Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DITHROCREAM
Wysłane przez: halszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2006 - 00:25:49

Czy ktoś tego używał? Znajomej mąż dostał ten krem od kolegi z Angli ,smarował się cały listopad ,łuszczyca ustąpiła do dzisiaj ma spokój.Na polskich stronach nie ma nic na ten temat, jest dużo ale po angielsku ale niestety nie znam tego języka, proszę może ktoś przetłumaczy i opisze na forum i czy to nie steryd,na angielskim forum też piszą o tym leku,może wkleję tabelkę z angielskiej apteki {spis leków}
Dithranol Dithrocream 0.25% Cream 50g 14.50 Psoriasis/Scalp
Dithranol Dithrocream 0.5% Forte Cream 50g 16.80 Psoriasis/Scalp
Dithranol Dithrocream 0.1% Cream 50g 13.60 Psoriasis/Scalp
Dithranol Dithrocream 2% Cream 50g 24.40 Psoriasis/Scalp
Dithranol/Coal Tar/Salicylic Ac Psorin 0.11%/1%/1.6% Ointment 50g 27.50 Psoriasis/Scalp
Dithranol/Coal Tar/Salicylic Ac Psorin Scalp Gel 50g Discont Psoriasis/Scalp


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: halszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2006 - 00:51:06

już znalazłam DITHRANOL to międzynarodowa nazwa, CIGANTRAL-po olsku czyli inaczej cygnolina produkuje ten lek Stryków .Czy wiecie że rybki które obgryzają chorą skórę u ł. wydzielają substancję Dithranol i to ona powoduje zaleczanie choroby ,,,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: halszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2006 - 12:30:21

Nasza choroba to przede wszystkim chore jelita i tu trzeba zacząć leczenie, przecież malutkie dzieci nie mają stresów a mają łuszczycę ,być może to nastąpiło po uczuleniu na pokarm lub pasożyty w jelitach i pod tym kontem trzeba się badać i leczyć .Ja na początku mojej choroby miałam robione testy uczuleniowe na 150 wyszło 142 pozytywne i brałam leki na alergię łuszczyca przyszła póżniej.Od kilkunastu lat mam biegunki ale nigdy mi na myśl nie przyszło że to jelita , lekarz twierdził że to trzustka chora przewlekle ,być może ale jelita przedewszystkim .Teraz piję serwatkę i jem węgiel leczniczy oraz omega -3 skórę smaruję wazeliną bez zapachową, przymierzam się jeszcze brać srebro koloidalne {oczyszcza z bakteri} żadnych sterydów bo po tym jeszcze większy wysyp.Efekty już są nie swędzi tak jak dawniej zmiany nie łuszczą się tak bardzo i bieleją. A więc oczyśćić jelita { raz w tygodniu lewatywa i potem lakcid lub dużo jogurtu} ,dieta lekkostrawna,tran lub omega3- 5 kapsułek na dzień ,wazelinka lub parafina do smarowania i musi puścić albo ona albo Ja - nie popuszczę, cygnoliny też spróbuję tylko muszę od lekarza dostać receptę , moja obrona przed tą małpą na całej linii ktoś musi polec ,,,,,pozdrawiam Wszystkie biedrony

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: MARS (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 13:17:05

Halszka - życzę pozwodzenia i gratuluję odważnego podejścia do Ł, grunt to się nie poddawać, a wszystko będzie - jakoś tam. Ja także odstawiłem sterydy, brałem je i to bardzo silne od ponad roku, Ł nie znikła, natomiast pojawiło się nadciśnienie, dlatego przestrzegam wszystkich przed używaniem sterydów. Od kilku tygodni stosuję metody naturalne, a od wczoraj do tego wszystkiego dołożyłem serwatkę. Nadciśnienie powoli się cofa. Jestem pełen optymizmu, a to, jak mówią wtajemniczeni, jest podstawą do leczenia wszystkich chorób nie tylko Ł, na którą choruję od ponad 4 lat. Zmiany mam na głowie, plecach, rękach ( na szczęscie bez dłoni). Choróbsko dopadło mnie przed pięćdziesiątką i jak czytam Wasze posty to myślę, że jestem szczęściarzem, biorąc pod uwagę,że chorują młodzi ludzie, a nawet dzieci. Nie dajmy się, jeżeli zauważę jakieś pozytywne zmiany to dam wam znać o swoich sposobach na walkę z tym dziatostwem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: andrzej (---.server.ntli.net)
Data: 11 cze 2006 - 16:44:16

wlasnie od dzisiaj zaczynam stosowac dithrocream jak cos sie zmieni to napisze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: halszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 01:12:11

Jak na razie to ja wygrywam ale powtórze Wam co mi powiedziała moja reumatolog "wszystkie choroby skóry i stawów są na tle chorych jelit, trzeba leczyć jelita bo inaczej wszystkie toksyny idą do krwi a z krwią na skórę i stawy" Od marca biorę Salazapirynę którą mi lekarka przepisała i kwas foliowy ,omega -3 i czasami piję serwatkę .Na temat Salazapiryny radzę poczytać to lek który rozpuszcza się w jelitach i je leczy a nie tylko stawy.po dwóch miesiącach moja ł, poddaje się skóra jest już prawie biała a nie czerwona jak po sterydach placki zrobiły się prawie płaskie smaruję tylko wazeliną lub balsamem nagietkowym i nie swędzi jak wcześniej że można było oszaleć .Co do jedzenia to nie piję alkoholu nie jem słodyczy, cukru i broń Boże świeżego mleka ,mleko można pić tylko skwaszone mięso chude ,dużo ryb i wiecie zawsze od lat w sezonie truskawkowym nie mogłam ich jeść bo mnie wysypywało strasznie a teraz zjadam pól kilo naraz i nic,,,cud jakiś czy co ,a i humor mi dopisuje jakoś chce się żyć,,,,pozdrawiam biedronki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: OLA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 wrz 2015 - 21:37:39

DITHROCREAM ====> WITAM , CZY JEST KTOS W STANIE JAKOS ZAŁATWIĆ DITHROCREAM ? jestem chora na luszczce stawowa i tylko to mi pomaga ,a dostalam to w szpitalu (jakis darczynca przekazla kilka masci)" i nie ma tego w POLSCE ,a tylko to mi pomoglo. RATUNKU , TO MOJ NR. 697654757 czekam na jakikolwiek info !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DITHROCREAM
Wysłane przez: OLA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 wrz 2015 - 21:39:31

WITAM , CZY JEST KTOS W STANIE JAKOS ZAŁATWIĆ DITHROCREAM ? jestem chora na luszczce stawowa i tylko to mi pomaga ,a dostalam to w szpitalu (jakis darczynca przekazla kilka masci)" i nie ma tego w POLSCE ,a tylko to mi pomoglo. RATUNKU , TO MOJ NR. 697654757 czekam na jakikolwiek info

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.