Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
mocz leczy
Wysłane przez: ... (---.chello.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 19:52:35

musze wam powiedziec o dosc nietypowiej sprawie bardzo dobrze leczy mocz ja robilam tak codziennie rano poranne siusiu robilam do sloiczka i sie smarowalam a potem wieczorem smarowalam cale nogi rece i calusienka glowe mowie wam ktos mi moze nieuwierzyc ale bardzo szybko wietrzeje a nozgi jak marzenie juz po 3 dniach prawie wszystko mi zniknelo a glowe tylko co dwa dni natluszczalam oliwka mam nadzieje ze ktos sie na to odwarzy oprucz mnie to nie jest zaden wstyd ja sie ciesze ze tak zrobilam wam tez polecam i mam wielka prosbe prosze mnie nie krytykowac ani nic jak ktos tego nie chce robic to niech nie robi ale zeby mnie nie wyzywac bo nie mam na to ochoty...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 19:54:23

no ja cie wyzywac nie bede ja cie podziwiam i gratujue wyleczenia no i dziekuje ze podzielilas sie z tym na forum moze niektorzy sie dzieki temu wyleczagrinning smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Klaudia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 19:55:08

Powiem tak,kiedyś dawno temu tak mi mama robiła,ale dostałam tylko poparzeń,jeżeli tobie pomaga to ok,ale każdy ma inną skóre.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 20:09:14

slyszalam o tej metodzie ale jej nie stosowalam , urynoterapia jest nawet gdzies opisana jak znajde strone to napisze . A moze sprobuje , w koncu to nic nie kosztuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 17 kwi 2006 - 21:35:56

http://www.republika.pl/psoriasis/uryno.htm
to wcale nie jest takie zle ja tez to kiedys stosowalam i powiem wam ze pomagalo...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 18 kwi 2006 - 14:45:10

Słyszałam od znajomej o bardziej drastycznej metodzie. Nie chciałabym nic pokręcić bo to było kilka lat temu. Przez cały okres terapii trzeba zachować głodówkę, podobno tylko przez pierwsze trzy dni czuje się głód. Pierwsze trzy dni mocz się wylewa bo wtedy oczyszcza sie organizm. Można pić tylko wodę mineralną bez gazu bez ograniczeń ilościowych i świeże soki. Po trzech dniach, pierwszy mocz z nocy do słoiczka i do lodówki - wieczorem lekko podgrzać i wysmarować całe ciało. A każdy następny mocz należy wypić. Podobno taki oczyszczony mocz jest bezbarwny i nie ma żadnego smaku ani zapachu. Po miesiącu miała czystą skórę. Poznałam ją w szpitalu w Szczecinie na Pomorzanach, zapytałam dlaczego teraz tego nie stosowała, a była cała nie wysypana ale zlana łuszczycą. Odpowiedziała, że jest za chuda na taką kurację. Ja sama mam za mało samozaparcia żeby przeprowadzić to u siebie.Poza tym gdybym nie widziała jak ona wygląda a to oznacza że to była tylko chwilowa poprawa. Ale jeśli ktoś chce spróbować to napewno nikt nie będzie się z tego śmiał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 10:52:51

Nie wiecie czy mogę smarować moczem łuszczycę jesli karmię dziecko? Czy to może mieć jakiś wpływ na dziecko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2006 - 11:43:27

Kasia.. napewno mniej szkodliwe jest w tym wypadku smarowanie moczem anizeli smarowanie sie masciami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 19 kwi 2006 - 13:45:52

kasia jestem pewna ze mozesz nic to nie zaszkodzi przeciez w moczu nie masz sterydow...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Izabela (---.proxy.aol.com)
Data: 19 kwi 2006 - 14:52:27

Zgadzam sie ,ze nasz wlasny mocz leczy.Co do picia jego nie ma mowy,jestem silna ale nie az tak.Smarowac sie :tak.WARTO SPROBOWAC


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 21:49:30

mocz jest jałowy
a majac łuszczyce czesto mamy stany zapalne
lagodzenie stanów zapalnych lagodzi luszczyce
lepiej przemyc rane moczem jak brudna woda ,jesli to musimy uczynic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 22:57:15

hehehhe... ja nie mam jałowego moczu wiec odpada grinning smiley Mam niekończące sie zapalenie pęcherza ale jak bede zdrowa to na pewno spróbujesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2006 - 21:22:54

alle ja serio
jest w moczu jałowym jakiś ratunek (julka lecz pęcherz ) ja wiem to średniowiecze ale jak mamy ranę skaleczenie i dotego ta rana jest zabrudzona i grozi infekcją i nie mamy czym zdezynfekowac
w tej skrajnej sytuacji ..... mocz tak nawet
julki jest jak najbardziej wskazany :-)
a wrecz na ochotnika jestem gotowy aby sie okaleczyć i moczem julki sie zaleczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 09 cze 2006 - 22:33:52

W czasie wojny zolnierze byli pouczani ,ze rany nalezy polac moczem.Zapobiega to infekcji, czego nastepstwem byla czesto gangrena i amputacja.nasz mocz jalowy,czy nie dezynfekuje i zmiekcza skore.Usuwa ogniska zapalne,Latwo przy pomocy jego usunac zrogowacialy naskorek np.na stopach.Wogle nie szkodzi ,po godz. zmyc i nakremowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: jeastine (---.oradea.rdsnet.ro)
Data: 16 cze 2006 - 08:57:06

MOZNA SIE SMAROWAC PALAC??????????????????????????/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 16 cze 2006 - 09:01:07

mozna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: jeastine (---.oradea.rdsnet.ro)
Data: 16 cze 2006 - 18:37:44

dzieki za odp.a jak czesto?smarowalas sie aga????????????/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 16 cze 2006 - 19:00:43

dwa razy dziennie rano i wieczorkiem a glowe raz dziennie wieczorem i rano mylam wlosy powodzenia zdrowka zycze =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: jeastine (---.oradea.rdsnet.ro)
Data: 16 cze 2006 - 19:14:49

2 razy dziennie agacinka?bo ja w chwili obecnej opallam sie na mahon...i co z tego czerwone plamy kropki nadal sa!!!!!!!!!!!!!!!!co ja mam robic? doradzcie bo zwariuje juz.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mocz leczy
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 16 cze 2006 - 20:13:41

tzn dwa razy dziennie smarowalam przez tydzien a potem kilka dni natluszczalam bo mocz mi bardzo wysuszal ale bladlo i łuska schodzilo sprobuj poza tym zacnij stosowac BSM a mi zeszlo z glowy po DCT a z ciala jak sie zaczelam opalac teraz mam tylko odbarwienia ale to nic w porownaniu z tym co bylo chodzilam w plamkach po plazy po miescie w bluzkach na ramiaczkach nawet do szkoly calymi dniami na sloneczku nie dosc ze jestem opalona to jeszcze "czysta" polecam ahh bym zapomniala na cialo jak mi juz sie podgoilo zaczelam raz w ygodniu robic sobie piling z piasku i wode z morza baltyckiego pomaga skora mimo iz miala plamki to bylo gladziutka jak pupa niemowlaka hehe a co teraz stosujesz??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.