Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7
Re: sklerodermia
Wysłane przez: kasia (---.dynamic.mm.pl)
Data: 30 wrz 2012 - 21:48:09

A MOŻE ZIOLA

A COŚ Z HOMEOPATII

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sklerodermia
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2014 - 15:35:39

Witamsmiling smiley
Mam 28 lat i choruję na sklerodermie.Mam pytanie czy ktoś leczył się naturalnymi metodami tzn dieta bezglutenowa,warzywna,oczyszczanie wątroby i jelit?lub korzystał z porad prof.Batieczki?
Pozdrawiam serdeczniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sklerodermia
Wysłane przez: meg (---.legnica.vectranet.pl)
Data: 23 sty 2015 - 08:53:41

Witam, Moj mąż ma twardzine ograniczoną i sama nie wiem czy to jest poprawny wynik. Obawiam się ze żle została postawiona diagnoza co do odmiany. Mąż narzeka na bóle barków i prawego łokcia (efekt strzelania w stawach) Jesteśmy z Legnicy i chciała bym dostać informacje gdzie mozna powtórzyć badania . Mam na myśli oczywiście Wrocław. Proszę o podpowiedz. Dziekuje i pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sklerodermia
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 sty 2015 - 10:22:04

Leżałam kiedyś w Klinice Dermatologicznej na ul. Chałubińskiego we Wrocławiu i spotykałam tam osoby ze sklerodermią. Myślę, że tam zrobiliby badania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567
Bieżąca strona: 7 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.