Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: andrew (---.wroclaw.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 13:14:25

Słuchajcie! Po pierwsze witam!smiling smiley
Mam problem bo oprócz łuszczycy mam nadczynność tarczycy i chorobę Graves - Basedowa. Biorę metizol, propranolol. Pododbno jednym ze skutków ubocznych lekarstw jest też zwiększenie łuszczycy - mia łem ją wcześniej oczywiście. Ostatnio pojawiają mi się "zalążki" nowych miejsc łuszczycowych na ciele. Pojawiają się tez pomału na twarzy. Mam też na dłoniach bardzo duże płaty. Ja już się przyzwyczaiłem i nie myślałęm o tym do czasu gdy pracodawca mi powiedział, że nie mogę pracować z takimi łapami. Zwłąszcza, że ostatnie zaczely mi pekac i mam pozasychane - no paskudztwo mowiac bez ogrodek...
Czy słyszał ktoś z Was o terpaii łuszczycy przy moich problemach z tarczycą? Co pójde do lekarza to każdy jeden mi mówi o jakimś innym pomyśle, który to pomysł uznawany jest potem za idiotyczny przez nastepnego lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 kwi 2005 - 07:58:30

ja miałam niedoczynność tarczycy i łuszczycę. Wyleczyłam łuszczycę metodą samoleczenia BSM. Wiele osób w to nie wierzy, ja jednak przekazuję to innym chorym, bo może też spróbują tym sposobem chorobe zwalczyć. Nic się nie traci, a można wyzdrowieć. Wejdź na mój wątek "wyleczyłam łuszczycę metodą BSM". Są na nim różne opinie na temat tej metody. Sam wybierzesz, co będzie dla ciebie lepsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: andrew (---.wroclaw.sdi.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 22:47:29

A to jest metoda bardziej medyczna, czy bardziej marketingowa?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: jedrek (---.a.pppool.de)
Data: 03 maj 2005 - 12:22:41

Andrew, zanim przśledzisz cały temat o BSM, przeczytaj najpierw mój post z dnia 23.04.05.godz.13:05. Tam dowiesz się ile osób już się wyleczyło, a jaki jest to rodzaj metody ocenisz sam. Marketingowy, medyczny czy może kosmiczny? P.S. A może po prostu opłacalnny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: trazymachos (---.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2005 - 15:14:50

Niestety sam problem z tarczycą może się również przyczyniać do pojawiania się łuszczycy. Niestety nie wiem nic na temat leczenia tarczycy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 12:12:59

...jest to metoda alternatywna, niedowiarki
Na marketing nie mam czasu, a jeżeli nawet chciałbym się nim zająć, to na pewno najprędzej sprzedażą zdjęć dzikiej przyrody, a nie takich książeczek - kto jest chętny na zdjęcia, 150 od sztuki ???? Czekam na oferty....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: jedrek (---.a.pppool.de)
Data: 04 maj 2005 - 12:31:38

Do Jomy01. Niedowiarki są, ale zapomniałaś o dyskutantach. Czy do zdjęcia dzikiej przyrody obowiązkowo trzeba zakupić książeczkę i kasety o BSM???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 13:02:24

do zdjęć dołączam płytę CD ode mnie za darmo w ramach samoreklamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Lucyna (---.energoprojekt.pl)
Data: 19 maj 2005 - 10:57:17

szukam informacji na temat łuszczycy i jej związków z niedoczynnością tarczycy u dziecka 12 lat. Od kilku lat nikt nie umiał zdiagnozować dlaczego pęka rowek między posladkami. Niedawno przypadkowa lekarka po obejrzeniu rowka zawyrokowała: łuszczyca wysiękowa , a kolan - łuszczyca plackowata. Nie zajmuje się dziećmi więc wysłała mnie do diabła czyli do bliżej nieokreślonego dermatologa dziecięcego. Ci z którymi miałam kontakt nie potrafili nawet tego zdiagnozować a co dopiero leczyć . Nie mam do nich zaufania. Metoda ON CLINIC CZYLI LECZENIE PREPARATAMI Z MORZA MARTWEGO nie są dostatecznie przebadane w kierunku leczenia dzieci. A co to jest BSM? Z doświadczenia wiem że do rozmów z lekarzmi należy być przygotowanym merytorycznie bo onaczej traktują cie jak dziecko i niczego nie wyjaśniają stosując metody nakazowe.
Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami.,
pozdrawiam
L.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2005 - 11:49:31

Witaj Lucyna
A może spróbuj wizyty u dobrego lekarza- homeopaty, dziecku moich znajomych taki lekarz pomógł w niedoczynności tarczycy, szukaj jednak wykwalifikowanych lekarzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2005 - 07:37:27

Witaj Lucyna, u mnie stwierdzono kiedyś niedoczynnośc tarczycy. W tym kierunku miałam robione dokładne badania i ptzyjmowałam też przez miesiąc hormony na to schorzenie - tyroksyne o ile dobrze pamietam Ale niestety bardzo mi nie służyła, miałam efekty uboczne, drżenie rąk, poty, słabość, kołatanie serca itp. Lekarz kazał przestać brać te leki i przestałam. Dzisiaj nic nie biorę i nie odczuwam żadnych symptomów choroby. Niedoczyność prawdopodobnie ustapiła wraz z leczeniem łuszczycy. Leczyłam sie metodą BSM - przykładaniem rąk do głowy (szczegóły opisałam w moim temacie). Łuszczycę wyleczyłam i prawdopodobnie niedoczynność tarczycy też (pozycja V). Jakie pozycje ulożenia rąk stosowałam opisałam w moim temacie. Mozesz napisać do mnie na maila jeżeli chcesz cos więcej wiedzieć na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2005 - 10:24:33

Witam prosze okontakt osoby chorej na łuszczyce i tarczyce mam27lat ta choroba też mie dosięgła prosze o kontakt podaje numer tel 508392503

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2005 - 10:25:43

Witam prosze okontakt osoby chorej na łuszczyce i tarczyce mam27lat ta choroba też mie dosięgła prosze o kontakt podaje numer tel 508392503


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2005 - 11:40:28

MUJ NR GG3758644

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: agnieszka (---.chello.pl)
Data: 05 cze 2005 - 16:27:17

Czy ktoś wie, jak najłatwiej odróżnić AZS - atopowe zapalenie skóry od łuszczycy? Jakie są podstawowe różnice między tymi dwiema chorobami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 cze 2005 - 21:45:18

Marzena, wejdź na mój wątek, ja miałam łuszczycę i niedoczynność tarczycy, ale już teraz nie mam, wyleczyłam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2005 - 20:09:34

mi lekarka przepisala BETASOL wplynie 3razy dz.to sa ziola na etanolu- na wspomaganie organizmu - wydalanie toksyn

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2005 - 10:21:33

Moja córeczka cierpiała na dolegliwości skórne przy niedoczynności tarczycy dopóki nie zrobiłam jej półrocznej kuracji preparatem Alveo.
Teraz wyniki w granicach normy i ze skórą nie ma problemu. Polecam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 17:42:46

Witaj.
Mam pytanie o metodę BSM. Mam początki niedoczynności tarczycy. Nie chcę stosować leków hormonalnych. Ale nie jest to łatwe, kiedy lerkarz mówi, że jest to nieodzowne. Czytałam, o BSM, czy aby tę metodę stosować, trzeba odstawić wszystkie leki i używki typu kawa?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź :-))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i tarczyca
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 08 lip 2006 - 13:35:05

ja mam niedoczynnosc tarczycy i po dluzszym czasie leczenia pani doktor powiedziala mi, ze po prostu juz musze sie przyzwyczaic do ciaglego lykania tych tabletek, a mnie to jednym uchem wlecialo, a drugim wylecialo i nie robie tego co zalecila doktorka, bo i tak juz mam dosc luszczycy wiec jak mam jeszcze codziennie lykac 1tabletke 30min przed posilkiem, a pozniej po posilku pamietac o drugiej to mnie szajba strzela; ogolnie niedoczynnosc pojawila mi sie 4lata temu, tzn wtedy ja u mnie wykryto, a z luszczyca walcze juz od 14lat; 4 to chyba moja pechowa liczba no nie?tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.