Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: albert (---.static.adslpremium.ch)
Data: 11 lip 2006 - 22:43:28

szum ja nic niema ale L moze wywolac wszystko nawet u czlowieka ktory ma 60 lat i nikt w rodzine nie chorowal moze tez byc luszczyca mechaniczna to znaczy uszkodzenie ciala rany a puzniej w trakcie gojenia pokazuje sie &pound; wszytko wylacznie zalezy od organizmu i czynkow ktore moga wywolac &pound; pozdrawiam a ci co moze sie tak boja ze sie zarazil &pound; to niech sami poczytaja wiecej dlaczego i skad moze byc wysyp &pound;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: czarna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 mar 2012 - 22:36:16

łuszczyca nie jest zaraźliwa, może zacząć się objawiać w różnych sytuacjach, np. w sytacjach bardzo stresowych smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: xxx (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 03 maj 2013 - 11:52:28

wszyscy którzy uważają że łuszczyca jest zarażliwa serdecznie współczuję głupoty smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 11 maj 2013 - 01:58:54

ludzie o czym wy tu piszecie!!!zyje z ta choroba lat 11 i nikogo nie zarazilam i na szczescie mam obok siebie wspanialych ludzi ktorzy sie nia nie brzydza i mnie wspieraja a przede wszystkim traktuja jak normalnego zdrowego czlowieka...luszczyca to geny u mnie w rodzienie nikt nie mial a ja mam...no patrz a sie nie zarazilam od nikogo....i traktuj kolezanke normalnie bo zapewne jest jej przykro...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy łuszczyca jest zaraźliwa???
Wysłane przez: tomek (---.zabrze.vectranet.pl)
Data: 27 wrz 2014 - 14:13:18

Jak Rząd mówi że nie ma zagrożenia to znaczy trzeba uciekać jak najdalej !! Jak lekarze i inni podlegli "systemowi" mówią ze nie ma zagrożenia zakażeniem to znaczy że już umieramy !!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.