Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: chora (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 21:03:36

popieram cie Aga mi tez najskuteczniej pomaga diprosalic coprawdarz nie całkowicie ale naprawde łagodzi pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 14:02:40

Witam wszystkich, ja też choruję na łuszczycę i wiem co to znaczy być chorym i popadać w depresję z tego powodu. Łuszczyca głowy jest tak silna ze czasem nie pozwala mi funkcjonować. Mam uczucie "spinania" skóry głowy, uczucie "kasku na głowie", czy ktoś mógłby mi pomóc, bardzo chętnie nawiąże z kimś kontakt mailowy [email protected] - jeśli możecie to odezwijcie się. Moj numer gg 7245167 Jola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 17 lis 2005 - 12:18:07

Co robie nie tak,ze sczesujac luske rano w nocy jest znowsad smileytragedia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: razorramon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 13:30:43

od mniejwiecej 4-5 miesiecy mam na granicy skory owłosionej na głowie tuz nad czołem stwardniałą schodzącą skorę.kiedy się ją zdrapie jest czerwonapo czym odrasta przez noc i rano jest znowu co drapać.3 dni temu byłem u dermatologa.Dowiedziałem sie ze to pojedyncze ogniwo luszczycy.Lekarka przepisała mi maść Elocom.posmarowałem nią głowę i naskorek ktory był do tej pory twardy stał się bardziej miękki i zaczął lepiej schodzić.W mojej rodzinie nikt na łuszczyce nie chorował.Od 2 lat chodzę na siłownię i od roku stosuję sterydy anaboliczne w celu szybszego zwiększania masy mięśniowej(omnadren250, metandienone,metanabol,itd.,i muszę powiedzieć że podczas cyklow sterydowych jakie sie stosuje w kulturystyce wykwit łuszczycy wyraźnie się łagodzi w moim przypadku.Nie wiem jaki wpływ mają sterydy na stosowanie lekw przeciw łuszczycy.Z opinni na forum wynika ze osłabiają ich działanie.Jak bedzie w moim przypadku.........wkrotce się dowiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 21 lis 2005 - 18:26:04

do doroty jakich farb uzywasz bo jak jak uzyje tradycyjnych to bardzo zaczyna mi sie "wysypywac" łuszczyca i jest to bardzo krepujace doroto pomóz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 21 lis 2005 - 18:37:15

21.11.2005 godz18:32
witam was!!
Choruje ma łuszczyce wystepuje ona takze w głowie chciałabym wiedziec jakich mogłabym uzywac farb koloryzujacych by nie podraznic skóry na głowie bo jak uzywam tradycyjnych farbi dosteonych w drogeriach np venuity joanna czy garnier... to łuzyczca w głowie sie bardzo nasilała i mnie to krepowało gdyz jestem młoda osobo mam lat 20 lubie pomózcie mi mój nr gg 8672732 lub adres e mailowy [email protected] serdecznie wasz pozdrawiwm;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ZuZa (---.tczew.net.pl)
Data: 21 lis 2005 - 21:06:33

witam wszystkich łuszczycowców winking smiley
łuszczyce mam od 2 miesięcy i całe szczeście trafiłam na ta stronę ponieważ po 3 wizytach u dermatologa stwierdziałam ze lepiej samemu poszpererac a dermatologa odwiedzac tylko gdy zabraknie recepty... jesli wy znacie jakis dobrych dermatologow to gratuluje...
w kazdym razie po tym co tu wyczytalam to napewno zacznę od bardziej "lajtowych" sposobów... uzywalam szamopnu polytar no i troche zlagodzil skutki mam strasznie wysuszona skore glowy skóra sie sypie wyglada jak łupież, rezygnuje z czarnych bluzek sad smiley no ale najgorsze SWĘDZENIE!!! sad smiley czasem nie moge przez to nic robic bo tylko o tym mysle sad smiley wloski tez troche bardziej zaczely wypadac ale to pewnie przez te wszytkie zabiegi mascie pierdoly no i drapanie ktorego nie jestem w stanie powstrzymac! czekam na kolejne cenne rady!!! jestem na 1 roku studiow wiec stresu mi nie brakuje... ale przeciez nie zrezygnuje z ksztalcenia sie!! czasem rece opadaja a przeciez to dopeiro poczatek... w koncu ludzie chorują na luszczyce 5 10 20 ... nawet do koca zycia sad smiley(
pozdrawiam i dziekuje wszytkim za cenne radysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Elżbieta (---.ksawnet.one.pl)
Data: 22 lis 2005 - 16:58:49

witaj ZuZa! mam ten sam problem miamowiec rezygnacja z czarnych czy ciemnych bluzeksad smileymnie pomaga masc o nazwie DERNOVATE jest ona na recepe ale jednak jest dobra jesli oczywiscie nie farbujesz włosów bo ja ma własnie ten problem gdy nie fabowanie włosów było okey pozniej własnie problem z "łupiezem"łuszczca w głowie nasiliła sie.Moze znasz jaką dobra farbe która nie podraznie skóre na głowie??była bym ci wdzeczna serecznie cie pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mariola (193.201.167.---)
Data: 23 lis 2005 - 03:31:34

Gdzie jest taka fajna fryzjerka ? Od kilku lat nie byłam u fryzjera, z powodu obawy, że fryzjer może czuć obrzydzenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2005 - 18:28:25

Ja z tą chorobą borykam się od kilkunastu lat .Teraz okazało się że ta coroba dotknęła także moją 8-letnią córkę.Dwa lata temu przeczytałam o diecie niskowęglowodanowej dr Kwaśniewskiego.Długo wybijano mi ją z głowy, sama bałam się tej decyzji, ale moja choroba doprowadziła mnie do skrajnego dołka .Spróbowałam -efekty były widoczne z dnia na dzień. Zachwycona wynikami powróciłam do starych nawyków żywieniowych-wszystko wróciło jak bumerang. Nie stosuję żadnych leków-wróciłam do diety

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2005 - 18:49:04

Ja z tą chorobą borykam się do kilkunastu lat. Mało specyfików pomagało. Teraz okazało się że tą przypadłość ma również moja 8 letnia córka.Pare lat temu wpadła mi w rękę książka o diecie niskowęglowodanowej. Wiele było podejść, wiele wysłuchanych "za" i "przeciw",głupich uwag i śmiechu za plecami.Nie miałam nic do stracenia .Byłam tak załamana .....W akcie desperacji chwyciłam się diety.Na rezultaty nie musiałam długo czekać , właściwie były z dnia na dzień.Zachwycona wynikami wróciłam do starych nawyków żywieniowych i ........wszystko powróciło jak bumerang.Jestem na diecie-znów pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 15:00:50

Cześć. Czy ktoś stosował COCOIS na ile szkodzi na ile pomaga? Dostałem namiar od derma. można kupić bez recepty i prawdopodobnie strasznie cuchnie. Pozdrowienia 77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lis 2005 - 20:25:27

Mój chłopak ma łuszczycę. Planujemy dzieci czy one też mogą być już obciążone tą chorobą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ZuZa (---.tczew.net.pl)
Data: 30 lis 2005 - 16:58:01

moim zadniem to bardzo prawdopodobne... luszczyca moze bowiem byc dziedziczona ale nie musi... w kazdym razie jak bylam u dermatologa to odrazu sie pytala czy ktos w rodzinie ma... musisz byc dobrej mysli...
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasia (---.249-200-80.adsl-fix.skynet.be)
Data: 30 lis 2005 - 18:01:37

andziu, mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej diety niskocukrowej? czy tzn ze chleba tez sie nie je?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: elka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2005 - 16:49:33

Przeczytałam wszystko.Moje dziecko ma łuszczycę skóry głowy od kilku lat dopiero niedawno nasz lekarz derm. doradził nam aby przed smarowaniem oliwką salicylową podgrzać ją ,wstawić butelkę do dobrze ciepłej wody i taką posmarować ,następnie założyć czepek foliowy na to chusteczkę np. ładną bandamkę /to dla nastroju/ a po 2,3,godz umyć szamponem np,Polytar brązowy/o tym ktoś tu już też pisał/ skóra się ładnie oczyszcza, pozostają czerwone plamy ale to naprawdę nic w porównaniu ze skorupą,Ja, na własną odpowiedzialność ,dodaję do oliwki parę kropel olejku pichtowego /do kupienia w zioł.aptece/ma właściw.antybakter.Najistot. podgrzanie oliwki i dobra wiara aha!krótkie włosy i fajna fryzurka ,nawet z żelem Najnowsza medycyna ma już takie osiągnięcia ,że nikt nie jest zdrowy!Pozdro od mamy chorego 17let dziecka Kocham wszystkich ,którzy walczą z łuszczycą !


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: OLO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 13:29:49

MAM PROSBE POMOZCIE MI MAM POD PAZNOKCIAMI TAKIE ZOLTE TO LUSZCZYCA I MOJE PAZNOKCIE MI SCHODZA I NARASTAJA NOWE JAK TO ZWALCZYC CZY ZNACIE JAKIES LEKI NA TO CHOLERSTWO.PS MAM NA GLOWIE WYPRYSKI STOSUJE DERMOWATE CHCE GO ZASTAPIC MASCIA DAIVONEX CZY JEST DOBRA TA MASC???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 23:28:53

Witam wszystkich "czerwonych"! Sama borykam się z problemem łuszczycy i pieruństwa pod nazwą łuszczycowe zapalenie stawów od prawie 6 lat, czyli od momentu porodu (cała ciąża była jedną wielką traumą), ale chyba nauczyłam się z tym żyć i nauczyłam żyć ze mną i moiją łuszczycą moje grono znajomych. Jest mi dzięki temu lżej. Cały czas się leczę i szukam sposobu , ale ludzie na litość boską dajcie spokój z tą żółcią z królika. Mam nadzieję, że to był tylko żart. Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2006 - 13:45:50

olo sbrubuj na paznokcie tabletki orungal lub lamisil.maść daivonex też pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2006 - 13:47:13

olo sbrubuj na paznokcie tabletki orungal lub lamisil.maść daivonex też pomaga,a na głowe elokom płyn jest skuteczny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.