Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 lut 2006 - 14:19:26

witam
Czy to łuszczyca ?
Kilka może 10lat temu pod paznokciami miałem ciemno zielone 2-3mm
plamki znikneły bez śkadu.
Jakies 5-6 lat temu pojawiły sie za uszami w szczytowej części swędzonce szczelinki z cieknąca płynna substancją , myślałem ze to grzybica stosowałem cltrimazolum słaby efekt..
I tego dnia dowiedziałem się żę mój brat ma łuszczyce dłonie ,łokcie no i za uszami jak ja .
Użyłem jego maści ale efekt był opłakany za uszami miałem potop.
Użyłem innej "robionej" maści i wszystko znikneło.
Teraz 2 tygodnie temu pojawiły się te same objawy za uchem ,mała ranka powiększająca się z dnia na dzień teraz to wielośc 20groszówki ,tylna część ucha i skóra do włosów, czerwona plama wilgotna, wokół zaschnięta kruszące strupki
Gdy skubię i dotykam czuję i mam na palcu płyn.
Czy waszym zdaniem to łuszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dam (80.51.255.---)
Data: 20 lut 2006 - 10:09:26

Kto ma problemy ze skorupa na glowie niech sprobuje SZałmy zielonej i napisze jaki efekt. Nie wiem czy mi w czyms pomaga ale jak nim myje to skora glowy jest gladka i nie ma skorupy chociaz to. Ostatnio gdy mowilem dermatologowi o tym powiedzial ze wie ze to dobry szmpon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2006 - 18:38:05

witam
Byłemw apteca mają szampony VICHY do łupierzu suchego i tłustego ale Pani pisze o łupierzu mokrym , czy to nie jest pomyłka
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: katka (---.chello.pl)
Data: 22 lut 2006 - 13:30:48

andrzej...nie jest to pomylka..poniewaz wczesniej byl tylko jeden szampon zielony do lupiezu vichy..teraz zrobili dwa rodzaje...najpierw przetestowalam ten dal suchecho i nie byl tak skuteczny jak ten dla mokrego, ktory zakupilam pozniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: kasik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2006 - 23:03:47

mam łuszczyce od 15 lat najgorzej na głowie używam ostatnio cocois stosowany regularnie zgodnie z ulotką daje świetny efekt bynajmniej u mnie sprubójcie kosztuje 30 zł przy moich długich włosach i obsypanej całej głowie starcza na ok 3_4 smarowania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: ania (62.29.136.---)
Data: 23 lut 2006 - 07:08:00

witajcie
moja 13 letnia corka miała skórę głowy w fatalnym stanie , myśle ze przyczyniła się do tego pani doktor która leczyła ją właśnie tymi sterydami o których piszecie , więc radzę nie stosujcie sterydów , bo po odstawieniu jest tylko gorzej.
W chwili obecnej skóra głowy jest czyściutka a pomógł nam lekarz , który leczy maściami robionymi nie serydami , zażywa też codziennie wit A i Folik raz w miesiącu dostaje zastrzyk - Biostymine szampon to T-gel ,na noc smarujemy głowe maścią , a na dzień takim płynem niestety składu nie znam są to leki robione na zamówienie , pomogły bardzo szybko i narazie łuszczyca nie wraca a miała głowe w straszym stanie właśnie po sterydach które najpierw szybko pomogły a potem koszmar

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: just (---.crowley.pl)
Data: 23 lut 2006 - 10:31:05

Zaczne od tego, ze przede wszystkim dziekuje osobie, osobom, ktore zalozyly to forum. I wszyskim, ktorzy czynnie biora udzial w dyskusjach. Dzieki Wam wiem, ze nie jestem sama. Przestalam chodzic do dermatologow bo wydalam duzo kasy a efektow (dlugotrawalych) nie bylo. Pierwszy dermatolog przepisal mi diprosalic. Nie zaczelam od lagodnej kuracji ale wlasnie od sterydow. Gdybym wiedziala to, co wiem teraz dzieki internetowi moglabym dyskutowac z lekarka, ktora przepisala mi pierwsze leki. Zmienilam dermatologa. I znowu to samo. Disprosalic. Do tego: Xerial Capillaire, cocois, NeoStrata Preparat do skóry głowy-120zl (dostepny chyba tylko w sklepie internetowym bio-med - moze komus pomoze, mi nie pomogl http://www.sklep.bio-med.pl/go/_category/index.php?idc=id_74) no i szmpom oceanica z mocznikiem. Zadnej poprawy nie zauwazylam. Stan skory glowy i portfela znacznie sie pogorszyl.
Wczoraj wmasowalam sobie w skore glowy oliwke salicylowa, nalozylam worek i opatulilam recznikiem - z glowy sypie sie dzis znacznie mniej niz przez ostatnie tygodnie. Stalam ruszalam glowa i sypalo sie jak z osniezonego drzewka. Czulam sie jak kula ze sniegiem.
Jutro powtarzam wcieranie oliwki. Dam znac jak poszlo.

Pozdrawiam wszystkich cieplo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2006 - 14:04:01

DO KARTKI

w aptece i w innich sklepach mają smpony VICHY
- do łupierzu suchego
- do łupierzu tłustego
nie mają do łupierzu mokrego!!!!!!!!

może chodzi o łupierz tłusty????

Stosuję DAIVONEX od 4-5 dni a zmiany na skórze są coraz większe

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: nika (---.asta-net.com.pl)
Data: 27 lut 2006 - 16:19:33

cześć no cośty ja choruje na łuszczycę od 10lat i przez 5 lat rozjaśniam włosy i nic mi nie jest to jakieś bzdury warunkiem jest tylko zeby niebyło otwartych ran

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: meemee (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2006 - 13:27:37

Hey.
Z łuszczycą walcze od 6 roku zycia teraz mam nieco ponad 15. Najpierw łokieć pozniej duza zmiana na plecach. leczylam sie 5 lat u bardzo slawnej lekarki, zawsze zalecala dermovate i cerpliwosc. NIC zero poprawy. wkurzyklam sie i pojechalam do buska do jakiegos lekarza. po wizycie , pokilku dniach na plecach polama sie zmniejszyla po 2 tyg ustapila calkowicie!! niestety...teraz mam luszczyce na glowie, cholera nie chce ustapic. bylo dermovate. cocois...tak jak mowicie troche pomaga ale nie na dluzsza mete. zastanawiam sie nad smarowaniem uryną...moze to jest szansa. chce zmienic diete...mowiliscie o diecie kopenghanskiej lecz zawiera mieso... a podobniez nie wioolno zazywac meisaw luszczycy...cholera juz nie wiem co robic. wlasnie siedze z oliwką na głowie. zobaczymy... narazie nic mi nie pomaga...jest jeszcze gorzej. za kilka dni mam wizyte u tego samego lekarza w busku, zyczcie szczescie. mam anadzieje ze i tym razem pomoze... . powodzenia wszystkim, abyśmy wyleczyli to gówno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: OLO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2006 - 12:39:11

SZUKAM COS DOBREGO NA GLOWE I NA PAZNOKCIE!!!! NA PAZNOKCIE TO NIE MAM POJECIA CZEGO UZYWAC NATOMIAST NA GLOWIE MAM NIE WIELE ALE JAK NIE POSMARUJE TO PO CZASIE WYCHODZI.PROSZE O PORADE CO NA GLOWE JEST DOBRE I NA PAZNOKCIE U RAK!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM JUZ MAM DOSYC TEGO CHOLERSTWA!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: OLO (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2006 - 14:52:08

SZUKAM COS DOBREGO NA GLOWE I NA PAZNOKCIE!!!! NA PAZNOKCIE TO NIE MAM POJECIA CZEGO UZYWAC NATOMIAST NA GLOWIE MAM NIE WIELE ALE JAK NIE POSMARUJE TO PO CZASIE WYCHODZI.PROSZE O PORADE CO NA GLOWE JEST DOBRE I NA PAZNOKCIE U RAK!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM JUZ MAM DOSYC TEGO CHOLERSTWA!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: mili (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 02 mar 2006 - 19:08:22

Witam wszystkich czy próbowaliście smarować czerwone place Aloesem takim świeżym z doniczki? ponoć należy przekroić liść wzdłuż tak aby wydobyć jak najwięcej soku, sok "skapać" do miseczki lub buteleczki i chore miejsca nim smarować. Co szkodzi spróbować?ja na pewno spróbuję, pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Iwona (---.gmina-skoki.pl)
Data: 03 mar 2006 - 13:52:12

Ja również choruję na łuszczycę paznokci i już mam dość nowinek. Stosowanie nowości zawsze pomaga na krótką metę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Marzena (---.spray.net.pl)
Data: 03 mar 2006 - 15:01:09

czesc Michał,mam pytanie odnosnie cygnoliny ,wczoraj przepisałą mi dermatolog,i okazuje sie z e chyba juz w całej warszawie szukałam i nigdzie nie ma w aptece???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: gosia (---.Astral.Lodz.PL)
Data: 04 mar 2006 - 21:56:09

Cygnolina to masc robiona...Wiec musisz miec sklad i zrobia ci w aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Piotr (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 05 mar 2006 - 15:05:16

hej
jakis cud czy co ?
prawie wszystko mi zeszlo
naprawde mialem tego mase
kupilem sobie grzebien do naswietlan , ograniczylem alkohol do min , olivka z oliwek i naprawde zeszlo

na cialo polecam masc LINOLA (super pomaga)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: patrycja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 mar 2006 - 18:59:37


Dobry wieczór Wszystkim!

Pytanie do Pani Ani : co to za maści, które stosuje córka? skoro sa na zamówienie tzn. recepturowe, robione w aptece ? jezeli tak to mogłabym poznać skład recepty??? jestem bardzo ciekawa, skoro tak dobry efekt dają i nie zawierają sterydów.
A biostyminę tez zalaecił lekarz?

Panie Piotrze co to jest ta Linola?

będę wdzięczna za odpowiedźsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: 19-latka... (80.54.27.---)
Data: 10 mar 2006 - 18:35:57

chce mi sie płakać... ;( łuszczyce dostalam niecaly rok temu... to byly 3 male plamki we wlosach... jeszcze do grudnia nie bylo tak zle, ale od jakiegos miesiaca mam tego cholerstwa mnostwo we wlosach i na calym ciele... bylam niedawno u dermatologa i dostalam same sterydy... na cialo diprosalic i novate a na skore glowy squamax i dermovate, stosuje to juz prawie 2 tygodnie i cos slabo schodzi, tzn ze skory glowy troche szybciej a z ciala bardzo powoli albo prawie wcale... czy ktos z was moze stosowal juz te leki i moglby mi napisac czy pomogly? nie mam juz do tego wszyskiego sily... za 2 miesiace czeka mnie matura - duzo stresu... az sie boje ze mi jeszcze wiecej tego wyjdzie... sad smiley a czy ktos z was stosowal moze leki homeopatyczne np. krople R-65 na łuszczyce?? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Jacek (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 10 mar 2006 - 20:12:32

19-latka... napisał(a):

> chce mi sie płakać... ;( łuszczyce dostalam niecaly rok temu...


Witaj. Jak sama czytałaś, jest sporo metod leczenia. Ja znalazłem dosyć tani, ale jak sam stwierdziłem, skuteczny i mało uciążliwy sposób:
w tabletkach- kwasy rybne OMEGA-3 3*2 tab
- beta karoten + wit e 3*1 tab
- błonnik 2*1 tab
szampon - polytar AF 2*w tygodniu

Wszyskie leki dostępne w aptekach. Pytaj o ich promocje ( duże opakowania i tanio)
Życzę udanej matury. Moja córka zdaje również w tym roku.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.