luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 00:52:01

podobno najtrudniejsza do zaleczenia ktos ma jakies lepsze doswiadczenie bo ja stosuje caly czas te same masci i co no przywyklam ze jest ze mana jest nie ma jeste nie ma...itd zadnych leków nie dawali mi nigdy na to poczytalam troche tutaj co piszecie. ale po 12 latach mam dosc ze nie moge sie pokazac na plazy czy podrapac po glowie bo sie sypie.... ze pozanaje nowa osobe itd rozumiecie..... propzycje co wy eszcze stosujecie oprucz sterydów dzieki..

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 11:13:32

aha........

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: maadzixon (---.as15444.net)
Data: 14 wrz 2006 - 12:19:21

ja tez mam łuszczyce krostkowa i tez nie moge sobie z nia poradzic... fatalnie do golwy używam masci diprosalic a na ciało juz po woli nic... narazie juz nie mam siły... na z glowa to jest najgorzej jak sie przytulasz do faceta np w czarnej koszulce i zostaja biały :łupiesz: ble

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: mistrz michał (82.160.13.---)
Data: 14 wrz 2006 - 12:24:48

na głowe najlepiej stosować - Flucinar żel. bardzo dobre!
jeśli ktoś ma dosyć dużo zmian na glowie to wystarczy sie smarować tym żelem 2-3 razy dziennie. I po 4-5 dniach nie ma śladu po łuszczycy na głowie

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 13:42:59

ja tez uzywam diprosalik ale juz jakby nie zabardzo dziala na 2 -3 dni z nika i spowrotem jest

flucinar? hm? nie slyszlalam sprobuje
oczywiscie na recepte?

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 13:46:38

a czy to nie jest tak z na kazda odmiane ł .... uzywa sie innej maci i innych leków niektórzy tez maja jakas diete czy cos..???

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: mistrz michał (82.160.13.---)
Data: 14 wrz 2006 - 17:37:03

flucinar żel -oczywiście na recepte
pomaga!

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: mistrz michał (82.160.13.---)
Data: 14 wrz 2006 - 18:30:30

W sumie to większości chorych pomagają te same leki. Ale na jednych działają bardziej a na innych mniej. Po lekach sterydowych widać duże efekty, ale oczywiście działają szkodliwie na organizm. Polecam używanie cygnoliny. leczenie trwa ok 2 tyg. ale mamy spokój z łuszczycą na dłuższy czas-ok 1-3 miesięcy. Zresztą kazdy kto choć raz leczył sie na łuszczyce w szpitalu to wie o co chodzi!

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: abba40 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 18:47:21

Hej,ja stosuje balsam kapucyński,oliwe z oliwek,petroleum i krem sylveco.Lecze sie sama od 10 mieś i moge chodzic,sterydy mi nie pomagały.Nie jest to jeszcze to czego bym oczekiwala,ale i tak jestem dumna,że mi sie tyle samej udało,i widze,że jest coraz lepiej.Pozdrawiam.Abba.

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 20:59:34

DO ABBY
a gdzie kupic ten balsam kapucynski?
a tym kremem nawilzasz skore?
co
to jest to petroleum?
napisz cos wiecej o tej swojej metodzie:!
dziekismiling smiley

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2006 - 11:49:45

bylam w szpitalu 3 razy i cygnoline uzywam od 12 lat i salicylowa i sterydu rozne tez. ale dzieki za info

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: mistrz michał (82.160.13.---)
Data: 15 wrz 2006 - 12:32:50

dlatego mówie agatko ze kto był w szpitalu to wie o co chodzi. pozdrowienia

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: abba40 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2006 - 12:55:03

Witam ponownie.Balsam kapucyński do nie dawna mozna było kupic u Ks.Kapucynów w Krakowie,ale wiem,że jest juz w zielarskich sklepach.To ziołowy specyfik na spirytusie wiec jest mocno wysuszajacy(ale ma super gojace własciwosci,stosuje go nie tylko na zmiany luszczycowe),dlatego po nim stosuje oliwe z oliwek,natomiast krem stosuje 2-3 razy dziennie,a Petroleum to wazelina robiona na nafcie kosztuje 100ml-8zl nawilża i natluszcza.Nie wiem na ile pomoże to innym,ale mnie pomaga,poza tym zlikwidowałam Gosiu przyczyne pojawienia sie luszczycy tzn.stres ktory doprowadzil mnie do depresji i obrzeki nóg(zatrucie organizmu),uważam ,że wielu z chorych na łuszczyce lekcewazy przyczyny ujawnienia sie tej choroby.Ale to tylko moje zdanie.Pozdro

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2006 - 15:04:46

ja tam juz nie bede uzywac zadnych ziolek i podobnych balsmików na spirycie nie dosc ze nie pomaga nie mozna sie domyc przez miesiac .

Re: luszczyca krostkowa
Wysłane przez: abba40 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2006 - 21:07:23

To juz jest absolutnie Twoja sprawa.....mnie pomaga i nawet czysta chodze....smiling smiley