Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 28 wrz 2011 - 15:51:25

szater Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kochani Daivonex a Daivobet to dwa różne
> leki.Jeden jest sterydem Daivobet a daivonex to
> pochodna witaminy D3 i odpowiednik niemieckiego
> Psorcutanu.


Droga szater musisz sie lepiej doinformowac, prawda jest ze daivobet jest na bazie sterydu ktory przyspiesza jego dzialanie rowniez prawda jest ze daivonex jest pochodna witaminy D3 ktora nie zawiera sterydu dlatego na jego dzialanie trzeba czekac troche dluzej ale kompletna bzdura jest ze daivonex jest odpowiedznikiem niemieckiego psorcutanu!!!! Daivonex wystepuje rowniez pod nazwa Dovonex w zaleznosci w jakim kraju a Daivobet wystepuje pod nazwa Dovobet oraz Psorcutan Beta i wlasnie ten Psorcutan beta to nic innego jak Daivobet tyle ze w niemczech ma taka nazwe, wiec prosze Cie nie pisz ze Daivonex to odpowiednik niemieckiego Psorcutanu bo porownalas dwa rozne leki jeden na sterydzie drugi bez ze to jest to samo, absurd, cos na ten temat wiem bo sprzedaje te leki i w tym siedze a widzialam wszystkie wysylki do wszystkich mozliwych krajow i znam swietnie nazwy tylko ludzie czesto wlasnie nie wiedza i dwie rozne nazwy tej samej masci traktuja jako dwa calkowicie rozne leki, pozdrawiam, ps jakby ktos byl zainteresowany to posiadam te masci duzo tansze niz w aptece, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: PSIEM (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 gru 2011 - 12:49:01

mysia1lo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> szater Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Kochani Daivonex a Daivobet to dwa różne
> > leki.Jeden jest sterydem Daivobet a daivonex to
> > pochodna witaminy D3 i odpowiednik niemieckiego
> > Psorcutanu.
>
>
> Droga szater musisz sie lepiej doinformowac,
> prawda jest ze daivobet jest na bazie sterydu
> ktory przyspiesza jego dzialanie rowniez prawda
> jest ze daivonex jest pochodna witaminy D3 ktora
> nie zawiera sterydu dlatego na jego dzialanie
> trzeba czekac troche dluzej ale kompletna bzdura
> jest ze daivonex jest odpowiedznikiem niemieckiego
> psorcutanu!!!! Daivonex wystepuje rowniez pod
> nazwa Dovonex w zaleznosci w jakim kraju a
> Daivobet wystepuje pod nazwa Dovobet oraz
> Psorcutan Beta i wlasnie ten Psorcutan beta to nic
> innego jak Daivobet tyle ze w niemczech ma taka
> nazwe, wiec prosze Cie nie pisz ze Daivonex to
> odpowiednik niemieckiego Psorcutanu bo porownalas
> dwa rozne leki jeden na sterydzie drugi bez ze to
> jest to samo, absurd, cos na ten temat wiem bo
> sprzedaje te leki i w tym siedze a widzialam
> wszystkie wysylki do wszystkich mozliwych krajow i
> znam swietnie nazwy tylko ludzie czesto wlasnie
> nie wiedza i dwie rozne nazwy tej samej masci
> traktuja jako dwa calkowicie rozne leki,
> pozdrawiam, ps jakby ktos byl zainteresowany to
> posiadam te masci duzo tansze niz w aptece,
> pozdrawiam

pROSZE O JAKIŚ NAMIAR NA SIEBIE, INETERSUJE MNIE KUPNO TEJ MAŚCI.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: M. (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 gru 2011 - 13:47:05

Zanim sięgniesz po maść zawierającą sterydy, wypróbuj inne możliwości np. dermokosmetyki oparte na naturalnych składnikach. W moim przypadku po 2 tygodniach stosowania maści od dr michaels , objawy praktycznie ustąpiły, a jest dużo rodzai dermokosmetyków na pewno znajdziesz coś dla siebie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 02 gru 2011 - 10:23:19

Droga kolezanko Mysio czy jakostak bardzo prosze nie podwazac czyjejs wiedzy.Sprzedajac masci nalezałoby sie naprawde szczegółowo zapoznac CO SIE SPRZEDAJE! tak wyglada profesjonalne podejscie do klienta:

http://luszczyce.pl/leki-zewnetrzne/pochodne-witaminy-d3/psorcutan/

tu troszke wiedzy jest,myslę ze sie przyda,pozdrawiam serdecznie,zycze milej lektury

DAIVONEX-DOVONEX zastapił PSORCUTAN....miłego dnia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: henia (---.89-22-36-229.matrix-net.pl)
Data: 02 gru 2011 - 13:37:37

Potwierdzam za Mysią: Psorcutan beta i Daivobet; to maści o jednakowym składzie: pochodna vit.D3+ steryd(betametazon). W związku z tym, mają identyczne spektrum działania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 02 gru 2011 - 17:11:49

PSORCUTAN to co innego jak PSORCUTAN BETA....
PSORKUTAN BETA ma wlasnie dodany STERYD do składu podstawowego PSORCUTANU

POZDROWIONKA! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 02 gru 2011 - 17:20:16

Analogiczna sytuacja jest własnie przy DAIVOBET-pochodna vit.D3+ steryd(betametazon)
DAIVONEX...tylko pochodna wit D3

MIŁEGO WIECZORU grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: henia (---.89-22-39-252.matrix-net.pl)
Data: 02 gru 2011 - 17:56:56

Mysia napisała: "....a Daivobet wystepuje pod nazwa Dovobet oraz Psorcutan Beta i wlasnie ten Psorcutan beta to nic innego jak Daivobet tyle ze w niemczech ma taka nazwe...."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 02 gru 2011 - 19:56:18

Mysia1 -"wiec prosze Cie nie pisz ze Daivonex to
> odpowiednik niemieckiego Psorcutanu bo porownalas
> dwa rozne leki jeden na sterydzie drugi bez ze to
> jest to samo, absurd"

Moze tak podsumowujac info:

PSORCUTAN-masc kiedys bardzo czesto stosowana w POLSCE!,został wycofany z obiegu i już niestety nieosiagalny, pojawił sie w aptekach polskich i niemieckich jako DAIVONEX,DOVONEX-to pochodna wit D3 i pod taka nazwa jest obecnie dostepny.

PSORCUTAN BETA -znany tez jako DAIVOBET,DOVOBET ma identyczny skład i jest to własnie pochodna wit D3 czyli niegdysiejszego PSORCUTANU do której dodano steryd...zmieniajac nazwe na PSORCUTAN BETA.


Mam nadzieje ze już DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁAM dlaczego nie zgadzam sie z opinią Mysi1.

Gdy stosowałam PSORCUTAN wielu z obecnych nawet nie wiedziało ze jest cos takiego jak łuszczyca....Pozdrawiam

PS
Powklejałam linki,mozna poczytac wypowiedzi innych,wieloletnich łuszczyków na temat tego czy PSORCUTAN zmienił sie w DOVONEX,DAIVONEX czy nie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: pier (---.play-internet.pl)
Data: 05 gru 2011 - 15:46:22

M. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zanim sięgniesz po maść zawierającą sterydy,
> wypróbuj inne możliwości np. dermokosmetyki
> oparte na naturalnych składnikach. W moim
> przypadku po 2 tygodniach stosowania maści od dr
> michaels , objawy praktycznie ustąpiły, a jest
> dużo rodzai dermokosmetyków na pewno znajdziesz
> coś dla siebie .


popieram, maści sterydowe to ostateczność.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: marla (---.30.112.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 17 sie 2012 - 22:39:40

magda Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> marto! u mnie nie było takiej reakcji po
> smarowaniu jak u ciebie..podobny przypadek miała
> już dziewczyna po zastosowaniu tej
> maści...pojęcia nie mam czym to moze byc
> spowodowane....może to wina wcześniejszych
> kuracji stosowanych przez ciebie? nie wiem co ci
> doradzic...może kilka dni przerwy i znów
> spróbuj...trzymaj się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: Hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sie 2012 - 18:00:56

Hmmm z maści to ja polecam revitol dermasis, nie chce mi się rozpisywać na jego temat, jak ktoś chce to sobie poczyta np na http://leczenieluszczycy.pl
natomiast moja opinia o tym środku jest taka, że po miesiącu stosowania odważyłam się wyjść na basen i nie wstydziłam się siebie smiling smiley Polecam wszystkim wyłuszczonym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: Hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sie 2012 - 18:04:46

złego linka podałam, ta strona sie nazywa www.luszczycaleczenie.pl
w sumie całkiem spoko, dobrze wiedzieć, że istnieje dużo środków na ten problem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: antonio (---.centertel.pl)
Data: 06 kwi 2014 - 12:01:33

Witam jak jeszcze masz tą maść napisz lub zadzwoń 539921406

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2015 - 13:01:08

Dawno mnie tu nie było ,czy ktoś się orientuje czy maść Sorel jest znowu dostępna w aptekach ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 sty 2015 - 08:44:38

Niestety masc Sorel została definitywnie wycofana z rynku przynajmniej polskiego.Pojawiła sie inna masc w zamian Daivonex ale nie spełnła pokładanych w niej nadzieji i tez została wycofana,zakupic mozna jedynie Dovonex u sprzedawców z Anglii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: maść na łuszczycę Sorel-dla mnie jak dotąd najbardziej skuteczna -od 20 lat chor
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sty 2015 - 15:17:30

Dzięki,pytam ponieważ myślę że mi sorel pomógł,smarowałam nim zmiany i wystawiałam na słońce i o dziwo schodziło, po daivonexie nie miałam tak dobrych rezultatów.Po roku spokoju znów łuszczyca wychodzi w tym samym miejscu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.