Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 47
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tadek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2006 - 13:20:55

łuszczyca!!!!!!!!!!!!! co na paznokcie bo wygladają strasznie!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Lukasz (---.153.164.84.zdnet.com.pl)
Data: 16 mar 2006 - 14:31:11

Czy to łuszczyca??

Rok temu wypadały mi włosy, kupiłem Seboradi nniger wraz z lotionem tej samej firmy. Wcierałem odzywke wcierałem, troszke smierdziała alkoholem. Po tygodniu uzywania skora glowy zaczela swedzic i gdy jezdziłem palcami po glowie wyczuwałem wydrapywałem takie biale kuleczki. Do marca nie zmienialem szamponu niestety wlsoy nadal wypadały, zmienielm szampona na dermena i wtedy wszystkie objawy o ktorych pisalem sie nasilily skora glowy była bardzo tlusta a tych kuleczek bylo pelno!!

tak przelecialem az do 2006 roku nie udajac sie do dermatologa. Po drodze stosowale,m jeszcze szampony z zepy pokrzywy itp. z ronym efektem.

Udałem sie do dermatologa ktory polecil mi polyfar af. niestety nie pomogl po 2 dnich wlosy byly suche ale skora byla bardzo gorąca i tłusta i jak palcami przyciskalem skore glowy to moglem wyczuc te kuleczki.

NAJWAZNIEJSZE od pol roku choroba zmienila styl. Kuleczek jest mniej ALE !!! Kazdy wlso ktory mi wypadł ma taki biały osad na cebulce który bardzo ciezko z niego zchodzi!! Wlosy sa cienkie i nie odrastaja nowe sad smiley

o skora na czole łuszczy sie nas lini wlosow az sie swieci!!!

Czy to mzoe byc łuzczyca???? czy uczulenie a moze łupiez tłusty?? help!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 16 mar 2006 - 14:37:38

na jednym z forum wyczytalam ze dobry do włosów jest tonik

nazywa sie Neril, firmy Garnier. Można go kupić w aptekach. Cena około 19 zeta, tu jest link nie probowalam go bo dopiero dzisiaj go znalazlam ale moze warto

http://tiny.pl/mnk3

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Benka (---.sti.net.pl)
Data: 16 mar 2006 - 14:45:43

ja rozjasniałam i nic sie nie dfzieje i to kilka razy .naprawde nic a nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: tadek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2006 - 18:29:10

witam wszystkich,na to cholerstwo choruję od 5lat.przeczytałem na forum ,że pomaga wcieranie w głowęzwykłej soli kuchennej więc zastosowałem dotego myje głowę szamponem i tonikiem NERIL firmy GARNIER i wiecie co niespodziewałem się takich efektów łuski prawie zeszła po 3dniach teraz niewiem co pomogło sól czy szampon z tonikiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2006 - 12:38:40

Choruję na łuszczycę już ponad dziesięć lat. Do tej pory najwięcej zmian miałam na skórze głowy. Oczywiście bez żadnych okresów wyraźnej poprawy. Mimo że stosuję różne leki, środki itd, testuję porady znajomych, nowinki z forum, ale nie miałam nawet jednego dnia w ciągu tych lat, abym mogła powiedzieć że jest dobrze. Ostatnio pojawiły się pojedyńcze zmiany na całym ciele. Jestem załamana, a najbardziej martwi mnie moja twarz. Czoło jest całe czerwone i przy uszach również. Trochę łagodzi ten stan Elokom ale przecież nie można go stosować bez przerwy. Słyszałam o takim kremie Elidol ale chciałabym coś dowiedzieć się od was, może ktoś stosował i ma jakąś opinię na ten temat. Proszę o informacje oraz o pomoc. Może ktoś zna jakiś skuteczny inny sposób zaleczenia zmian na twarzy. Ciekawa jestem co sądzicie na temat kosmetyków z minerałami z morza Martwego.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (---.karolin.pl)
Data: 21 mar 2006 - 17:24:56

witam wszystkich, nie wiem czy mam luszczyce bo gdy 9 lat temu bylam u dermatologa to mi powiedzial ze to nie jest luszczyca tylko wraz z dojrzewaniem wyszlo mi takie cos i zapisala mi diprosalic i nie powiedziala jak dlugo mam go stosowac, wiec smarowalam i pomagalo. Sa gorsze i lepsze dni , ale diprosalic zawsze pomaga. Pewnego dnia gdy mama poszla do apteki znowu go wykupic to farmaceuta powiedzial ze jeszcze bedzie plakala, nie wiem dlaczego,dopiero niedawno zaczelam sie zastanwiac co to jest ten diprosalic i teraz sie boje nie wiem co to moze mi zrobic co mial na mysli farmaceuta? w necie czytalam ze nie nalezy go stosowac dluzej niz 2 tyg, to fajnie bo ja go stosuje 9 lat,co prawda z dosyc duzymi przerwami ale 9 LAT!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (---.karolin.pl)
Data: 21 mar 2006 - 17:28:31

prosze niech ktos mi cos poradzi bo naprawde sie boje, wstydze sie powiedziec przyjaciolom bo to wstydliwy temat(przynajmniej dla mnie)mam nadzieje ze Wy mi pomozecie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (---.karolin.pl)
Data: 21 mar 2006 - 17:48:47

aha zapomnialam ze mam od roku male plamki luszczacej sie skory na plecach i czasami na klatce piersiowej,i to tez smarowalam diprocaliciem i tez pomagalo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Klaudia (---.univ.szczecin.pl)
Data: 22 mar 2006 - 15:26:54

hej
po pierwsze idz do dermatologa i to jakiegos porzadnego a nie do jakiejs felczerki, ktora leczy sterydami jak w dodatku nie wie na co je przepisuje!
odstaw natychmiast ten diprosalic, mega steryd, nie bede sie rozpisywac o dzialaniu, to gdzies powinno byc, we wczesniejszych postach.i nawet jesli okaze sie, ze to luszczyca, to nie lam sie, prawdziwi przyjaciele zawsze to zrozumieja i beda cie wspierac. ja tez mam gorsze i lepsze dni, ale z tym da sie zyc, nie zapominaj o tym i lecz sie dzielnie, tylko juz nie tym swinstwem.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Dam (80.51.255.---)
Data: 22 mar 2006 - 16:52:39

Czy ktos zna jakis sposob aby pozbyc sie szybko luszczycy z czola bez sterydow?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: marta (---.karolin.pl)
Data: 23 mar 2006 - 08:32:19

dzieki klaudia, juz odstawilam to, tylko najgorsze jest to ze mam diprosalic w domu a mi to gowno znowu wychodzi i mnie korci zeby go wziasc, ale na szczescie wyjezdzam i go nie biore a jak wroce to odrazu lece do lekarza, dziekuje za wsparcie,pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Niepowtarzalna (---.swietochlowice.sdi.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2006 - 10:25:52

hej ludzie pomóżcie słyszałam że żolć z krolika dobra na luszczyce ale skąd ją wziąć czy jest taki lek czy jak ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2006 - 18:06:29

Chcialabym dolączyć się do grona ludzi, którzy tu pisza o tym , że lekarze bezpardonowo wyciaągaja pieniądze od chorych ludzi.. Moja praktyka pokazuje , że rezygnacja z ich uslug a tymbardziej sterydów i przejście na naturalne środki / oliwka, wazelina, krochmal, siemie lniane itp/ sa zdrowsze dla kieszeni i naszej skóry !!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Myszka (---.gorzow.mm.pl)
Data: 24 mar 2006 - 00:49:07

Lucca czy moge wiedziec o jakie naswietlanie chodzi ?? bo przypuszczam ze sa to jakies specjalne lampy i chyba nie w kazdym miescie sa :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2006 - 13:24:56

Choruję na łuszczycę 19 lat. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że łuska bardzo dobrze schodzi po posmarowaniu kremem Dermosan (ten najzwyklejszy, bez filtrów). Do jedzenia polecam dużo warzyw i owoców, bez mięsa (a co najmniej wieprzowiny), do picia mieszanki ziołowe, ograniczyć kawę, czekoladę, cukier.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2006 - 13:46:58

Aha, zapomniałam napisać, że niektórym osobom pomogły zmielone nasiona z wiesiołka ( 3Xdziennie po 1 łyżeczce) zjedzone w ilości kilku kilogramów. Słyszałam też o osobie, której pomogło ALVEO. Pozdrawiam wszystkich "łuszczycowców"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwona 18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2006 - 14:34:06

Każdy z nas jest inny i kazdemu co innego pomaga ja piłam mieszanke ziół jest ochydnie gorzka jeszcze w życiu nie piłam czegoś tak obrzydliwego. Nie mogłam się zmusić to picia tego az mi się cifało i alveo tez piłam 3x dziennie piłam to przez kilka miesięcy i jeszcze gorzej wygladałam.a na głowie wogłe nie zeszło.
Ale warto żeby każdy z was spróbował.
pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2006 - 15:24:10

Olu nie wiem dlaczego Orungal ma pomagać na luszczycę paznokci To lek na grzybicę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca głowy
Wysłane przez: Myszka (---.gorzow.mm.pl)
Data: 24 mar 2006 - 17:40:32

mi ostatnio na wewnetrznej czesci ud powyskakiwalo wiele malych krostek. na poczatku myslalam ze to uczulenie ale z czasem tego przybywalo i krosty sie powiekszaly, oczywiscie strasznie swedzialo teraz juz wiem ze to luszczyca. a co najgorsze teraz na calym ciele mam pelno malych krost i wiem ze bedzie tego wiecej. az sie boje myslec co dalej sad smiley aha a co slyszalam ze na luszczyce bardzo pomagaja kapiele siarkowe. sa w sanatoriach (oczywiscie nie we wszystkich) m.in. w ciechocinku. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 47



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.