuta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 17:19:29

nie wiem z kąd jesteś ale w krakowie jes świetny lekarz który dermatolog ,NAZYWA SIę DEXSLER I ON ZALECZYł MOJEJ KOLEżANCE łUSZCZYCę. MIAłA W TEDY 24LATA I OD TAMTEJ PORY A MA TERAZ 41 LAT I SIę NIE WRóCIłA łUSZCAYCA POLECAM JEST DROGI LECZ śWIETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: danuta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 17:21:30

nie wiem z kąd jesteś ale w krakowie jes świetny lekarz który dermatolog ,NAZYWA SIę DEXSLER I ON ZALECZYł MOJEJ KOLEżANCE łUSZCZYCę. MIAłA W TEDY 24LATA I OD TAMTEJ PORY A MA TERAZ 41 LAT I SIę NIE WRóCIłA łUSZCAYCA POLECAM JEST DROGI LECZ śWIETNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krystyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2006 - 17:50:56

Oglądając reklamę TV o macie ozonowej można pomyśleć że jest to wymarzony przyrząd do leczenia schorzeń reumatycznych , ale czy ktoś kupił i wypróbował i czy naprawdę mata sprawdziła się w leczeniu i skąd ten ozon się tam bierze??/

Proszę o żetelną opinię

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Mirek (---.icpnet.pl)
Data: 28 lip 2006 - 11:47:03

Hej, hej,...

Nie bójcie się tak tego ozonu, gdyż w małych ilościach nie jest szkodliwy i zabija bakterie. Na potwierdzenie tego dodam, że nowoczesne publiczne baseny mają już wodę OZONOWANĄ, a nie chlorowaną i nikt po pływaniu w takiej wodzie nie zachorował i nie umarł.
Co do reklamy w TV to proszę Was, nie dajcie skusić się na tą matę ze względu na CENĘ, a już tym bardziej na RATY. Jak policzycie raty to wyjdzie prawie 1.000pln !!!! Skandal i chamstwo. Lepiej kupić gdzieś indziej, ale nie poprzez TV.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: viki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2006 - 01:20:36

Słuchajcie ludzie powiem Wam tyle: opłaca sie!! ja kupiłam w TV market i nie żałuje tylko trzeba dlugo czekać kiedy Ci to dostarcza do samego domku.. to jest tylko beznadziejne ale mozna tez poszukac po specjalnych sklepach i moze znajdziecie taniej , ale ja sie doczekałam i jest super!! wygładza skórke ujędrnia gicior pomalutku zanika ta nasza nieznosna skorka pomarańczowa masuje super skóre i jest bardzo dobra na bóle kręgosłupa i ogolnie na wszystkie bóle !! jestem straasznie zadowolona tylko jedna wada...jak dla mnie to za głośno chodzi jak odkurzacz ale idzie sie przyzwyczaić pozdro i Kupujciewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: JUstyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2006 - 16:09:47

ja zamierzam kupic, raz stosowalam u cioci, bylo super;D, ale o wlasciwosciach leczniczych po jednym zasosowaniu trudno mowic;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: beti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 03:17:00

Na żylaki polecam pijawki. Stosuję je od kilku lat. Nogi przestały "rwac" i puchnąć. Lekarze mi odradzali a widząc efekty podają do mnie telefon innym chorym. Należy pamiętać iż jest to metoda stara jak światnie mniej skuteczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Edyta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2006 - 12:00:52

Ja też mam w planach to kupić. Jaki efekt nie wiem. Może warto poczekać, aż będzie tańsze. To może nie działać. Za bardzo w cuda nie wierzę.
Pozdrawiam.
Edyta


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: asia (217.96.105.---)
Data: 08 sie 2006 - 21:14:25

Nareszcie ktos zorientowany w temacie!!!! brawo! Ozon jest blekitny, w malych ilosciach nie szkodliwy. Prawda jest ze to jego zapach jest po burzy. I ma wlasciwosci antybakteryjne ( w salonach kosmetychnych jest stosowany po zabiegach oczyszczajacych do usuniecia bakterii) dlatego prosze aby ludzie nie wtajemniczeni nie pisali glupot jak ten pan co twierdzi ze ozon jest zolty - chyba mu sie pierwiastki pomylily. Jest on tez uzywany w przychodniach do usuwania drobnoustrojow. narazie tyle pa:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: hania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sie 2006 - 00:07:47

Kapiel perełkowa ozonowa to naturalna metoda leczenia- niszczy wolne rodniki i udraznia naczynia, poprawiajac krazenia a tym samym leczac. Dobre efekty sa po okolo 2 mies systematycznego i odpowiedniego stosowania. nie mozna przesadzac!!! wazne przy tym jest odpowiednie odzywianie. łuszczyca to choroba wynikajaca ze zlego odzywania i sama mata nie pomoze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: marek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2006 - 23:14:30

mam pytanko czy ta mata podgrzewa wode i czy uszkadza akrylowa wanne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marcin (---.pam.szczecin.pl)
Data: 19 sie 2006 - 10:02:36

Byłem w sanatorium gdzie przez 12 dni miałem między innymi zabiegi kąpieli perełkowej z ozonem - efekt - samopoczucie super, bóle stawowe znikły, łuszczyca pomału sie cofała, wróciłem do domu - wszystko wrociło :-(
Tak na powaznie - mysle o zakupie maty! Tylko trzeba uwazac - część tańszych urzadzeń jest bez funkcji - ozon


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 19 sie 2006 - 19:45:48

Witam wszystkich, nie dajcie sie nabrać na matę z TV. Na pewno ma własciwości relaksujące ale to nie to samo co mata,która przez NFZ jest uznana za medyczny sprzęt i zarazem w części refundowana. Jest to na pewno droższe,ale warto. Ja niestety choć sama ten temat tutaj rozpętałam to nie stać mnie na razie na kupno tego. Jakbym miała kasę to na pewno kupiłabym ten droższy. Polecam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 19 sie 2006 - 20:13:08

ja slyszalam ze komus pomoglo nie wiem czy to prawda czy nie niestety smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marian (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2006 - 09:22:08

Mam 73 lata stosuje mate ozonowa od 2-ch tygodni.(natezenie 6/czas-20min.Mam nadcisnienie tetnicze,ktore sie unormowalo,badam cisnienie
po kapieli -mam RR-120/70/70.czuje sie doskonale-odstawilem
leki.Badania krwi:chlesterole-HDL+LDL,trojglicerydy,cukier, wspolczynnik PSA-prawidlowe (0,25).Czuje sie doskonale.
Zdania sa podzielone nt ozonu-podchodze do tego z ograniczonym
zaufaniem ale stosuje nadal i czekam co bedzie dalej.
(na konczynach dolnych mialem dosc liczne plamy starcze i brzydkie
zylaki=plamy zniknely -skora jest gladka,czysta-----zylaki pozostaly,,,,,,,ale sa mniewidoczne-ustapily zupelnie bole stawow kolanowych))
Tyle faktow.pzdr.Marian.
Odpowiedz przeznaczona do wiad.:asi,hani i Marcina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Piotr (---.cable.tmark.pl)
Data: 25 sie 2006 - 12:03:00

Marian czy opisana przez ciebie sytuacja dotyczy tej maty z reklamy TV .czy z funduszu NFZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.