Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
algi morskie
Wysłane przez: zuza (---.globsat.com.pl)
Data: 21 mar 2006 - 12:57:54

Cześć. Na łuszczyce choruje mój kolega już od siedmiu lat, smaruje się różnymi specyfikami i nic mu nie pomaga. Słyszałam że przy takich uciążliwych przypadkach bardzo pomagają algi morskie, czy ktoś moze mi coś o nich powiedzieć i gdzie je moge dostać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 18:16:28

algi możesz kupić na allegro.
Pomagają!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 18:58:58

sluchajcie a jakie te algi kupic , bo ja tam widze kremy , maseczki itp. czy to az jakies "surowe algi" i co z tym pozniej robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 02 kwi 2006 - 20:19:34

algi sa bardzo zdrowe je sie pije moj tata kiedys pil to sie zalewa woda czy jakos tak i one tak jakby rosna zapytam sie taty i opisze wam to dokladniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2006 - 22:05:42

agacinka......napisz o tym , bede b. wdziecznasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: Mania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 14:36:15

Też kiedyś hodowałam odstałam troche alg od kogoś znajomego. Trzeba im zmieniać codziennie wode podsypywac cukru i rodzynki one sobie rosna. A i nie można nic robic metalowymi przedmiotami. Niektórzy pija wode z tych alg inni robia okłady. Mi nie pomogło. Ale nie sugeruj sie mam cięzki przypadek ł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 15:23:20

wejdż na allegro, w wyszukiwarce wpisz algi morskie, a na pewno znajdziesz. Na stronach podane są przepisy jak je chodować i jak pić. Najlepiej pić ok. 1 litra tej wody dziennie, nie jest najlepsza w smaku, ale szybko sie można przyzwyczaić.
Te algi o których mowa, to nie maseczki, to kryształki jonskie, one rosną i możesz później podzielić sie nimi z przyjaciółmismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: TOMASZ (---.vip-net.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 19:56:50

MAM PRZEWLEKLY KATAR.LEKARZE STWIERDZILI ALERGIE,ALE NIE WIEDZA NA CO .USLYSZALEM O ALGACH IKIKA DNI TEMU ROZPOCZALEM KURACJE.JESLI POMOGA ,NAPISZE.AMOZE JUZ KOMUS NA TO POMOGLY/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 20:05:57

TOMASZ.... a zrobiles testy alergiczne?? to podstawa i przynajmniej wie si e na co sie ma alergie i pod tym katem dobiera leki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: algi morskie
Wysłane przez: ewikola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 10:59:35

No to jak moi mili, co z tymi algami, pomagają ?? Pytanie to ciągle powtarzam, bo jestem bardzo ciekawa. Jak pisałam gdzieś na forum, ja piłam tą wodę z alg i nie miałam żadnych objawów choroby, a i schudnąć pomogła, ale teraz zmarnowałam swoje algi i już nie mamsad smileysad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.