Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 10 maj 2006 - 14:28:11

co sie odwlecze to nie uciecze .Umnie troche gorzej z wyglondem ale mysle ze sie poprawi a ty napewno sie tam opalisz zycze ci duzo slonca izdrowka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 10 maj 2006 - 22:05:06

dziekuje, musze dodac, ze juz te slonko mi pomaga /bo ja od wtorku mam w Holandii powyzej 20stopni i niezle slonko przypieka/ wiec mysle, ze jak pojade w lipcu to chyba powinna zejsc calatongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 11 maj 2006 - 15:06:33


u nas nawet 27 stopni ,ja korzystam podwojnie bo ze slonca i z lamp u lekarza ale i tak bez masci sie nie obejdzie poza tym nadzieja na poprawe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 13 maj 2006 - 23:41:39

no ja kurcze troszke przesadzilam z siedzeniem na slonku bo mnie troszke spalilo a konkretnie raczki, mam nadzieje, ze to nie spowoduje zadnych wykwitow, bo bylabym strasznie zla; tez mam zamiar podwojnie korzystac, ale naturalne slonko+solarka; pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: zuzanka (---.proxy.aol.com)
Data: 15 maj 2006 - 16:26:29

A u mnie znowu leje, jak jest ladna pogoda, ze moge isc na slonce, to mezus w pracy,a malego nie bede wystawiac na takie slonce, a kiedy znow mezus w domciu, ze ja moglabym wyskoczyc na sloneczko ( on by sie zajal malym w tym czasie) to to u mnie znow leje. I tak w kolko... chyba nigdy tutaj nie rozloze sie na sloneczku, zeby mnie tak porzadnie spieklo.Ech!!!!

Wiolusia, nie stanie ci sie nic, gwarantuje, ja zawsze sie spiekam tak dosyc porzadnie, ladnie ci to wypali, moze przez jakis czas bedziesz miala biale plamki, ale potem zejdzie.Juz niebawem bedziesz sliczna i zdrowa, czego ci serdecznie zycze!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: roza (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 15 maj 2006 - 21:58:53

ja chyba tez przesadzilam cala skura mi z twarzy zeszla ale co tam pogode mam to czemu nie korzystac z UMIAREM bo to jednakslonko!mlode jestescie wiec uwazajcie bo sie pomarszczycie zdrowka!
moj numer gg 2285985 jak ktoras ma ochote pogadac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 15 maj 2006 - 22:31:16

dziekuje Zuzanko tobie tez tego zycze i wszystkim luszczykom; no u mnie od rana niezbyt ladnie a wieczorem zaczelo padac, no ale przynajmniej ten tydzien moja skora poczula sloneczkotongue sticking out smiley
nie mam gg :-( ale moj mail jaby co podaje [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: zuzanka (---.proxy.aol.com)
Data: 17 maj 2006 - 17:51:11

Wiecie co, bylam u mojego gp, gadam mu , zeby mi nie dawal sterydow, to dal mi betnovate na glowe. Czytam ulotke w domu i co sie okazuje?? STERYD!!! Normalnie brak slow... Gadasz jedno a oni drugie... ech..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 17 maj 2006 - 19:48:08

moze sam nie wie co i jaktongue sticking out smiley jak wiekszosctongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyki za granica
Wysłane przez: Mawok87 (---.as13285.net)
Data: 22 sie 2016 - 17:38:29

Pozdrawiam wszystkich mam ten sam problem probowalem wszystkiego w moim zyciu urodzilem sie z luszczyca probowalem roznego rodzaju lekow lecze sie prywatnie I to nie daje zadnego efektu czy znacie jakies inne nazwy dobrych lekarstw mieszkam w uk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.